• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@elebe
@mata_ba no asi my tri naraz, že? Ja som už dnes 2DC :grinning: Inak príšerne ma bolí bruško a silno krvácam ako vždy. :frowning2:
A teraz nemeriam, začnem až od 10DC. A budem brať fytosoju :slight_smile: a Femi kvapky.
Idem teraz ki kamoške na kávu a potom budem variť.
Tak sa tu potom neskôr ukážem. prajem pekný deň
25. říj 2012 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mata_ba matka vianoce budu take ako si ich spravis :zipper_mouth: viem ze to musi byt hrooozne tazke a strasne mi je smutno z toho, ale nemysli uz teraz na to ake budu smutne a o nicom :frowning2: budete s muzikom spolu, ste zdravucki a mozno uz budes pod stromcekom kinderkova :dizzy_face: takze nemysli takto dopredu na zle veci a nehovor si ako budu vianoce o nicom, lebo si to len privolas :pensive: verim ze vam anjelik dovtedy posle braceka ci sesricku do bruska :wink:
25. říj 2012 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@piiiipiii ahooj :slight_smile:

da sa , ale zalezi kolko ti vajko vydrzi a kolko trva spermosom kym tam dorazia.. co njblizsie k ovu , tym lepsie..ze vraj rana v prvy den vzostupu este byvaju plodne :wink:
25. říj 2012 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina1309 jo to aj ja tu revem furt aj s teulami aj mrchulami stale si poplacem, od stastia, od smutku... ale sme tu jedna pre druhu a to aspon mne osobne moooooc pomaha :sweat_smile: :wink:
25. říj 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko ty si taky pozitivny anjelik dnes . :slight_smile:

presna tak baby, hlavu hore. su aj ine veci v zivote, ako "len chciett otehotniet " :wink: :grinning: a tym si nicit cele dni...
25. říj 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@elebe nejak som tomu prestala verit mojka..ak november nic,v decembri som cez ovu s kamoskami na wellness vikende :zipper_mouth: :slight_smile:
25. říj 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 nadherny grafik! skus, skuuuuus :slight_smile:
25. říj 2012 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka no nejak mi doslo luto ze sa tu mysli tolko popredu... ved dovtedy je casu dost :dizzy_face: a ked sa naaaahodou dovtedy nepodari tak si poplaceme na stedry den vsetky, ale dovtedy len na 1dc, inak usmev a pozitivne myslenie!!! :dizzy_face:
25. říj 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka :slight_smile: no lebo podla hlienu mam pocit ze ovulka bola 17 dc ale sex sme mali predtym 12 dc a potom 18 dc -len vecer :D takze asi by to bola velka nahoda ...ale aj ten den 18 dc som este mala taky vodnaty hlien aj ked nie az taky silny ako 17 dc - vtedy bol uplne
25. říj 2012 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeej srdiecko mam :dizzy_face: dakujeeem :dizzy_face:
25. říj 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monosana :D pekny grafik nech taky zostane :D , aj vy ste mali sexik den po ovu ? ja som dnes 23 dc
25. říj 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 no moja,my naraz urcite :slight_smile: a tiez sa zo mna leje ako zadarmo :frowning2: ja meriam az najskor 12 DC,skor to nema vyznam pre mna..a snad ti soja pomoze :slight_smile:

@piefunko tak pre draheho je to najkrajsie obdobie...a strasne sa na ne tesi...a aj ja,lebo vie,zo ho veeeeelmi potesia darceky odo mna :slight_smile: ale ked ja som tuzila len po jednom...co uz no...
25. říj 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba ale nikdy nevieš :wink:
25. říj 2012 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
babyyyyy....taaaaak som tam volala a máme termín na 13.11. o 10.00....jupííííí sa teším....teraz už mám veget :sunglasses: :sunglasses:
25. říj 2012 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
@elebe to je fakt :slight_smile:
25. říj 2012 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe supeeer..tak a teraz sa zadari :dizzy_face:
25. říj 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba ach moja..neni mi dobre...brucho ma bolí...veľmi :frowning2: čakám mrchu..asi každú chvíľu...aj keď viem,že nepríde...isto ešte zo 5 dní nie.. :confused: :confused: a kríže veľmi...som vnoci skoro plakala od bolesti..neviem ,..ani som neni nachladnutá
@chmurkaxy moja...isto to je len liekmi :confounded: dnes mám poslený tbl . lutenylu..tak uvidím...ako bude teplota o dva dni...
@mattuliatko30 tak to bude chlapec :wink:
@mata_ba aký chlapec??? :confused: :confused: :confused: :confused:
25. říj 2012 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe super, držím palčeky :slight_smile:
25. říj 2012 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba dúfam maťka,som taká šťastná.....verím že čoskoro budem mať miminko v brušku :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2012 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@melisaaa kujééééém :grinning: :grinning:
25. říj 2012 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba viem, chapem, ale je to daleko. ak ti bude smutno poplac si vtedy... dovtedy nemysli na zle a co by bolo keby... to uz nikdy nebude :zipper_mouth: :pensive: je tu dnesok a zajtrajsok takze zijeme len raz prave tu a prave teraz :grinning: otvor svoje srdiecko druhemu babatku a dovol mu prist do pokojnej "obyvacky" kde nieje smutok za minulostou, ok? viem ze to vzdy ostane v srdiecku ale ked budes takto dopredu mysliet na zle, nic tym nevyriesis a budes trapit len samu seba a ludi ktori ta lubia :sweat_smile:
mysli na tie darceky radsej :wink: ake mu pripravis tento rok?
25. říj 2012 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe jeeeeeeeeeeeej na mm meniny supeeeeer tesim sa to je krasny datum, tak nech vam ta 13tka prinesie vytuzene stasticko :dizzy_face:
25. říj 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 ved uz ti zacinaju priznaky..a su asi ine ako si mala pri babach..tak to bude chlapec :wink:

@elebe a ja verim s tebou :slight_smile: ucite ti pomozu...
25. říj 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe citam citam takze gyn fiv? vrelo a vsetkymi desiatimi odporucam, ved vies preco :wink:
25. říj 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@piefunko co mas ega pusteneho? :grinning: moje srdiecko je davno otvorene pre dalsiu lasku malinku...no po kazdom nezdare to zaboli,akoby to bolo vcera :frowning2: neviem si inak pomoct...a uprimne,nie som uz nejaky extra optimista,lebo doteraz som akurat vzdy dostala po nose,aby som si nemyslela,ze to je len tak :confounded: ako nadej tam bude vzdy,to je bez debatky...ale neviem to hodit za hlavu..az ked budu zase silne //,budem schopna sa usmievat denno-denne...dufam,ze ma spravne chapes...a darceky su uz nakupene :slight_smile: strasne sa mu pacili jedny hodinky,tak reku,poslednykrat vyhodim tie peniaze,kedze chceme brat uver a poriesit byvanicko...a kupila som mu teplaciky a tricko..na tom je on az zavisli :slight_smile:
25. říj 2012 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@piiiipiii ach moja zlata, ja nikdy nemam takyto graf. teraz prvykrat v zivote a aj teraz sme mali keksík den po ovu :frowning2: A do toho som dostala aj Agolutin (pred vcerom), lebo som bola u lekara, chystam sa na laparku a chcel aby som to cim skor dostala, aby som sa vedela objednat do nemocnice :confounded: Takze neviem, ci teraz graf ovplyvnuje injekcia, alebo sa nam zadarilo :sweat_smile: Noooo, asi budes musiet este trosku pockat, aby si sa dozvedela, ci sa vam nieco podarilo, ale je tam sanca...kludne sa moze stat :wink: Takze drziiiim palcekyyyy!!!! :zipper_mouth:
25. říj 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba aj ja verím.....už som spokojná a kludná :slight_smile:
25. říj 2012 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek