• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kikaneu vsak dvojicky :grinning:
26. říj 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba a asi jednovaječné......nie? :slight_smile:
26. říj 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu no uz to tak dakedy vyzera :slight_smile:
26. říj 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu no jo, ale sa teším, že prišla a verím, že dalsie kolo bude zelenééééééééééé :slight_smile:
26. říj 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa tak držím palce, nech to vyjde :wink:
26. říj 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka mne to nie je ľuto, lebo som vedela, že príde, aj ked som v kutiku duše verila, že nie, ako vždy, ale po laparke sa zadarí, ja to viem :dizzy_face: a ty moja, ako :slight_smile:
26. říj 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu dakujeeeeeem, napodobne :slight_smile:
26. říj 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa aj ja ďakujem
26. říj 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa moja, som rada, ze to zvladas... a kedy ides na laparku? my sme sa tento mesiac nemali snazit, ale naposledy sme to nevydrzali, tak ak sa zadari budem rada, aj ked to bude viac dni pred ovu :slight_smile: uz mam tabletky, ale este neuzivam, zacnem od 1.11 :slight_smile:
26. říj 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ale nie moja nevzdavaj to, budem na teba mysliet :slight_smile:
26. říj 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ahoj Lenka, ako moja? ako sa mas? necitala som dozadu prispevky
26. říj 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 Ahoj Kati, celkom to ujde... cakam na ovu, aj ked sa na 100% nesnazime.... moja a ty sa ako citis? brusko rastie?
26. říj 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale ved vcera som bola taka vystresovana, zacali ma tak boliet vajecniky ze som si myslela ze ide mrcha :frowning2: hrozne som sa zlakla, ja totiz az v pondelok zacinam 5tt, takze som len na zaciatku boja.
Sukne uz nosim tehu a na to dlhe topy, aby sa mi dobre dychalo... brucho rastie ale skor z nadvahy :frowning2:

a preco nesnazilkujete, zo zdravotnych dovodov kvoli tym chlamidiam?
26. říj 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 moja, ty sa len setri teraz... ja verim,ze tentoraz ten boj vyhrate. a ukaz foto, ved my sme ta este vobec nevideli :slight_smile: a nesnazilkujeme kvoli tym chlamidiam, ale uz sme to aj porusili, takze to vsetko nechavam na nahodu :slight_smile:
26. říj 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj foto poslem len tebe - tu to davam nebudem.

Tak by som ti tehu priala. A s Moni si v kontakte to viem - ako sa ma? vytvara dalej venceky?
26. říj 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 nevzdávam.....len mám nejaké depkové stavy....to zase prejde, len to chce čas a trpezlivosť.....Ďakujem :wink:
26. říj 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 a kde mi to posles? da sa to do ip? ja viem moja, ze ty nam to vsetkym prajes, ja dufam,ze sa niekedy budem moct s takou pozitivnou spravou podelit aj s tebou :slight_smile: a moni sa ma fajn, venceky vytvara :slight_smile: ide jej to super.. :slight_smile:
26. říj 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu to poznam ja som musela byt vyse roka trpezliva co mm nechcel druhe a ja som si poplakala do vankusa... a den mi pripadal ako rok :frowning2:
my zeny si aj povieme ze nemeriame nestresujeme, ale tuzba po dietati vzdy vyhra a prekona prekazky
26. říj 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 hm, ale nakoniec si sa dočkala, milé :wink: vidíš a môj chce a nič.....ale mne by to fakt nevadilo, keby nie tie príznaky, lebo takto sa len namotám a nič z toho :unamused:
26. říj 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu hej dockala som sa moja, ale este fakt nemam dobojovane. Ja sa tiez nemozem namotat na to, ze uz je to vyhrate... ja som fakt tehotna piaty krat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. říj 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 viem, prepáč.....no pevne verím, že tentoraz to už lepšie dopadne :wink:
26. říj 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 katy to není nadváha, moje kamarádka zrovna potratila v 8tt a přišla domů z nemocnice po revizi a říkala že má o víc než 2kg dole!!!že když viděla, kolik z ní valilo krve a "zbytků", tak se nediví, že měla už tak brzy nafouknuté břicho!!
26. říj 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky. ako sa mate? ja celkom dobre. ubiehaju mi dni nejak rychlo, venujem sa svojim krstniatkam :slight_smile:
26. říj 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulindaj hej ja som mala kyret naposledy v juli a padali zo mna guce krvi - ako dzem... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: vlozky absolutne nestihali. Dufa, ze terz to dobre dopadne
26. říj 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja zlata teraz som ta akurat spominala s bordulkou - chybas nam. No ja som mala vcera hrozne bolesti vajecnikov, zlakla som sa, ze oneskorena ms, ale ustalo to nastastie.
Uz si to dala na sashe?
26. říj 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 moja, tie bolesti ma mrzia, ale hlavne, ze je vsetko v poriadku a tak aj bude :slight_smile:
no nedala som, lebo teraz mam uz dost slubenych a nestihala by som dalsie :slight_smile:
26. říj 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 pred vianocami by ti to islo aj pre ostatnych ludi a zarobila by si si :slight_smile: mm uz konecne zaplatili? dufam, ze ano a ze je uz v tomto smere lepsie
26. říj 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no lenze ja uz mam aj pravze na vianoce, ked mi zostane cas, tak skusim porobit aj nejake navyse a dat to tam. hej, uz im dali vacsiu cast ale este nie uplne vsetko :slight_smile: joj, dnes som taka vystavena, som robila poriadky domas, okna umyvala a pod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj :slight_smile: pozerám, že si riadne zaneprázdnená, ale aj u nás by sa zišlo porobiť poriadky, čo keby si prišla? :slight_smile:
26. říj 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoj. no veru akurat som Lenke pisala, ze mam púocit, ze tento tyzden som ani v klude doma neposedela. :D no co by som neprisla, ked uz som taka rozbehnuta :grinning:
26. říj 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek