• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@jitulindaj značím si odpočítanú teplotku... :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2012 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj ale do poznámky si to uveď, pre istotu, aby si na konci cyklu nezabudla...
27. říj 2012 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina1309 já jsem si zatím napsala ke grafu poznámku :wink:
27. říj 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina1309 jasné, mám to tam....raději si tam píšu i čas měření!!
27. říj 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ja meriam prvy "cyklus", od porodu nemam ms, takze asi tak, zrejme musim vydrzat a merat este nejaku dobu.
inak, skusala som aj hmatat krcok, ale dnes ho nejako neviem nahmatat akoby zmizol :confused: :sweat_smile: a moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/3f8dd0
27. říj 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mam ho!! :grinning: , hladala som ho v zlej polohe. je tvrdy a podla mna dole. takze ovu nehroziiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katarinka_brnka no neviem, je to take pofiderne zatial.. ale uvidime co dalsie teploty :wink: nahodou teraz hlienik nepozorujes ?? lebo ak sa znova objavi, tak sa este pre istotu snazte.
27. říj 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale to je DNA zlé,čiže aj genetika.ked ty si v poriadku,prečo nenájdete darcu ? viem,je to ťažké,ale aj tak ľudia to riešia,je tu jedna mamina s dvojkami a našli práveže darkynu,muž bol OK, a po veľa potratoch a neúspechcoch / 10 rokov / majú dvojičky
27. říj 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva nie , to v ziadnom pripade, ja nechcem "cudzie" geny. v tom mame jasno obidvaja, potom radsej ziadne..
to by som mala pocit, ze mam dieta s inym muzom.
v tomto som konzervativna. hold bude alebo nebude. nestoji na tom nas cely zivot. ked nam je to sudene, bude to tak.
27. říj 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vavrenka akurat som isla pisat, ze mozno ide ovu :D a pozeram,ze asi nie... ale pokles pred ovu by bol :slight_smile: a kolko si po porode?
27. říj 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj presne tak, ja som to našla na nete, že sa to tak má robiť, inak sú merania skreslené :unamused:
27. říj 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
milé kočky,

Dievcence co si meriate bazalnu teplotu, mam otazku. Ovulacia je v prvy den zvysenej teploty o to 0,2, alebo den pred tymto dnom? Lebo ja som mala ovulku v 13ty den, t.j. ked uz som mala teplotu 36,4 a den predtym som mala 36,1 (12ty den). A co si zadava do grafu na http://www.fertilityfriend.com teploty, tak mi to vyhodnotilo, ze ovulka bola ten 12ty den, ale ja som citila (jasne som ju pocitovala - poznam to) az ten 13ty den vecer.

Takze ma zaujima, ze ci ovulacia nastava v den, ked uz je zvysenie teploty alebo den predtymto dnom.
Lebo nerozumiem tomu ... fakt som mala ovulku uz v den zvysenia teploty.
27. říj 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima4 ahoj,ovulacia je v posledny den nizsich teplot...aku teplotu si mala po 13tom dni? A vacsinou je to tak,ze musi byt teplota vyssia o min. 0,3st...aspon tak som citala...ak ti na 14ty den vystupi/vystupila aspon o tolko,tak si mala ovu na 13den...dolezite je aj to,ako to citis ty...BT je tiez len orientacna
28. říj 2012 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc moc prosím o NÁZOR na OVU TESTY ....

testla jsem dnes (myslím po 17h) a nic jsem tam neviděla(kromě kontrolní čárky samozřejmě) a nechala jsem ji v koupelně. Cca za 2 hodiny jsem šla do koupelny a našla tam zapomenutý testík a byl slabě pozitivní - může to být blížící se ovu nebo na to nemám brát zřetel když je to po limitu??

díky za názor!! :wink:
28. říj 2012 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj podla mna ovu testik si mala negat
28. říj 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka po porode som 16m...
ako si mam zaznacit dnesnu teplotu? pomooc
28. říj 2012 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nieee uz mam po hlieniku uz je taky hrckovy a dnes teplotka pekne vyskocila http://www.fertilityfriend.com/home/329838
28. říj 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko babulienky :slight_smile: ,

môžte mi prosím zhodnitit, prečo mi vyhodnotilo ovuláciu na 12 DC, ked som bola u dr. na 13 DC a folík som mala 17,5mm ?

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?interface=0
28. říj 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ja jsem si napsala tepotu, kterou ukázal teploměr a poznámku že byla měřena 6:00 nového času :wink:
28. říj 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katarinka_brnka no uz sa mi to paci viac ;) a na 19 -20dc bol aky hlienik ?? l
28. říj 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2012 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kacenamar

ahoj, praveze v 13ty den som uz mala tu zvysenu teplotu, cize 36,4 a 12ty den 36,1, teda z podla toho co pises ovulka by mala nastat 12ty den, ale pocitovo som ovulku citila v ten 13ty den vecer... a toto uz viem dobre rozpoznat kedy je to ovu, kedy nie :wink:
28. říj 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka taky uz nie uplne ciry ale bol lepkavy a natahovaci
28. říj 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka_brnka noo, uvidime podla dlzky LF.. mozno orave predvcerom mohla byt ovu hmmm ?:..
28. říj 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hmmm to by bolo supeeer keby bola len pred vcerooooom :slight_smile: juuuuj to by bolo fakt super....a inac podla coho usudzujes ze mola byt predvcerom?
28. říj 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,tak u mna z toho asi nic nebude,zaccinam spinit...uvidime co bude eed dojdeme domov...zase nejaky posahany cyklus :sweat_smile:

@katka116 moja dufam ze tebe je uz ok :wink:
28. říj 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko baby :slight_smile: Ja uz necccem klesaaaať! Nemohlo by to ostat taktoooo?:sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3e7b77
Pekný den baby a kazdej prajem ukážkové grafy, aké si praju :grinning:
28. říj 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka

ahoj, vidím, že Ty si tu taká fundovaná / už som to sem písala , ale nik ereagoval / , poprosím Ta o názor
môžte mi prosím zhodnitit, prečo mi vyhodnotilo ovuláciu na 12 DC, ked som bola u dr. na 13 DC a folík som mala 17,5mm ?

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?interface=0
dakujem
28. říj 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katarinka_brnka no ,lebo potom si uz isla hore...:slight_smile: a teraz si skor na tej poovulacnej teplote.. tak jak som ti pisala vcera, ze sa mi zda, ze ta 36,7 este ie je poovulacna..
28. říj 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek