• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@mattuliatko30 inac, podla mna si mohla mat ovu aj az 17DC ...... a uvidime ako to budes mat s teplotami. zatial su hore.
@piacere no a podla teploty to vychadza na 15dc .... uvidis..
@micak no podla mna sa to tazko da urcit z tych zopar teplot..... a preco si zacala brat progesteron este pred ovulkou? mozno tym padom ani ovulka nebude....
@figurka1985 jeeej, dakujem. hej, mal by to byt ten gel. mavam malo hlienu takze toto uz musi vysjt! ja tomu proste verim a hotovo!!!!! a dakujem za drzanie palcekov! ja som tiez na cakacke, ale na ovulku. uvidim este ako mi to vyjde s tym snazenim, ci uz dnes zacneme alebo az zajtra..... este troska spinim a ovulku cakam niekedy koncom tyzdna.
dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
30. říj 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumka hmmm... snazenie tam nemas zaznacene tak neviem. no ved uvidis. a ako dlho sa snazite?
30. říj 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka_brnka asi tak ako ti ju vyznacilo, dava to zmysel.
30. říj 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa nemam totam zaznacene len v pc, nechce sami take sukrone veci zverejnovat. no snazime sa 8mesiacov, pred 2m som mala mikro potrat hned na zaciatku
30. říj 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 dakujem, verim tomu ze mi ta kombinacia liekov a prirody pomoze:slight_smile:) este potom v pohode zvladnut tehu a uz sa len tesit:slight_smile:
30. říj 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa to neviem dal mi toto citala som ze dufik vobec nepotlaca ovu tak neviem, uvidime vraj clostil je silnejsi ako dufik tak uvidim budem ho uzivat ako mi dal 3 mesiace a uvidime potom, dlho som vahala ci ho zacat brat kvoli tym neziad. ucinkom lebo ja som dost nachylna na bolest hlavy ale zatial mi to nic nerobi:slight_smile:) akurat som bola v nedelu unavena ale uz zasa vsetko ok.
30. říj 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumka no ked je to take sukromne, tak preco si to potom spomenula a napisala? :wink: :sunglasses: ved vsetci sme tu dospely. ale tak je to tvoja vec. aj my sa teraz snazime uz 9.cyklus.
30. říj 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucka2405 ja si radsej neziaduce ucinky necitam. vsetko ma neziaduce ucinky, aj vela jedla, pribera sa z neho :grinning:. co uz. no ved uvidis ci budes mat anovulacne cykly ked budes brat ten dufik.
30. říj 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ale je mi to take zvlastne to tam naznacit kedy boli keksiky, ja neviem :slight_smile: vy tiez dlho, u mna je toto osmy tak uvidimeasi zajtra testnem
30. říj 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa to mas pravdu, ale ty si zdrava a ja nie tak uplne takze citam aj letaky:slight_smile:) , no uvidime vyjde mi to asi do januara a potom sa pojdem poradit s doktorom co dalej.
30. říj 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej to by bolo supeeeer lebo predtym bolo tutu mutuuuuuuu juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
30. říj 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa micka nemyslím,že ovu bola tak neskoro..veď mávam 21dňové cykly..a bez lutenylu...by som už dávno mala ms...takže testík bol najsilnejší...ten 10dc...
@lucka2405 neboj...aj to príde...netreba to siliť....treba si dať do poriadku cykly..aby to nerobilo šarapatu potom
30. říj 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 @lagunasa @bordulka a ostatne... ahojte kocky. ako sa mate? ja celkom fajn. dnes pride mm z prace tesim sa nanho a moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 a vy sa mate ako? :slight_smile:
30. říj 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj moja :slight_smile: zaujímavý graf :wink:
verím, že sa tešíš na mm, môj je tiež preč... celý tento cyklus :frowning2: ja som 11DC, čakám na ovulu :sweat_smile:
30. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ahojcek. no zaujimavy, ale nadej mu moc nedavam, nakolko nebol sexik, ale som s tym zmierena, takze sa aj spokojnejsie citim :slight_smile: no veru tesim sa nanho :slight_smile: no tak ani vy ovu nevystihnete? :frowning2:
30. říj 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 veru, kašli na to... ak by to vyšlo, budeš príjemne prekvapená :wink: :slight_smile:
my ovu nestihneme, on je teraz dlho preč a ešte sa mu služobný pobyt asi predĺži o pár dní, tak sa vráti zas až pred MS :sweat_smile: :unamused: ale potom už bude doma. a povinne v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a kedy príde tvoj mm, až večer?
30. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka tehu by mali dojst dnes, zajtra. no neviem.. men aj po vyschnuti ukazuju v pohode pozitivne. :confused:
nie len ma zvlastne bolelo podbrucko vecer.. ale tak to si mozem aj namyslat :wink:
30. říj 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumka kedy testnes?
30. říj 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka tak tak. aj ja si tak vravim :slight_smile: no moj pride asi okolo obeda, pripadne poobede. robia v tatrach a je tam dost zima a nemozeu robit, ked mrzne, ale aj tak mal prist zajtra :slight_smile: a tvoj muz je kde odcestovany? je niekde v zahranici? :slight_smile:
30. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 chcel a som rano ale muz nestihal kupit test tak asi zajtra rano, dneska je to len 11DPO tak snad nieco bude
30. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 jej tak to ho máš o chvíľku doma :dizzy_face: aspoň o deň skôr, to poteší :wink:
ja sa ešte načakám... asi 3 týždne :unamused: hej, v zahraničí je, na opačnej strane Zemegule :sweat_smile:
30. říj 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no tak to ti nezavidim :frowning2: ale ubehne to rychlo a bude uz doma :slight_smile: jasne, ja som rada, ze sa to posunulo :grinning:
30. říj 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 zlatusik ja viem :slight_smile: mozno nejake pouzijem aj v nemocnici...
30. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dievčatá.... viem, som blázon, ale mne to nedalo... ak by bola ovu fakt na 11dc, tak dnes som 6dpo... urobila som si test z ranného moču :grinning: (skoro som praskla, kým sa vypratal o deviatej celý dom, aby bol ranný...)

a toť výsledok.... Buď si zo mňa ten test robí srandu alebo už neviem.... ale naživo pekne dušíka vidno. Objavil sa do 5-tich minút. Vidíte niečo? Ťažko sa mi to fotilo, ešte sa mi aj baterky vo foťáku vybili :rolling_eyes: :sweat_smile:
30. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@piacere ja vidiiiiiim, to by bolo super keby to vyslo. Velmi by som ti to priala
30. říj 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj monička..zase sa šplháš......hoooorrreeeee :wink:
30. říj 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 Moni Moni zelam ti krasny dnik moja - ja letim mam jedno stretko, chcela som ta len pozdravit
30. říj 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere uff..jasne..vidíme dúšika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držím palčeky...ale tak 6dpo....teda pekný dušik :wink:
30. říj 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere vidím ho :wink: a to ani mamatesty nie sú, však? :confused:
30. říj 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no ja som aj pri prvom mala na 10dpo mamatest 20, večerný moč koľajnice jak hrom... baby ma vtedy presviedčali, že to budú isto dvojky :sweat_smile:

@zelovocka je to Pepino, ale 10-tka :confused:
30. říj 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek