• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
A už sem ani nebude chodiť? To je škoda! Benji, chýbaš nám tu.
20. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tuniska ved ja mam tp 1den pred tebou :wink: no sranda
20. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
a na utz mam prist 4.novembra.ty ides kedy?
20. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj sofinka, ja mam den presne rovnako ako tuniska. dnes idem k doktorovi a som zvedava, co mi povie.
21. říj 2009 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja takto, kedy bola podla vas ovulka?
http://www.fertilityfriend.com/home/1d9533
21. říj 2009 v 06:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslim ze skor bola na ten 23DC
21. říj 2009 v 06:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano... :slight_smile:
moja teplota si skace ako chce... ovu mi zase prehodilo :rolling_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
21. říj 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicc: ale posun teplot tam je, takze ovu bola :wink:

evitka: ja sa priklanam k 20DC, ale nie je to vobec jasne, kludne mohla byt az 23DC.
21. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
A jeden skackavy graf: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/albao
Nekonecne cakanie na mrchu, ktora pride asi az v sobotu. To je nevyhoda dlhej LF.
21. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si tiez nie som velmi ista kedy bola
21. říj 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mna uz asi zo 5 dni boli podbrusko a krize. No ale dnes! Mam pocit ze uz uz pride mrcha a brucho a krize neskutocne bolia. Takto ma bolievaju v den ked dostanem mrchu. :confounded:

Musim si dnes kupit zensky caj alebo urologicky...
21. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

ako sa mame? Flam este 7tt vydrzat a prejde to :slight_smile:

Benji prajem vela sil do dalsieho boja, uf to bola sila, tie predchadzajuce strany.....Tak verim ze si sa rozhodla spravne :confounded:
21. říj 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojki..

benji je mi luto, ze to takto dopadlo. Ale urcite na teba caka niekto lepsi, ktoreho budes milovat a on teba a budete mat spolu krasne babatko. drzim palce
:zipper_mouth: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau Lauri, ako?

Pozeram ze novy cyklus, no po 2 mesiacoch co moj papal profer tak prisli // :wink: joj tak ti drzim palce :slight_smile:

Ozaj, ty si nikdy nebola u kartarky/vestici, alebo nejakej takej jasnovidky?
21. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko:slight_smile: můj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/28bfde

Děvčata, včera mi FF ukázal, že ovulka byla 11.DC, ale dnes po zadání teploty mi to přepočítal na 13. DC. Tak jsem z toho nešťastná, protože jsme se snažili jen 10. DC :frowning2:
Když jsem byla u doktora na kontrole, tak jsem měla 9.DC folikul o velikosti 2cm, tak jsme si mysleli, že to přijde co nevidět, no a asi jsme to propásli. Ach jo, tak zase příště :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko kocky :slight_smile: Tak ja nic, spravila som rano test a samozrejme negativny, neviem co som cakala. :confounded: http://www.fertilityfriend.com/home/2740a2
21. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
vavi nebola som este. :slight_smile:

este mam na poste vitaminy, pojdme si dnes po nich. A plus E, tak budeme papat obidvaja :wink:
21. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
teda bola kedysi, ale teraz nie :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
SLUNICKO A PRECO VERIS ff ? VED JE TO LEN PROGRAM :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Moj manzel tiez papa profertil, zatial len prvy mesiac....tak uvidime...
21. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
bibi ale teplotka sa ti zvysila len dnes, takze teoreticky testik moze nieco ukazat zajtra ;)
21. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Lauri, ja tomu uz neverim...som hrozna tapa, ze sa vobec tak pozorujem a ze dufam v nieco, co ani nie je mozne. Ja uz normalne chcem, aby prisli kramy, nech si vydychnem :grinning:
21. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Slunicko zmaz si teploty pocas mrchy.

ZENY, NEMERAJTE POCAS MS, vtedy su hornony kade tade porozhadzovane a zbytocne vam to skresli cely graf..

Lauri dobre dobre, papajte, ja som tiez papala Ecko :wink:
21. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
laurit: máš pravdu :slight_smile: na FF se nespoléhám, spíš tak pro kontrolu, ale když se pak na to dívám, tak si říkám, že vlastně nevím, kdy mám ovulku :grinning:
21. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
bibi ale preco ? ved taky vzostup predsa dava stale nadej :wink: nemas ani ducha ?? ja viem , ye to nie je utecha
ale aj tak
21. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
evitka ja by som povedala ze tak ako to ukazal ff..ale kludne aj ako ty hovoris-zalezi od dalsich priznakov - ale urcite bola-to je iste

slunicko-spoliehaj sa ciastocne aj na seba - ff je len program-naozaj to vyzera podla mna-ze bola skorej ale mohla byt aj neskor - to uz zavisi od dalsich priznakov

ja sa zatial drzim (teda asi duphik to drzi)

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

a som prechladnuta :frowning2: a boli ma druhy den hrdlo /a to mam mandle vybrate/ :grinning:
21. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kati pekne...
Mne duphaston teplotu neovplyvnoval :wink:
21. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko bábenky, děkuji moc za všechna pěkná slovíčka, ale opravdu sem chodit už nebudu, protože nevím která dotyčná hned tlumočí manželovi co sem píšu a neřekne mu jak jsem to napsala,ale vybere si z toho jenom nějakou část, takže jenom to vždy prolítnu a podívám se jak jste na tom a mým spolubojovničkám držím palečky aby se prcka dočkali,když mi budete chtít napsat tak písněte do Ip vždy vám odepíšu, ale takhle veřejně už je to jedna z posledních zpráv.Držím vám všem moc palečky. :wink:
21. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte...benji, je mi to luto, ale urcite je lahsie vratit sa z "kratsej" cesty ako sa zbytocne trapit, aj tak Ta to stalo urcite vela sil a odvahy, drz sa kocka, zelam Ti vsetko dobre, nech sa veci utrasu a Ty najdes co hladas :slight_smile:

ja som dnes nemerala, lebo vcera vecer som mala trosku krvavy vytok /som 29DC, ovu bola 19DC/ tak som si myslela, ze uz bude mrcha a aj tak som zaspala obvykly cas merania az o dve hodky, tak to bolo zbytocne merat...uvidime, co bude dnes pripadne zajtra rano aka bude teplota...

tehulky, tak krasne Vam svietia tt pri mene, parada :dizzy_face:
21. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Lauri, ja uz nechcem ziadne nadeje...ked tak dieta :grinning: Nie nie, ducha som ja este nikdy nevidela....teda u seba :grinning: a myslim si, ze na 11dc by uz mal byt, ked tak....

Kati, ty zatial dobre :wink:
21. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek