• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@koira pamatam si v tejto teme babu, ktora mala nizke hcg, dr. ju uz strasil, ze je to velmi nizka hodnota a nakoniec caka dvojcata dokonca ... to je fakt individualne a na zaklade toho jedneho cisla sa neda nic povedat ... iny je uz tvoj vnutorny pocit ... pri prvom tehu som od zaciatku tusila ze nieco nie je v poriadku a tak aj bolo, a teraz som si bola ista ze bude vsetko ok a zatial aj je :slight_smile: tak treba pozitivne mysliet ... vela stastia ti prajem, nech je vsetko v poriadku a fazulka nech sa pekne uhniezdi a rastie ako ma :slight_smile:
30. říj 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 nie,:( takze asi az zajtra.. a ako vyzera teplota ?? este si hore ?? nevidela som tvoj graf dnes ?
30. říj 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby tak po takej malej odmlke sa idem opat ku Vam pridat..zacinam opat merat,som si povedala ze to nevzdam :slight_smile: ...tak uvidime kedy sa podari...a dufam ze do uspesneho konca vsetky... :wink:
30. říj 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceresnicka10 a ty si nebola tehu? Ci zle si pamatam?
30. říj 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 ahoj ahoj :slight_smile: super, že to nevzdávaš, tak to má byť :wink: koľký si DC?
30. říj 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 pravdepodobne bola ale neudrzalo sa :cry: ,ale tak rozhodla som sa bojovat dalej,ved sa to hadam raz podari...
30. říj 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ahoj,som 9DC tak uvidim ci bude ovulka lebo teraz som si ani soju nedavala...tak ale nikdy nevies....
30. říj 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
ahoj, ja zatial meram len 2 cykly ale snazime sa uz dlho. Chcem sa spytat, ako je to s tou plnou verziou FF aby sa ukazovali dni DPO a ostatne, treba si to zaplatit? Mne dnes klesla teplota, takze cakam mrchu: http://www.fertilityfriend.com/home/3f8080
30. říj 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 tak držím palce! s takým odhodlaným postojom to vyjde :sunglasses:
30. říj 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@summer_103 ahojki. ano treba si to zaplatit. ale nie je to nevyhnutne, okrem farebnych polickoch zistis, ze ti to v podstate netreba :wink:
30. říj 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka do akej miery je vypovedna poloha a kvalita krcka? po ovulacii az do ms musi byt krcok dole , tuhy a zavrety?
30. říj 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka no vacsinu par dni po ovulka sa posunie dole.. a zostava tvrdsi a uzavrety.. :slight_smile: potom pred MS sa zvykne skracovat. ale pokial v tom nemas fakt prax, toho by som sa striktne nedrzala..krcok sa aj meni pocas sna.
30. říj 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrall
@mattuliatko30
@vavrenka
holky moc díky..snad mate pravdu..no nezbývá mi nic než čekat...ja se dám snad i na modlení :wink:
30. říj 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka děkuju..snad to bude i můj případ-myslím teda bez tech dvojčat, mě by stačilo jedno štěstí :grinning:
30. říj 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Lauri, perfektný preklep si dala: Krčok sa mení aj počas sna. :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@koira len sa daj, tym nic nepokazis :sunglasses:
30. říj 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takze zaklad je teplota a hlien?
30. říj 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka771 Ja som tiez mavala ovulaciu na 17. den cyklu. Bud mas celkovo dlhsi cyklus (17 dni do ovu + 14 dni lutealna faza = 31 dni cely cyklus) alebo mas lutealnu fazu kratsiu nez obvyklych 14 dni. Ak je lutealna faza dlhsia nez 10 dni, je to v poriadku, kratsia nez 10 dni moze byt problem, nestihne narast vystelka maternice a embryo sa nema kam uchytit.
30. říj 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka @lauritka nuz aj mna to zaujalo, ale som si pomyslela, ze sny maju svoju moc, takze ktohovie, a hlavne, ked to napisala lauritka,t ak to tak predsa musi byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ja si myslím, že keďže to napísala @lauritka, tak to je určite pravda :grinning: ktovie čo sa s nami vo sne deje :grinning: :wink:

a Vavrenka, základ je BT a hlien, ako si napísala. krčok je "doplnkový" faktor.
30. říj 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka zaklad je teplota, aj hlien moze oklamat :grinning:
30. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka tak vidis, uz som popletena :grinning: same krcky a hlieny
30. říj 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka @vavrenka veru veru, hlien môže byť klamár falošný, aj ovu bolesť, líška jedna prefíkaná :grinning: :grinning:
mňa sa snaží okabátiť aj po ovu, ale ja sa nedám, zlatá teplota :zipper_mouth:
30. říj 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 to som zvedavá teda....schválne som hľadala tvoj graf a listovala strany dozadu :slight_smile: tak zajtra ráno to prídem omrknúť :wink:
30. říj 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak babuľky, čaute :slight_smile: dlhšie som tu nebola, nebol čas a aj tá mrcha hnusná.,.....ale už končí, tak aj nálada je hneď lepšia......a vy sa ako máte? čo nové? nejaká tehľka pribudla za tých pár dní?
30. říj 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka
@lauritka
pomooc, vsetko moze oklamat, tak to som v keli :grinning: :grinning:
30. říj 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ahooj, no mozno piecere ;) bude tehu -daval atu testiky dnes..

a riesime tu, co je vlastne spolahlive ako plodne priznaky :sweat_smile:
30. říj 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoj Kika :slight_smile: aj som si myslela, že si busy :wink: som rada, že nálada ti šla smerom hore :slight_smile: aaale teplotky budeš mať teraz dole :wink: ja nič, zajtra budem 12DC, čakám na ovu, pokusne som vynechala alchemilku, veď som jej bola doslova prepitá. tak uvidím. chcela by som taký kratší cyklus tentoraz. ale človek mieni...
30. říj 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka nie si v keli, si v dobrých rukách, v správnej téme - Grafy BT :grinning:
zasadá tu celé konzílium na čele s Lauritkou :wink:
30. říj 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka @janacha @lagunasa @bordulka @katka116
@kikaneu
čaute babuľky...takže ms sa posúva na zajtra...je mi hrozne.. :unamused: už nech je aspoň 15hodín...dnes to bude utrpenie..v práci... http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
31. říj 2012 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek