• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@mattuliatko30 Nemala som žiadne príznaky, ani bolesti brucha, ani egg hlien, tak neviem :confused:
31. říj 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, včera bol len nejaký výkrik do tmy, ale tak stale v pohode http://www.fertilityfriend.com/home/marimk
31. říj 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka Ale Ty si mala aspoň pred výskokom dosť veľký pád, tak neviem :confused: Ani Ty si nemala žiadne príznaky?
31. říj 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka čau moja :slight_smile: no, mrkla som tvoj graf....a veru, človek mieni, no veľa vecí nezávisí od neho ......ja začnem merať tak o týždeň asi :slight_smile: času dosť pri mojich neskorých ovu :grinning:
31. říj 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku aj podľa mňa by si mala ísť ešte vyššie...
31. říj 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ahoj :slight_smile: dávno som ťa nevidela :slight_smile: ako si žiješ?
31. říj 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku nicovate nic. iba ta teplota. len ja kojim, takze ktohovie ako to je pri dojceni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Teraz som kukla fotky Tvojich slečien, no ako keby Ti z oka vypadli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Krásne baby :slight_smile:
31. říj 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka Uvidíme ďalšie teploty :slight_smile:
31. říj 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu a zatiaľ pohoda... :slight_smile: vy už sa snazite opäť? :slight_smile:
31. říj 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 už minulý cyklus sme tomu nechali voľný priebeh, ovulku sme trafili ukážkovo, graf bol sľubný, moje telo mi robilo napriek a toľko príznakov som mala, že až.....a tá sviňa mrchovatá došla........ale už je dnes na odchode, tak už je lepšie :wink:
31. říj 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby celkom nadejne to vyzera ci ani nie? http://www.fertilityfriend.com/home/329838
@lauritka
31. říj 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka neboj..zvládnem to..ako vždy
31. říj 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu asi hnusoba psychika... ono to pride, ked bude ten akurátny cas :wink: ja teraz meriam dost malo, iba kedy sa mi chce... ešte pre istotu aspoň jednu teplotu zmeriam, nech sa mi ovu potvrdi a potom to zas na par dni zbalim... problém to sice bohvieako nerieši, ale ked meraním a sledovaním sa nezaoberám stale, nie som taká nervozna... :slight_smile:
31. říj 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ďakujem moja....sú krásne....a veľmi ich ľúbim :slight_smile:
31. říj 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 asi, je to riadna potvora tiež......a dobre robíš, aj ja to idem takto skúsiť (dúfam, že sa mi to podarí) pomeriam len od 10-12dc kým mi ovu graf neoznačí a schovám teplomer niekam preč :wink:
31. říj 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu v podstate ani viac dní merat netreba... stačí, že vieme, či ovu bola, s ostatným nam meranie nepomôže...
31. říj 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kukku uvidíš..ako ti vyskočia teplotky
31. říj 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 pravdu máš, len sa potom zbytočne nádejám......tak dúfam, že sa mi podarí takto len pomerať a v decembrovom cykle sa chystám meranie odložiť úplne.....aj tak budú sviatky, budem si chcieť pospať a budem mať aspoň pokoj od budíka :slight_smile:
31. říj 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu treba skusit, ja odporúčam po mojom vyskusani :grinning:
31. říj 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ďakujem, idem do toho, už som rozhodnutá, nič ma nezastaví :slight_smile: a teraz zdrhám :slight_smile: pekný deň ti prajem :slight_smile: pa
31. říj 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu no k takemu, ze vsetko moze klamat, len teplota ba nemala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mattuliatko30 juj a urcite dojde ?? lebo sa to vobec tak netvari, furt si hore :fearful: :confused:
@kukku no tiez sa mi to vidi uz nizke.. tych 36,7 je taka hraicna u teba.
@vavrenka jasne, ze sa moez mylit to vela krat.. ty si tiez nejak nko dnes.. no uvidime dalsie teploty.. :fearful:
@radka288 tak vidis :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela som si. :zipper_mouth:
31. říj 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katarinka_brnka zatial to vyzera pekne. kazdy ovulacny graf je nadejny aspon do 11 dpo.. potom to uz zacne byt napinave :sweat_smile: :grinning:
31. říj 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka neviem...bolí ma brucho už týždeň....včera to bol tiež extrém... :unamused: keby som nemala hore teplotu , myslím,že mrcha je tu...
dnes som si bola na 100% presvedčená..a aj som...asi len stres...to mi drží teplotu...lebo brucho bolí a bolí...tak rátam ,že príde ms aj cez takú vysokú teplotu....lebo sa tak cítim..aj zle mi je... takže zajtra je tu na 100% ak nie aj dnes....
31. říj 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka len ma strasne picha v lavom vajecniku a aj pri tutu mutu :( dufam ze nemam zasa cystu :( pre istotu idem dnes k dokymu lebo uz mi raz tak pri tutu mutu praskla ako nie moc nemusela som do nemocky ale bolest prisernaaaa....
31. říj 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 neskusis ciknut aspon na ovu testik ? :slight_smile:
31. říj 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katarinka_brnka :fearful: :confused: tak to nie je velmi dobre, ked to az tak picha.
31. říj 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie je to moc bolestive ale uz sa bojim radsej nech ma posle domov ze mi nic neni ako by to malo nieco byt
31. říj 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka neni pozit...len taký , aký som dávala...aj tu ...asi prevčerom..
bude to mrcha..cítim ju v kostiach :grinning: :grinning: škoda, že nemám testík...pre zvedavosť..ale myslím,že v týchto bolestiach to je zbytočné...aj biely hlien už mám....takže je to len otázka teplotného poklesu
31. říj 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka kuk str. 6533
31. říj 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek