• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
benji preboha to ktora by donasala tvojmu manzelovi? Normalne som zostala cumiet, to ktora je tu taka husa? :angry:
Tak toto ma dost prekvapilo teda!
21. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dievčatá nestretli ste sa už s lízatkami pre tehotné proti nevoľnosti? Kde by som to mohla dostať?
21. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
benji-niekto kto ta pozna sem chodi a zaluje? :angry: to je uz sila fakt :unamused: tak sa drzkaj budeme ti pisat aspon IP

vavi nie? no tak potom sa tesim-ze si ju drzim ja :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
flamenga skus v lekarni
21. říj 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
baby ako sem mozem prilepit moj graf?ja som z toho jelen :grinning: :confused:
21. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
bibi ja si myslim ze 11den je skoro na testovanie-ale nebudem ti davat nadeje - ak to tam ma byt bude aj ked dnes nebolo a ak nema este tento cyklus - tak nebude :unamused: a nerob si z toho nic-ja sa tiez pozorujem..vcera som si sledovala bradavky :grinning: a to som bola len 7DPO co sa este ani uhniezdovat nemusi :grinning:
21. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte... :wink:

spiruanka ak si ho robis vo fertility tak - sharing-home page setup a tam hore ti vygeneruje link tvojho grafu, ktory skopirujes a vlozis nam sem :wink:
21. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
katka nefunguej mi tvoj graf :rolling_eyes: ani mne duphaston nejak nezvysoval teplotu a mimochodom , choroba byva priznakom tehu :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
katka, myslim, ze takto "postihnuta" je kazda snazilka :grinning: , ja mam tiez stavy, ked sa neskutocne sledujem, potom si poviem, ze sa len zbytocne stresujem a tak dokola...mna velmi boleli bradavky, teraz zas prsia, su v stave "ani dotknut"...a tiez si len tak "pre istotu" spocitam, ktory DPO som, pripadne ktory DC atd, atd, atd... :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
nelly diky :wink: idem na to hadam to pojde
21. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2a289e tak toto je moj graf dnes ma prist mrcha ale zatial nic
21. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
spiruanka pekny graf, skus este zaskrtnut celzius aby to bolo v stupn.cel. :slight_smile:
ja uz by som na tvojom mieste testla :grinning: ale ak mas dobru trpezlivost tak este zo dva dni vydrz :grinning:
21. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
spiruanka: jej, skackavy grafik ako tento mesiac je aj moj :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
babule....
no benji - hm, co to citam? Ja neviem pochopit, ako moze byt niekto takyto!!! :confounded: A to by clovek povedal, ze sem chodia ludia preto, aby si navzajom pomohli!!!!to je ako zo zleho filmu... ale taky clovek to ani nestoji za to, aby si sa pre neho trapila! :rolling_eyes:

sonicc - ono sa ti ovu posunula aj preto, ze tam mas zaznacene spinenie

inak musim sa priznat, ze ja som tiez otehotnela vtedy, ked som priatelovi "tajne" davala Permen - to mi poradila Lauritka a asi to zabralo, lebo ja som podla dokiho bola OK a priatel nechcel ist na spermiogram - ma totiz stresujucu, fyzicky namahavu robotu v zafajcenom prostredi!
21. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicc: i mě to dost zarazilo když mi to včera říkal manžel, že ho tady ponižuji, ale to nemusí být přímo z této temy jenom mě sem přišel někdo zkontrolovat, takže to nemusí být z našich řad, ale to je jedno já jsem řekla svému manželovi všechno o čem tady píšu, takže nemá právo být na mě naštvaný, já jsem otevřený člověk a někdy až moc, ale když musím tak musím.
Takže se mi tady všechny moc držte a opatrujte se a čekám na ty // od vás a když budete tak mi prosím napište Ip abych nepřehlídla někoho.Moc mi budete chybět. :wink:
21. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
bodik ako tajne ? :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile: prišla som nakuknúť :confused: a hneď pogratulujem novým dvojpaličkovým!!! no a poovulačným držím palce nech sú tam dve ružové :slight_smile: a nakoniec ale najviac nech sa darí všetkým, ktoré začali nové kolo! držme si palce :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/N
21. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicc mna ta trpezlivost skusa stale si hovorim,ze musim vydrzat ked uz som vydrzala tolko mesiacov tak dva dni uz dako prezijem :slight_smile:
albao to ja take mam veru stale,uz ked klesne myslim,ze pride a ked uz stupne tak zase nadej,ze hadam nedojde mrska :confused:
21. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jéj dievčatá, ďakujem :dizzy_face: ja som sa k nim nikde nevedela dopracovať
21. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
benji to ta tu tolko ludi pozna osobne wow ?? a este aj tvojho manzela ? a to mu akoze zatelefonuju ??? :confused:
21. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri moj ti nefunguje?

ja ale nie som chora-len ma stipe hrdlo a trochu soplim-ale ja viem pricinu presnu - nebude to tehulovanim-mam tu choru kolegynu...
benji - a ja sa na toho mojho tiez kolko krat vystazujem - no a co? vsak ked ma pravom nastve, potrebujem to ventilovat :grinning: Nema ma stvat a nic by som nepisala :angry:

laurit - noo povedala som mu totiz, ze to je preventivny vitamin proti chorobam, bol koniec decembra :wink:
21. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no uz to ide katka :slight_smile: tak drzim palce aby ta choroba znamenala tehu ako u flamenqi :wink:

spiri ja by som uz testovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
spiruanka vyzera to aj na IP, takze velmi nadejne :slight_smile:
Mna uz prsty svrbia namiesto teba :grinning:

Bezim ja, pekny den :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
pride mi to dost trapne, aby som referovala niekomu, co jeho zena pise niekde na webe...ved keby manzel chcel, tak si to precita aj sam...chore...
21. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Katka, tak to si presne ako ja. Uvazujem, ze dalsi mesiac sa na to uuuplne vyprdnem a bude :wink:

Bodik, ako tajne? To by aj mna zaujimalo, ze ako? :slight_smile:

Flam, dnes nebolo zle?
21. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri, myslis, ze nemohla byt ovu skor? ten 17DC nie ako oznacil ff 19DC? spekulujem, ja viem :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/24d2be
21. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
lauri nemozem lebo ak nic nebude budem smutna,ze zase sa nezadarilo :unamused: tak ak ma prist nech pride a bolia ma prsia tak neviem veru ci z toho nieco bude :frowning2: a stale chodim kontrolovat na zchod lebo mam taky pocit ako ked ma prist mrcha jedna :angry:
21. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek