• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@koira achjaj, je mi to ľúto :frowning2: drž sa...nevzdávajte to hlavne.
2. lis 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 Kati, ako sa cítiš? oddychuješ? :wink: nie že stále len makáš...
2. lis 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka hej, hej moja :slight_smile: dobre si pamätáš, merať budem od pondelka až :slight_smile: a tiež som sa rozhodla, že tento cyklus nepijem alchemilku.....uvidím ako bude ovu a LF bez nej :slight_smile: spravila som si len gynastan v 1dc, vtedy ešte kríže boleli, odvtedy nič......sila, nie? a ty sa ako máš? už sa ti to kráti a aj drahý sa už vráti pomaly, nie? :slight_smile:
jasné, že mám dnes voľno :slight_smile: upratovací deň :slight_smile: makám ako fretka, vyplavujem endorfíny :slight_smile:
2. lis 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ak nie je do 17DC, uz nebyva... mam to vysledovane.. resp. ona byva, ale az hoooodne neskoro....
2. lis 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira zeny si ale vytrpia kym pride zdrave babo na svet vsak? Drzim ti palceky. Ja sa modlim aby do 4tt bolo vsetko ok
2. lis 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira to mi je ľúto :frowning2:.....no slová tu nepomôžu, poznám to......tak veľa síl, nech to zvládneš
2. lis 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ahoj moja, teraz 4 dni cisto oddychujem a v utorok mam prvy ultrazvuk, dost sa bojim :frowning2:
2. lis 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka bolo to super,mali tam kopu vychytavok ktore by som brala aj teraz :grinning: ale som sa napchala segedinom a zaspala som tak neviem ako to skoncilo :slight_smile:)))
2. lis 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka116 jeeej kati uz uvidis miminko,tak dezim palceky :dizzy_face:
2. lis 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj piefunecka co dnes budes robit?
2. lis 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 tak som rada, že "poslúchaš" :wink: chápem, že sa bojíš... tehotenstvo je tuším plné obáv, nádeje, strachu...a zas nádeje a šťastia. myslím na teba, nech nie si taká nervózna, budem držať palce v utorok :slight_smile:
2. lis 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoj :slight_smile: držím prsty na to sono :wink:
2. lis 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko diky zlatko
2. lis 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ďakujem :wink:
2. lis 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby ktorý si myslíte, že je ten pravý ???dneska som 20 DC, ale test som si ešte nerobila, lebo pijem čaj, tak musím počkat 2 hodky až si urobím.....hm, ale na 13 DC som bola u dr. a mala som folikul 17 mm......tak ovu musela byt skorej či ? nemôže byt na 20 DC.....no jelen som z toho....
2. lis 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jeden Gynastan nič nespraví s dĺžkou cyklu, to sa neráta, takže si "čistá" :wink: no uvidíme, hókusy-pokusy, že? :slight_smile:
ja som v práci, aj ti ten upratovací deň trošku závidím. sedím tu ako taká knedľa, zbytočne :angry:
joj a drahý kým sa mi vráti, to potrvá. predĺžili mu pobyt v prvej krajine do pondelka, tak až vtedy odlieta do druhej, kde bude minimálne 2 týždne :frowning2: už mi je tak smutno... a ešte tie rodinné okolnosti, veď vieš... radšej na to nemyslím a nepíšem mu každý deň, ako mi chýba, to je len horšie. hlavne nech sa vráti, živý, zdravý :slight_smile: už to nejako ťažko znášam, tie jeho cestovačky :sweat_smile:
2. lis 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 idem s hafom von,vyhodim tie biele testy a zapalim vsetkym malym aj velkym anjelikom sviecocky a poprosim ich aby nam poslali krasne zdrave babatenka do brusok :dizzy_face:
2. lis 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka tiež si myslím, že nič nespraví :slight_smile: tak, čo, poskúšame čo sa dá :slight_smile:
niet čo robiť? tak si tu s nami aspoň poklebetíš :slight_smile: jáááj, takže to ešte potrvá, kým príde....ale máš pravdu, hlavne nech sa vráti, nejak to už vydržíte bez seba.....hm, a nie je možnosť, že by už toľko necestoval?
2. lis 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka a este som zabudla dodat, uz peknych par mesiacov neuzivam nic... ze nech sa priroda popasuje, ale nepopasovala sa nijak, len to ide pomaly dole vodou...
2. lis 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu aaa tak mala by som čo robiť, ale nie sú to podstatné veci, nič urgentné, tak sa mi nechce. je tu také spavé počasie :wink: tak budeme skúšať a už aj skúšame všeličo. ja som rada, že samé prírodné veci, zatiaľ. hlavne by som chcela dosiahnuť taký stav pokoja, vyrovnanosti, nemať obavy a strach. toho sa neviem zbaviť. a to veru otehotneniu neprospieva. asi začnem chodiť na jogu :sweat_smile:
hm a žiaľ musí cestovať :pensive: na niektorých projektoch robí len on a vyzná sa v dokumentácii najlepšie. ale aspoň mu to upevňuje pozíciu vo firme. :sunglasses:
2. lis 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no, príroda zlyhala...tak si niečo asi naordinuješ sama? či pôjdeš sa poradiť s MUDrym? :wink:
ak vám bábo neponáhľa, tak "stačí" sa orientovať na úpravu cyklu. je fajn nemať časový a iný stres.
2. lis 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka tak nerob, oddýchni si trochu :slight_smile: aj ja len prírodné veci.....nič iné ani nemienim do seba pchať.....ja sa o taký stav snažím....už som ho raz mala, vtedy som ostala tehu a potom sa všetko pokazilo......snáď sa mi ho znovu podarí docieliť.....ale cítim, že už je blízko :wink:
keď musí, tak musí....a ty to musíš vydržať :wink:
2. lis 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka uvidim, teraz jedine duphaston po ovulke, trosku podporit lutealku, ktora v dlhych cykloch pokryvkava...
a mozno nejaky caj... v lete som pit nechcela, nemam rada v horucavach nic teple, vtedy som chcela pit lapacho...
2. lis 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katarinka_brnka nie je to nic neobvykle, zajtra zase trosku stupnes.
si stale hore. nerozmyslaj nad kazdou jednou teplotou, lebo sa len znervoznis :sweat_smile: mimi potrebuje klud na uhniezdenie. :grinning:

@kukku nooo..n eviem, su to nejake nizke teploty. ta 36,8 je taka hranicna, ruku do ohna by som za ovulaciu nedala. :fearful:
2. lis 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a B6 na tú luteálku si neskúšala?
2. lis 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira je mi luto. tak testiky neklamali ked nesilneli hmm :unamused:
2. lis 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka771 neviem ktora ciarka je kontrolna a ktora testovacia, ale silne to mas aj na 17 dc.. a teploty co hovori ??
mozno aj ty mas nejak zvyseny LH hormon :confused: pocas cyklu...
2. lis 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka skusala uz velmi velakrat... teraz mam duphik, tak na zmenu :wink:
2. lis 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Ani mne sa nezdá, že by ovulka bola :unamused: Budem čakať ďalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek