• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kikaneu dakujem :slight_smile:
3. lis 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulindaj ja bych este sexikovala.
3. lis 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pechlinka a priefuky ti ako robili ked nie laparoskopicky? nebolelo to? a neskor si si tu laparku dala urobit? zistili ti potom neskor nieco, preco aj IUI bolo neuspesne?
3. lis 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere no vyzera to slubne :slight_smile:
3. lis 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ja mám nervy v prdeli ....10DPO teplota neklasá -idem na vecko a na toaleťáku krv--čo sa deje ?,žeby už mrcha? a potom čo tá teplota?
3. lis 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Ahoj...mne robili..iba laparoskopiu.. :( ziadne priefuky.. :( ja neviem..v com bol problem..preco IUI-cka nevysli....Po 3.IUI..som to na cas vzdala...a davam si prestavku do konca roka... :( V januari...pojdem..zase do Gyn-fivu...uvidim...asi vyskusam..este 1-2 IUI-cka...a potom sa uvidi.. :(
3. lis 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moniiiiii juchu, je to tam ako sme predpokladali ... joj to som zvedavá, veeeľmi zvedavá ... :slight_smile:
3. lis 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka771 skús si pridať nejakú fiktívnu teplotu na 9dc a podľa mňa ti vyznačí ovulku :wink:
3. lis 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait :grinning: :grinning: no uvidime zajtra rano. dnes ma strasne boli podbrusko. vcera ma v nom dost pichalo a vecer som mala zas trolilinku toho ruzovkasteho vytoku, tak som zvedava. :slight_smile:
3. lis 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka no ja len ze ci ste inac zdravi, ze ci nahodou to nebolo v to, ze nie je nieco ine v neporiadku.
3. lis 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj,aj mna od vcera boli podbrusko - ale verim,ze to je sposobene vnutornym sonom,co mi robil...dnes ma trochu picha v nom,ale vytok nemam. Skus si dat magnezium...vraj to trochu pomaha.
3. lis 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@typa no beru nemam, som si tolkokrat vravela, ze si ho musim kupit :slight_smile: no ja dufam v kutiku duse, ze u mna je to uhniezdovanim a nie mrchou :grinning: a dufam, ze je u teba vsetko v poriadku......... myslim, ze na zaciatku tehu je to normalne, len pekne odpocivaj :slight_smile:
3. lis 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anka12 daj graf, nech sa pozrieme :wink: a ta krv- jasne cervena, alebo ruzovy vytok? vela? malo? trosinku?
3. lis 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa
@lauritka no holky k tomu špinění se přidala šílená únava, lehla jsem si a 2 hoďky spala!!!! snad jsem se vyspala a večer bude energie na "pojišťování" :slight_smile:)
3. lis 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj ake mate pocasie ?? lebo ja som tiez furt unavena, je stale zamracene , aj migrena sa hlasi :pensive:
3. lis 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aaano ani nehovor :( ja som cely den unavena ako pocasicko celkkom fajn ale migrena nak skal :(
3. lis 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka právě že dneska je vcelku fajn, dopoledne i po obědě ještě bylo sluníčko, pracovala jsem na zahradě, ani tlak se nemění, jen je zima :slight_smile: Ještě ráno jsem plánovala jít v podvečer do bazénu plavat, ale to špinění a ta únava jsou proti :rolling_eyes:
3. lis 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katarinka_brnka ja uz som zlupla ibalgin :slight_smile:
3. lis 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja sa snazim vydrzat :( inac nemam ziadne priznaky ani ako tehu ani ako na mrchu :pensive: neviem co je to so mnou :confused:
3. lis 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka_brnka na mrchu mas este skoro ;)

no ja nevydrzim, kasllem na to.. ja mam neznesitelne migreny, mne je az zle od zaludka, to neprezijem bez tabletky bohuzial.. :unamused:
3. lis 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka noo to poznam ja uz pr migrene grckavam :(
a skoro sak mam cca tyzden a to uz u mna vzdy nejaky naznak pricodu armady :(
3. lis 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka_brnka uzz tak skoro ?? :confused:
3. lis 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka_brnka na ja citim mrchu az okolo 12 dpo :slight_smile:
3. lis 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja vzdy tyzden pred
3. lis 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no asi tak takze ja fakt neviem uz som z toho jelen :(
3. lis 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@katarinka_brnka
@jitulindaj
@lagunasa
@anka12
@moni1007 joooooooooooooj baby- ja som 10DPO a zacinam citit brusko... Spinenie uz nemam- asi vdaka tomu B-cku... ale zase mam ine "priznaky"- v kuse som hladna, a ked som hladna, som nervna jak perun! Muzik teraz robil sampinonovy krem, ja som si lahla, a ked som vstala, nevydrzala som cakat,kym to dokonci a urobila si spagety, lebo sa to nedalo vydrzat.... ale kupila som si dnes pyridoxin-B6- tak hadam bude na mna posobit miernejsie...:slight_smile: Inak- pred jahodami mavam otrasnu plet, na 10 DPO uz mam daaaavno zapalene jebaciky... a teraz nic- hladka ako detska prdelka:slight_smile:)))) Tak dalsie plus :wink:
3. lis 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek