• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@elebe Ahoj...robili..mi to v tej nemocnici..kde sidli..Gyn-fiv...ano platila...250 eur.. :(
4. lis 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka čau Leni :slight_smile: ale ťa naťahuje tá ovulka riadne....
4. lis 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoj Kikuš, máš pravdu, uz stracam nervy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak dufam,ze pride coskoro, ale hlienik nemam ako som mala minuly mesiac... a ty si ako na tom?
4. lis 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tie naše telá si robia čo chcú :angry: :grinning: ja sa pomaly začínam dostávať do stavu, že mi je všetko jedno....od zajtra meriam a idem skúsiť vitamín C na ten hlien.....tak uvidím :slight_smile:
4. lis 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu joj mi ani nevrav... kazdy den ma boli podbrusko, picha vo vajecnikoch a ovu nikde... som zvedava ci to cecko pomoze, daj potom vediet :slight_smile: a moja, ja uz som v takom stave uz niekolko rokov, ale niekedy ma to vie zlomit :slight_smile:
4. lis 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja som bola len dvakrát......raz to vyšlo....ale teraz mi je to fakt jedno......nejdem nič riešiť, kašlem to, neoplatí sa mi preto stresovať
4. lis 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ty mas dost stresu v robote,nie? :slight_smile: ani nebudes tento cyklus merat?
4. lis 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka stresom by som to nenazvala....skôr mám z tých detí niekedy nervy :angry: .....stres mám vtedy, keď nestíham (to som mala naposledy pred štátnicami) :slight_smile: idem merať od zajtra dokým sa ovulka nepotvrdí, potom zase teplomer schovám :wink:
4. lis 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kikaneu aj tak ta obdivujem,ze to s nimi zvladas :slight_smile: a statnice uz boli davno,nie? joj, uz aby bolo po ovu... mne sa lepsie caka na mrchu ako na ovu :D
4. lis 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie je to zas až také náročné, ale ďakujem :wink: až tak dávno nie, ani nie dva roky dozadu :wink: ja neznášam čakanie (akékoľvek) :pensive: :grinning:
4. lis 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak holky, mě pokračuje špinění i dnes...ráno nic a po keksíku se to opět spustilo :confounded: střídavě mě píchá na pravém vaječníku a v děloze... únava žádná,na rozdíl od včera, ale v břiše takový zvláštní pocit zkrátka ... přitom ovu už jistě proběhla. ... kéž bych těď mohla pozorovat co se tam děje :dizzy_face:
4. lis 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no som..ale nič z toho...asi mi zblblo telo...dúfam,že nepôjdem na vyvolávačku.. :angry:
4. lis 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka no je to v prdeli mrcha prišla :frowning2:
4. lis 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 aj já dúfam že vyvolavacka nebude treba.
já zase dufam že zajtra pojdem hore a bude po ovu. tento cyklus som malá ukazkovy hlien a aj dost dlho a bez grepu a vitaminu C a este som tento cyklus vysadila po dlhej dobe aj tabletky na podporu imunity a beriem len Gynex a dnes sme skusili ten plodný lubrikacny gel takze dufajme že to prinesie nejaky uspech!
4. lis 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tinara23 luxusný graf, očakávam // od teba :wink: :slight_smile:
4. lis 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka kedze sme rovnaky DC, tak si dame sutaz, ktora bude mat skor tu ovu? :grinning: :sweat_smile:
a co to uzivas? zistili ti inzulinovu rezistenciu, ci si to teraz mylim s niekym inyM? :confused:
4. lis 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka vidim "m", takze metformin?
4. lis 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anka12 to mi je luto.. a ktory DPO?
4. lis 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no moja, u mna asi bola vcera ovu :grinning: do vecera som mala take strasne bolesti vajecnikov a podbruska a dnes rano som si vyskocila :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka a ano, mam tu inzulinovu rezistenciu a "m" je metformin, ja som si hned nasadila normalnu davku, ale byva mi zle a prehana ma, ale vydrzim to :slight_smile: dufam,ze mi povies, ze si aj ty vyskocila, to by bolo super :slight_smile:
5. lis 2012 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, ja to mám takto http://www.fertilityfriend.com/home/400245, myslíte, že mohla byt ovulka toho 20 DC ? ked som mala najvýraznejší test ?
5. lis 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Dobre ranko baby...tak ja uplne dole...mrcha sa blizi.. :( zaciname..novy cyklus... :(
5. lis 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute babuľky..tak konečne som sa dočkala http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e dúfam,že sa už dnes spustí, prajem vám pekný začiatok týždna
5. lis 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ja som už nemerala dnes a už ani nemienim najbližšie dni... mňa to potom ešte viac hnevá, ked ovu furt nikde... :frowning2:
5. lis 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 pekné upršané ránko, čo si myslíš o mojom grafíku ? mohla byt ovu na ten 19-20 DC
http://www.fertilityfriend.com/home/400245
5. lis 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj a kde máš foto ? :wink:
5. lis 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka771 ten pozitívny test si zaznac OPT +
ovu nebýva v deň pozitívneho testu, ale dochádza k nej po teste, niekde v rozpati 12 až takmer 72 hodín...
5. lis 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy teplotka zasa stuuuplaaaa juchuuuuuu http://www.fertilityfriend.com/home/329838
@lauritka je to dobre znamenie ze stupa ci ani nie?
5. lis 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@katarinka_brnka n je to dobre.. :wink: uvidime ked budes testikovat :wink:
5. lis 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka_brnka vyborne znamenie - mne na 9 dpo vzdy vysli testy pozitivne ak mali byt pozitivne. Kedy planujes testnut?
5. lis 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek