• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@piefunko a do kedy si v praci? a ved taky hlienik moze byt aj v tehu,nie? inak tento mesiac si aj nieco uzivala na ovulku?
5. lis 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale stiham - ráno som pojazdná na nete okamzite... v podstate, ked už znacim do ff, to rovno z mobilu hneď po domerani... budeš tu do tej pol naisto? :grinning:
5. lis 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ja som tu kazde rano pred pol siedmou :slight_smile: na bus idem cca 6:40 :slight_smile:
5. lis 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 aha, no preto sa mi to nezdalo :slight_smile:
tak potom ma tiez napada ovulacne spinenie hmm ?
5. lis 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka po porode je toto uz tretie :frowning2:
5. lis 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka áno, áno :slight_smile: už drahý vyzvedal, že kedy bude....ako keby som bola veštica, no neviem vravím mu, tak sa urazil, že ako môžem nevedieť :grinning: chlapi :slight_smile:
som rada, že u teba ešte nebola :slight_smile: stíhate?
5. lis 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko moja, nejak som nepostrehla tvoj graf. mozes ho sem este dat, prosim. prehovarat na testovanie slubujem ze nebudem :slight_smile:
5. lis 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ja sa zajtra poobede idem vyburit a zabojovat troska za nasich chlpacov!!!! minimalne sa aspon troska odreagujem a pre dobru vec!
5. lis 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agaven a mala si celých 30 dní pozitívne ovu testy ? obidve čiarky rovnako silné ?
5. lis 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere no tak to si splnila limit a stvrte bude riadne tehu :wink:
5. lis 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj , mám na teba otázku, to pco - to musia byt ovu testy pozitívne áno, obidve čiarky musia byt rovnaké, lebo šak ked sa testuje, tak zo dna na den čiarka silnie , až su obe rovnaké a potom zasa testovacia čiarka slabne....
5. lis 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babuľky, ako sa máte :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/melisaaa
@lauritka znova bielo, to mi je ľúto :unamused:
5. lis 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Huráááá, mám radost, ovu nakonec opravdu proběhla :slight_smile: Teď jen čekat na výsledek. Kéž by to už vyšlo :sweat_smile:
5. lis 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucka771 nie, nemusia byt stale ale viackrat pocas cy&klu uplne pozitiv.
5. lis 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no ved..uz sme zvyknuti... :sweat_smile:
5. lis 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jasne ze dam :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko

@bordulka nie, tentokrat dosla nejakym zazrakom sama a skoro :slight_smile:
5. lis 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lauritka presne tak, ja si už ani neviem prestaviť, že raz budu // :unamused:
preto netestujem pred mrchou, lebo už nemám nervy na tu jednu čiarku, už chcem dveeeeeee :wink:
5. lis 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucka771 ano ale to bol taku iban taka bucorka..lebo laurika ma podobne ale tie su hrubsie..ja som mala take tenucke a ibanu a na tych som mala celych 30 dni som ovulovala..ale na pepino nie...zalezi na kvalite ovu testoch..na tych lacnych nekvalitnych ano obe ciarky cervene...ale už beriem radsej hrubsie a ta farba musi byt svetlo zelena..ja som mala tenke a boli viac zelene..laurika ma dobre testy..len neviem ci ma aj tehotenske tie by som zase ja potrebovala..
5. lis 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko zazraky sa niekedy fakt dejú,ze? :slight_smile: u mna bol minuly mesiac.... a uz si testla? :wink:
5. lis 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa
@lauritka
@lucka771
aaaahoj holky, tak já jsem úplně zmatená :frowning2: mám pocit, že jsem teploty z neděle a pondělí nějak pokonila :rolling_eyes: :cry: ... dnes jsem měřila v 4:30, 5:30,6:30 a 7:30 a teploty tak skákaly, že jsem z toho byla úplně jelen!! Tak mi najednou přišlo, že když jsem v cyklu měřila některé dny v jiné časy, že to úplně ztratilo smysl :cry:
říkám si ale, že když v pátek odpo přišel bílkový hlen zbarvený do růžova(prvně jsem myslela, že jsem bílek neměla, potom jsem si uvědomila,že to byl bílek zabarvený krví) + bolesti, a to vše pokračující přes sobotu a neděli, tak OVU zcela jistě musela v jednom z těchto dnů proběhnout!!NO ne?!!!?...navíc v neděli ráno byl ještě kesík(myslela jsem že zbytečný, jen tak pro radost) a možná nebyl až tak zbytečný :wink:
co myslíte :frowning2: ??
5. lis 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jéj micka,ty maš krásny grafík,testni moja,na 10dpo ti to nemuselo ešte ukazať,teraz ti to isto ukaže,hm?držim palčeky. @lauritka ja 1dc,dnes,bolesti mam,ach,nech už je po nich.
5. lis 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahojki, tak mrsina u teba na ceste?:frowning2: furt ti je tak zle? :frowning2:
ja ocakavam mrchatu zajtra.. co uz.. asi zvolim buduci mesiac inu strategiu:wink:
5. lis 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj noo podla priznakom mohla byt cez vikend, skus teraz aspom par dni pomerat v rovnakom case, ci si hore...
5. lis 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna mohla byť ovulka aj neskôr, tentoraz som si nebola istá, ale sex bol iba raz 18.10, tak neviem či by dovtedy bičíkovce vydržali :confounded: ale mám dosť mäkké prsia, čo predtým som ich mala naliate....

@lauritka lauri môžem sa opýtať, neviem či si kukla môj graf http://www.fertilityfriend.com/home/323948, ty si odborníčka, myslíš, že keby som si švihla duphaston, tak by som tomu ešte mohla pomôcť?
5. lis 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 jej ty si tehu ?? nejak mi to uslo. jasne daj si dufik, a ten pokles fakt nemusi nic znaeat.
uz nemeraj :wink:
5. lis 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no len som robila testík rapicelar zelený a čiaročka je dosť slabá na 17 DPO a povolila mi včera bolesť prs...takže neviem či je to nejaké biochem tehu, či čo :confounded:
5. lis 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby... mne sa vacsinou sniva,ze mam dceru, ale minule bola zmena... narodil sa mi chlapcek, pozrela som do snára a ukazalo mi "prirastok do rodiny", zasmiala som sa tomu a dnes som sa dozvedela,ze budem asi tetou :grinning:
5. lis 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka no sak hádam, uvidíme ráno...
5. lis 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 , a tebe kontrolovali progesterón pri tých predchádzajúcich tehu?
daj si dufík a uvidíš, podľa testov - či slabnú alebo nie...
5. lis 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tinara23 ahaaa.. a mamatest nemas ??
5. lis 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek