• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@cherry1981 a vy ako bojujete s malou ? už tolko neplačká ? zlatučká je :slight_smile:
6. lis 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 no napr. @magimary mala dlhsiu pauzu medzo sexikom a ovu a podarilo sa im aj napriek tomu :slight_smile:
6. lis 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tinara23 bojujeme stale ideme na neurologiu s nou mudr odporuca takze stale bojujeme teraz uz aj s jedenim no ale tak nejako zvladneme :slight_smile: musime...
6. lis 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes jedu ještě výš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je tak napínavý, tahle část cyklu :slight_smile:
6. lis 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cherry1981 určite zvládnete :slight_smile:
@riana12 fu idem sa na ňu kuknúť, ak je verejná :wink:
6. lis 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 ved sa jej to tu rovno spytaj :wink:, lajk mi dala skor ako ty :sweat_smile:
6. lis 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 šikovnica @magimary , tak ako to teda bolo ? :grinning:
6. lis 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tinara23 krásny graf, testík tiež, gratulujem a veľa zdravia až do víťazného "konca" :dizzy_face: :wink:
6. lis 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tinara23 no, jednoducho :sweat_smile:
kexíkovali sme 4-5 dní pred ovu (v dúfaní, že sa práve takto podarí dievčatko :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:),
ale viac-menej sme nedúfali, že ničo z toho vôbec bude,
no a potom pokles teploty na dovolenke predznačil, že máme nádej...
a neostalo pri nádeji... :dizzy_face:

teraz si už v brušku spokojné kopká náš "x"-tý chlapec :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@magimary vážne bude zase chlapec? tak to je potom blbosť s tým, že pred ovu dievčatko a cez ovu chlapček? sila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavne, že ste zdraví :wink:
6. lis 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary :grinning: :grinning: :grinning: takže chlapec :grinning: ale aj tak super :slight_smile: gratulujem :slight_smile: nám sa vždy podarilo zatiaľ v deň ovu a nikdy nie skôr, síce to nedopadlo dobre,. tak teraz ma ani nenapadlo, že by to vyšlo, ak by ovula bola neskôr, tak ale prekvapko :wink:
6. lis 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 moja, presne ako si povedala :slight_smile: citila som sa vinna :grinning: :grinning:
6. lis 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu asi to nie je celkom pravda, lebo mi sme boli presna na ovu na IUI a z plodovky po prerušení mi povedali na genetike, že to bolo dievčatko
6. lis 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 kati, vtedy mi vysiel pozitivny tehu testik, tak som bola nedockava... ale skor, ako som prisla k dr, tak som zistila, ze to vsetko bolo z pregnylu...
6. lis 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka a ty nespinis? lebo ja hej :angry:
6. lis 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak, tak :sweat_smile: :grinning:
ja myslím, že my aj keby sme mali jedenásť detí, všetky by boli chlapci :sweat_smile:
potvrdzuje sa nám to z každej strany :sweat_smile:
6. lis 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@riana12 ja som spinila na 20-21dc, teda take hnede spinenie, teraz je to slabucke... a ty uz tiez dlhsie spihis, nie?
6. lis 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja som zacala vcera spinit, cerstvou krvou... vcera len jeden tenulinky vlasok, dnes uz je tych vlasockov viac...
6. lis 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jaj, tak take ja nemam... take mam len pred mrchou... ze by sa chystala k tebe na navstevu? :confused: :confused: :confused:
6. lis 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka neviem, necitim sa na MS... :unamused:
6. lis 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a nemoze to byt uhniezdenie? :slight_smile: u mna by som povedala, ze som po ovu, ale strasne ma serka ta teplota...

@piefunko moja a ty si este netestla???? sup sup pridat foto s ocikanym testikom :slight_smile:
6. lis 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka urcite to nemoze byt uhniezdenie... nie som po ovulke... :frowning2:
6. lis 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a nemohla byt ovu na 14dc? aj ked su to nizsie teploty ako mavas, vychadzalo by to :slight_smile:
6. lis 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka urcite nemohla :frowning2: bolo by to sice pekne, ale vazne nie... :frowning2:
6. lis 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no tak to som teda velmi zvedava, co bude zajtra, budes merat, vsak?
6. lis 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23
@magimary no super....tak môžem drahému povedať, že je úúúúplne jedno kedy bude sex...... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebude nadšený, ale čo už :slight_smile:
6. lis 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bordulka ak nezaspim alebo nepojdem neskoro spat, tak zmeriam :slight_smile: nechavam to na nahodu... lebo ked si nieco silno planujem, nevyjde to :grinning:
6. lis 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 tak to mas fajn, za to ja som kazdu hodinu hore a pozeram na hodinky, kedy pride ten spravny cas na meranie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mne sa zase snivaju sprostoti :grinning:
napr. v jednom sne sme sa terigali na nejakom starom aute a isli tankovat benzin... v dalsom sne sme boli na vystave zlych psov, akoze aj novinky nejake dve plemena - jedno psisko ma kusalo do vetrovky a druhe vrcalo... prisla este skupinka s dvoma najjedovatejsimi psami a ja som moju rodinu tahala, ze rychlo prec, lebo ze bude zle s tymi psami :confused:
no, co je lepsie, take moje sny alebo nocne ponocovanie? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. lis 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka
@riana12 babuľky čo to vy dve máte za cyklus tento mesiac? dajte grafy.....čítam o nejakom špinení?
6. lis 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek