• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@piefunko žiadna mrcha zajtra! :wink: :slight_smile: nech sa neopováži!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka neviem tento krat som necitila nic len troska vajecniky ale tie citim aj dnes...tak asi skor u mna nebola...ukazu to dalsie dni....no a u teba fuuu sme na tom asi rovnako ale kedze u teba bol aj pozitivny testik tak tak myslim ze vcera mohla byt...ale ja sa vtom moc nevyznam...ukazu to dalsie teplotky.... :slight_smile:
6. lis 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 tak držím palce, nech je u teba v ten pravý čas :wink: ani ja si nie som istá - netestujem často, mám len Pepino ovu testy (Pepino nejako nikto nemá rád :sweat_smile: ) a navyše som pred testovaním pila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros
@bordulka
@piefunko
@kikaneu
@magimary
ahojte babulky tak som akurat prisla domov. Foto zial nemam, bola to taka minibodka - bude foto za 2tt. Dnes mi to presne vyslo na 6tt plus 1 den - uplne presne podla velkosti plodu - velkost 4,7mm. Teraz som videla aj zretelnejsie srdiecko. Mam prist za 2tt, ale mala som dnes lepsi pocit. Dakujem za podporu
6. lis 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@michaelamia1902 ahoj moja dakujem, ze na mna myslis - ako pisem vyssie, zatial vsetko ok. Foto pripnem o 2tt - to bude pre mna dolezity termin. A ty ako?
6. lis 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka heh :sweat_smile: no vies, co sa budem rozculovat, to mi k tehu nepomoze, aj ked su dni ked si poplacem a ponadavam :wink: ale teraz mam nejaku ok naladu, neviem preco, ved uvidime a na mrchu som ready takze ma nenahneva MRCHA jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: joj mojka kiez by si mala pravdu :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
6. lis 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 juuuuuuuuuj to sa teskam moja takze fazulenka je, srdenko tiez, tfuj tfuj tfuj nech je o 2tt krasna foto :dizzy_face: :wink:
6. lis 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko mas pravdu, lepsie brat vsetko s nadhladom a optimizmom... ale niekedy sa nam ulavi, ked tym citom nechame volny priebeh... a ja asi viem, z coho je ta ok nalada :slight_smile: ale som ticho :zipper_mouth: moja, ja sa tak tesim, ked si tam najdes // a mrcha da pokoj... :dizzy_face:
6. lis 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 kati to ma tesi :slight_smile: nech len babika krasne rastie a nedas fotocku teba? :slight_smile: ved nevieme ako vyzeras :slight_smile:
6. lis 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak budem na teba zvedavá :slight_smile:
6. lis 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 juj, super, teším sa :slight_smile: a držím prsty do ďalšieho čakania :wink:
6. lis 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 som cely Den čakala info teším sa s tebou a veľmi ti to prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja som mala včera na sone len zltkovy vak 9mm to som bola 5+5tt Dr. Vravel ze Je to ok a sono mám tiez o dva týždne tak som veľmi zvedava. Ja viem ze to teraz dotiahneme do úspešného konca :slight_smile:
6. lis 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jaj zlatik ani nevies ako velmi by som sa tesila ja :slight_smile: ale vravim, citim sa uplne rovnako ako 10x predtym takze beriem to uuuuplne s nadhladom a kedze na 10dpo bolo uplne ze bielo, neverim ze teraz by sa zaruzovelo... ale namotala si ma, ciknem vecer a zajtra si budem hlavu trieskat ze som minula tesik ked budem menit vlozky medzi nozky :grinning: :grinning:
6. lis 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu prehovorili ste ma, pridem domov a ciknem :wink:
6. lis 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@piefunko no, tak ešte nevypínam notebook, ešte počkám....kedy prídeš domov?
inak ja som mala tak, že na 10dpo bielo a na 14 už bola slabá čiarka :wink:
6. lis 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
BABY ZADAJTE DO TOHTO ODKAZU VASU ULICU S CISLOM A UVIDITE SVOJ BLOK :grinning:
NA MOJU ADRESU FUNGUJE !!! :confused: :confused: :confused: :slight_smile:
"Dej si dům do sněhové koule! Je to úžasné!

Postup:
Kliknete na internetové adrese, objeví se okno s obrazem
sněhové koule
Do okýnka zadejte svoji (nebo jakoukoliv adresu) bez háčků a
čárek
a
ve
sněhové
kouli se
zjeví požadovaný dům

http://www.draftfcb.com/holiday2011/
6. lis 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lauritka @katarinka_brnka protest bol na zrusenie zoznamu "neziaducich psov" ktorého novela zakona ide zajtra do parlamentu na schvalenie.
@zelovocka hej, už je po ovulke. a to pozvanie na kávu asi nebolo určené mne, ci?
@kukku bolo nás veru dost. dufam, že sa politici umudria.
6. lis 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka jeeej googlemaps :slight_smile:
6. lis 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu uuuuuuuuplne bielo? :confused: :confused: :sweat_smile:
6. lis 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ODCHADZAM DOMOOOOOOOOV :grinning: :grinning:
6. lis 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@piefunko hej, úplne....nič tam nebolo, ani náznak
6. lis 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko :grinning: :grinning: :grinning: pobavili sme se :slight_smile: moja, ja ked vidim tvoj grafik, tak sa vymyka vsetkym tym, ktore si mala.. a vyzera uplne ako tehu grafik, juj.. o kolkej to koncis? :slight_smile:
6. lis 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jaaj ako pojem "bojove plemeno" cele zle nebezpecny nie je pes ale majitel ale to nepochopi clovek ktory nikdy nemal psa....WRRRRR
6. lis 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@piefunko nezabudni informovat aj mňa. dufam že ta budem nasledovat. my sme v 9.kole.
6. lis 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no konečne :grinning:
6. lis 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka funguje to :slight_smile:
6. lis 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hm, bodaj by to bol aj moj prípad tá krivka :slight_smile: ďakujem za vysvetlenie a infošky
6. lis 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelamia1902 zajtra ráno uvidíme, ak bude dobrá správa určite dám vedieť :grinning:
6. lis 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut zajtra testujes????
6. lis 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katarinka_brnka ak teplota neklesne tak to risknem, nech viem načom som, lebo dnes som bola fakt hotová z toho poklesu :unamused:
6. lis 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek