• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@katarinka_brnka juj bodaj by, uvidíme zajtra, hádam ani nezaspím :unamused:
6. lis 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut aale len zaspinkas :slight_smile: ktory bdes zajtra DPO?
6. lis 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko kde si zlatino? :slight_smile:
6. lis 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka_brnka zajtra budem 12DPO
6. lis 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut jaaj no to som zvedavaaa juj tfuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katarinka_brnka tiež som zvedavá, ale nedávam tomu nádej :unamused: mám strach že zasa nič :frowning2:
6. lis 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut aale moja aj ty nic tak ani ja a dalsi mesiac kostujeme a podari sa ok :slight_smile:
6. lis 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 @bordulka @katka116 @kikaneu @magimary noooo zienky taaakze biela ako vianocny sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: za trest mi poslete kazda tie 2,40 za test neze sa poskladate :grinning: :grinning: :grinning: ja som vam to vravelaaaa,ja ked budem tehu,to budem citit,som o tom milion percent presvedcena a moc sa na to tesim :dizzy_face:
6. lis 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko AKO TO?!???
ani náznak?
6. lis 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja chcem foto!!!!!! dôkaz namiesto slubov :slight_smile:
6. lis 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko Aaaaaaaaaaaaaaale ja sa nehram :frowning2: idem revat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. lis 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no praveze ta lf bola ako vsetky ostatne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sak som ok, ja viem ze to pride vtedy kedy ma a tesim sa na to :wink:
@lagunasa no moja,ja dufam ze ma nasledovat nebudes :wink:
6. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 co si pipina???? Nereeev,sak neni konec sveta.... az 21.12. :grinning: :grinning:
6. lis 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@magimary ani makke f :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko moja a cislo uctu nam nedas? :slight_smile: a nefotila si? :( ja by som si tu druhu aspon domyslela.... a o konci sveta radsej nehovor, dost co mam toho v robote... nasa veduca stale o tom omiela, ze urcite bude,ze sa nieco chysta a pod... iba co mi depky sposobuje :D
6. lis 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko sorry :unamused: pridavas sa do mrcha klubu teda.. ? :unamused: :sunglasses:
6. lis 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no mna to moc netrapi,ak pride,pojdeme vsetci v sekunde a nebude cas depkovat..a potom to uz bude aj tak jedno :grinning: akurat pisem ze si dam slivovicu nechvidim tu ciarku dvojmo :grinning:
6. lis 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka tak tak zajtra,ako som vravela,teda aspon dufam,ked uz je bielo :sweat_smile:
same smejdacke testy predavaju,tusim kuppim konecne od teba,tie su ok a ukazuju // ako som sa docitala :wink: :dizzy_face:
6. lis 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko nooo. ani mne teraz neukazali nic.. tak co uz.. a tahala som ciarky ocami von.. nepomohlo... :angry: :angry: :angry: :angry:
6. lis 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja este teraz na to skulim,aj po tej slivke a ne a ne sa rozdvojit :angry: :angry:
6. lis 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12
@lauritka môj dnešný grafík, tak si myslím, že fakt ked bol testík 21 DC pozizitív že 22-23 DC bola ovulka
http://www.fertilityfriend.com/home/400245
7. lis 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katarinka_brnka dobré ránko, tak dnešný grafík :wink: a po testovaní stále neviem, ja aj priateľ sme vidíte slabunkého dušíka, neviem či aj vy uvidíte, snažili sme sa fotiť...vidíte tam niečo, zajtra testnem znova
7. lis 2012 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@piefunko mojaaa to ma mrziii..nabuduce to dame...uvidis... :dizzy_face: :wink:
@lauritka takze aj ty v mrcha klube uz???ja vas budem asi nasledovat na bud. tyzden...toto neni normalne..som si myslela ze po laparke to bude ukazkove a aha ho..asi este ani ovula nebola... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
nic to....buduci cyklus IUI... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka vidieť tam dušíka?
7. lis 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
@huncut jasne to u neni dusik ale druha ciarka :wink:
7. lis 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jeeejjj, dalsia tehulka! gratulujem, ktory DPO si ? :dizzy_face:
7. lis 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka @piefunko navrhujem zrusit mrcha klub a presne ako piefunko pise kupit si uz poriadne tehu testy, ktore ukazu I I :wink: , drzim palce, nech mrska rychlo skonci aby mohlo prost babo a @huncut -opluj naasss!!
7. lis 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@huncut to už je krásna druhá ciarocka :dizzy_face:
7. lis 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko myslíš? ja som tomu neverila, myslela som, že to je planý poplach ale ked tá čiarka je tam doteraz :slight_smile:
7. lis 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka ďakujem, hádam to je fakt tak a že zajtra bude tá čiaročka silnejšia :wink: som 12DPO
7. lis 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek