• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@huncut Krasne ciarky gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut Gratulujem moja. Je to tam!!! Jasná druhá čiarka a žiadny duch :slight_smile: Šťastná žena :slight_smile:
7. lis 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko och, to mi je ľúto. Pritom si bola taká nádejná. :frowning2: Ale v tom máš pravdu, že ked budeš tehu tak to budeš proste cítiť. To budeš vedieť. Ja som to vždy vedela skorej ako ukázal test :slight_smile: Žena to proste cíti :slight_smile:
7. lis 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hmm..šak toooto..ved uvidime co prinesu nasledujúce dni... :stuck_out_tongue_closed_eyes: inac co nove na vychode? :sweat_smile: aj tam je taka kosa ako tu na zapade?
7. lis 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven pekný graf. to bola ovulka ak sa ti udrží teplota hore. super :wink:
7. lis 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa nebojkaj..vsetko bude..velmi ti to prajem
7. lis 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba dakujem :slight_smile:
7. lis 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no ved uvidime co sa casom vykluje :slight_smile: ja rozmyslam, ci mi ten metformin nezdviha tie teploty...
7. lis 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko mojaaaa...a to si si co zase vymyslela?? :rolling_eyes: nabuduce uz cervenu posli kade lahsie :wink: drzkaj sa

@lagunasa drzim palce :slight_smile:

@mattuliatko30 ajoj.no hadam ano :slight_smile: uvidime...a to som rada,ze mrska ta moc nepotrapila...som zvedava aku ju budem mat ja po duphastone..
7. lis 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no vazne nemas za co :slight_smile:

@trish22 ajoj mojka..a kde mas grafik? :slight_smile:
7. lis 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 ahoj mojka..a tebe sa ako dari?merias,nemerias?
7. lis 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ved ich mas normalne... ja mam tiez trosku vyssie, ale to tak v anovulakoch mavam... ono tpelotka skusa, kolko nervov mame a testuje, pokial moze zajst... :grinning:
7. lis 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko @lauritka baby, ten 1DC ma vážne mrzí :unamused: piefunko, ty choď určite domov, keď ti je na odpadnutie :confounded: ja som to tak naposledy mala, našťastie cez víkend - 1dc a 2dc celý čas v posteli, ledva som prešla na wc... tak dúfam že vás mrcha dlho nepotrápi :zipper_mouth:

@lagunasa super, taká skoršia ovu a teraz už len čakať na // :wink:
@kikaneu pozerala som tvoj grafík, ešte nemáš teplotu zapísanú, tak čakám :wink:
@mata_ba Maťka, zase robíš Nike fajku? :wink: :slight_smile:

baby, ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka - včera rovnaký ovu test ako v pondelok, a stúpam nejako pomaly...mala som nepokojnú noc, mm má jet-lag, chudák, tak sa stále budil a ja s ním :sweat_smile:
7. lis 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka ajoj..jasneee,vzdy znackovo :grinning: az do zajtra,ked bude zase bac :grinning: a mojka,dufam,ze sa zazelenas :wink:
7. lis 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka noo, ale zatial to je dobre, ides hore :slight_smile: bud bola ovu este vcera alebo hadam aj dnes... :sweat_smile:
7. lis 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba že značkovo :grinning: potom v LF nejaký pekný Adidas vyštrikuj, v zelenej farbe :wink: :grinning: no uvidíme, ako ja, nejdem sa na nič spoliehať - pre istotu :sweat_smile:
@riana12 dnes ovu u mňa už asi nie, skôr predvčerom/včera (tie ovu testy sú len orientačné, robené v rôznom čase, predtým som pila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a ty si zase stúpla. dosť vysoké teploty na anovu :confused:
7. lis 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka nooo...s tym adidasom to bude problem..meriam len do 3DPO :sweat_smile:
7. lis 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba vieš čo teda - mne bude stačiť tá zelená na konci :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u teba samozrejme :slight_smile: aj u všetkých kočiek, šo sem dávajú nádejné grafy :wink: @kukku :wink:
7. lis 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@annavi zima zima. :slight_smile:
7. lis 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka to tak mavam... aby som bola po ovu, musim sa drzatt okolo 36,8 a nemozem mat tolko eggu, co mam...
7. lis 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka vies ako..vsetky za jednu,jedna za vsetky..tak dufam,ze aj ty budes pekne na shreka :grinning:
7. lis 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba ahoooj. no je taký o ničom že som ho sem ani nechcela dať :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1
Teraz sa to bude kolísať stále okolo 36,0
A my máme spolu ovulkovať tak pozoooor
7. lis 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Ahoj draha ja som sa odhlasila,hned ako som pogratulovala tehulke huncutke :slight_smile: ja nemeriam tento mesiac nista,berieme s mm ATB antibiotika tak mali sme sa snazit teda nesnazit :slight_smile: najskor sa musim preliecit nasli mi aj nejaky zapal :unamused: a potom ma caka folikulometria a mozno pregnyl podla vysledkov...takze taktok :wink: vcera som bola nejaka nervozna z prace a tak asi sa blizi mrcha :grinning: a ty?asi nemerias vsak? davas si pohov.Co je dobre.Mna meranie velmi zamestnavalo,ja som to bola schopna riesit cely de a to nie je dobre,tak som tu len tak light,ale citam Vas.To bymi chybalo.Drzim palceky a myslim na Vas a zelam vsetkym snazilkam //
7. lis 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak bud to bude u mna ovu alebo MS
http://www.fertilityfriend.com/home/marimk
:rolling_eyes:
7. lis 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ahoj :slight_smile: chcela by som sa spýtať,pokial som dnes vstala o 5:30 a BT bola 36,91 (meriavam si ju takmer vždy o 7 ked vstávame so synom,len dnes sa mi nedalo vôbec spať už od tej 5:30) a skúsila som ešte zmerať o 9:00 a to bola BT 37,26 akú mám brať do úvahy ? tá prvá bola moc skoro meraná :-/,a v podstate do tej 9-tej som nerobila nič namáhavé,len behačky po byte nič viac,a sedenie za PC :D treba to v takomto prípade nejako spriemerovať,či nie? :grinning: priložím aj graf s tou teplotou nižšou v tabulke
7. lis 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dúfam,že neotravujem ked sa občas niečo práve teba spýtam,no dostala som odporúč. na teba od viacerých mamín z MK že sa vyznáš super v grafoch :slight_smile: aj nedávno som sa pýtala na ovulku kedy cca mohla podla grafu byť,a napokon mi to po pár dnoch ukázalo v tabulke ako zelené-aj si vtedy písala že to vidíš na ten 31.oktéber,:slight_smile: dakujem
7. lis 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zaza26 vies co , myslim ze by bola okolo tych 37,2 , keby si merala normalne... to je jasne, ze ked merias takto skoro, je nizsia.
cize kludne by som dala taky stred. 37,1
@zaza26 tak vidis. ;) som rada
7. lis 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :fearful: no to som zvedava.
7. lis 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka oki,dakujem pekne :slight_smile: ved si aj dopíšem poznámku k tomu,nech viem :grinning: ale aj tak už prestávam veriť v tento mesiac :frowning2: v nedelu ne-očakávam menzes,ale kedže mám zas žravku 3-tí den aj nervozita riadna,tak to vidím zas na červenú:-/ Inak,sranda že v 9 DC som už mala podla gynekologičky 12 mm dom. folikul a praskol až v 17 dc,tak dosť neskoro či? :grinning: to už bol nejaký megafolikul ked praskol :grinning: a ešte ak smiem,mám otázku ohladom výtoku,pokial mám už niekoľko dní priesvitný výtok(len velmi máličko)a dnes velmi máličko ale biely? :rolling_eyes: bez zápachu,žiadne svrbenie,tak by to nemala byť nejaká mykoza alebo čo dúfam :-/už len to by mi bolo treba sakra
7. lis 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dala som to aj domcek mi ukazalo v tej gulicke ale potom zase sa stratil domcek a ostala seda gula napisane po cudzo..neostalo mi to tam dlho nestihla som si to ani ulozit ako obrazok..
7. lis 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek