• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@vavrenka ahoj, a koľký DC si? nedáš graf? to ma mrzí, že len čakáš... poznám... z trocha iného uhla, ale tiež čakám a čakám... kým bude mm normálne doma cez celé plodné dni :frowning2:
8. lis 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelovocka, lauritka aj dnes mam pozitivny testik sice slabsie ale je tam... :slight_smile: sa tesim lebo tento mesiac som s tym vobec ale vobec neratala....
8. lis 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@ceresnicka10 super :slight_smile: toto je mokrý, či suchý?
8. lis 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka este bol mokry trosku teraz je tmavsi... :slight_smile:
8. lis 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 pridaj este grafik, prosim.
8. lis 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka IP ma nezaujima lebo kopec razy som mala IP a nic z toho nebolo. akurat mi to vzdy dalo planu nadej. takze kaslat na to. no a vidis, sme na tom rovnako s tymi doktormi. ved ja im to v care vsetko poviem a dufam, ze so mnou budu robit viac ako on.
8. lis 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 dakujem, tak uz sa treba len posnazilkovat :slight_smile:
8. lis 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zatím se stále držím nahoře, jsem 7 DPO :slight_smile: U mě bývá ale rozhodující 13 DPO, kdy teplota klesá... kéž bych se poklesu tentokrát nedočkala.
8. lis 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zzuzziik Ahoj ako tak citam,tak na ten 13DPO klesa teplota??vies mi poradit??ja som dnes 12DPO a som nedockava ci sa zadarilo,alebo nie.. :slight_smile: dakujem
8. lis 2012 v 17:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 Ahoj..kolky DPO si si robila testik,ze mas take krasne kolajnicky??inak gratulujeem.. :wink:
8. lis 2012 v 17:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allenka33 každá to máme jinak, u mě klesá právě 13 DPO. Ty měříš teprve první cyklus?
8. lis 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzziik nie merala som si uz raz,par mesiacov do zadu,ale graf som uz zahidlila..tak mi treba.. :unamused: takze nemam ani potuchu,ako to vtedy bolo,kedy klesla..tsk preto sa skusam informovat u bab.. :slight_smile:
8. lis 2012 v 17:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allenka33 skus testnut
, uz by mohlo ukazat ducha :wink:
8. lis 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ja kojim, preto nemam ms, ale mala ma uz skoro 17mesiacov, tak to by sa uz patrilo mat normalny cyklus.. tento tyzden nemeriam,s em na chalupe a mala mi zapatrosila teplomer :sweat_smile:
8. lis 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allenka33 někomu už se duch na testu ukazuje 10 DPO (někomu tedy ještě dřív), tak kdybych byla na tvém místě, asi bych test zítra ráno zkusila :slight_smile:
8. lis 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka aj by som testla,ale nemam doma,test.. :unamused: preto som z toho taka,vkuse sa kontrolujem,jak pošahana.. :wink:
8. lis 2012 v 17:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allenka33 to poznam :wink:
8. lis 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allenka33 ahoj robila som17DC a 18DC este cakam ci mi FF vyznaci ovulku...
8. lis 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 ci pana,ale tak pekny test ti vysiel..a tak skoro??kolky DC si mala ovu?? a co je vlastne to FF??
8. lis 2012 v 18:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allenka33 neviem ci piseme o tom istom, teda myslime to iste.teraz len cakam ci prebehla ovu ale minuly cyklus som tehu test mala poz12 DPO.ale nevyslo :frowning2:
8. lis 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 jaaaaj,počkaj,počkaj,toto nieje tehu test,ale ovu,ano??tak ja som pisala o tehu..tak preto sa nechapeme..preto mi bolo divne,ze na 18DC ti uz tehu test ukazal tehotenstvo..ja som dnes 12 dni po ovu,..taaak a uz sa chapeme.. :grinning:
8. lis 2012 v 18:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allenka33 som si aj myslela :wink: no ale tak babam ukaze uz aj12DPO mne minuly cyklus tak ukazal...tak to uz by si mohla aj testnut.. :slight_smile:
8. lis 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 tak asi zajtra skocim do mesta a testnem..urcite mi to neda pokoj..a zasa bude sklamanie... :frowning2:
8. lis 2012 v 19:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allenka33 a kedy ocakavas mrchu ktora samozrejme nepride :slight_smile:
8. lis 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 tak az okolo 12teho..ale uz dnes koncim s duphastonom tak kludne uz mozem zacat aj zatra..neviem take zmiesane pocity z toho mam,vcera som si skusala krcok maternice a mala som tam trocha krvy,tak mi je to zvlastne ,ze z coho..to bol 24DC,na mrchu skoro a ze vraj na duphaston mrchu ani nedostanem..a bazalku som vcera mal 37,2 a dnes 37,1..raz ma prsia bolia,potom vobec nic..aaach jaj keby som si tak videla do toho mojho tela.. :unamused:
8. lis 2012 v 19:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba paaani paraaada tak taky ovu test mi zatial vysiel len ked som bola tehu :frowning2: .....takze teraz uz len nepustit mm z postele a aspon trojdnovy maraton zahajit :slight_smile: silno drzim palce nech to vyjde
8. lis 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka pozerám graf, takže ešte stale nič? :unamused:
9. lis 2012 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko kočky, utekám do práce, ale dám vám tu môj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu takže ak zajtra neklesnem, tak bola ovu včera :slight_smile: pekne :slight_smile: ale som zvedavá, že či sa to potvrdí, lebo tak skoro ovu u mňa? :confused: no uvidíme :slight_smile: tak vám prajem pekný piatok a hurá víkend :slight_smile: paaa
9. lis 2012 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko u mna takto http://www.fertilityfriend.com/home/400245
chcem sa spýtat, neviem, či sme ovu neprešvihli :pensive: , keksík sme mali 20.10. + 24.10. a pozitív ovu test bol 21 DC.....čo si o tom myslíte, neprešvihli sme tento cyklus ? :confused:
9. lis 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek