• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@vavrenka ano ano, dobre si pamätáš - PM v deň ovu aj deň po :wink: mne sa to zdá málo :sweat_smile:
nečudujem sa, že sa necítiš úplne najlepšie... čo je malinkej? boli ste u lekára, či odhadneš to sama? toto si ja zatiaľ neviem predstaviť, toľká zodpovednosť za dieťa :confused: a chápem, rodičia sú preč...otec nastálo, s tým sa ťažko vysporiadava :frowning2: mne pred 2 týždňami umrela stará mama, a tiež som z toho stále taká...ona ma čiastočne vychovala :pensive: tak, máš to ťažké. ale ono sa to časom trocha zbrúsi, tie ostré hrany, a bude lepšie :wink: veď preto si aj budujeme svoje rodinky :slight_smile:
a môj nick - ja som bola roky vegetariánka, a aj na Koňa som išla s tým, že tu je téma o vegetariánskom dieťati, predsa len výživa bez mäsa je trochu zložitejšia. aaale práve v týchto mesiacoch prechádzam na mäso aj zo zdrav. dôvodov, to však nič nemení na tom, že zeleninu a ovocie milujem :slight_smile: a ty prečo si vavrenka?
9. lis 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 trochu to určite ovplyvnilo, hoci sú baby, ktoré majú celé ráno teplotu rovnakú. ale napr. ja keď sa trocha pomrvím v posteli, už sa mi mení, takže ťažko ja môžem odhadnúť, ako to máš ty. veď poistite aj dnes, ak sa dá :wink:
dopadla som dobre, ďakujem, cysta je preč :dizzy_face:
9. lis 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 ale budúci cyklus už meraj celý, dobre? :wink: ak teda budúci bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
9. lis 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no moze byt bud 23-24 dc a pomalsie stupas.. no ved uvidis podla LF..sice jedne den hore dole.
9. lis 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ahojki, takze si ako na "farme" :wink: :slight_smile: ja v pohode , mrcha uz pomaly konci, tak sa vytesujem. :sweat_smile:
9. lis 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 no ak bude chut, este skuste ;)
9. lis 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka tak super som rada za teba :slight_smile:
9. lis 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no neviem ci sa dnes podari...:(
9. lis 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka nie je to malo, staci jeden spravne nacasovany sex a dosledky na cely zivot :wink: , nick mam z priezviska a ja sice nie som vegetarian, ale velmi ma bavi dietetika ako taka, orientujem sa v strave podla principov v cinskej kuchyni a dalsich poznatkov, tato oblast ma fascinuje, lebo ma priamy vplyv na vsetky pochody v tele. dokonca som zistila, ze existuje olej, ktory harmonizuje hormonalny system! tak sa naho idem pozriet blizsie.
9. lis 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 podobne moja..necitim nic..len raz ma dnes zabolelo..ale oproti minulemu cyklu nic :slight_smile: ale hlienu som v zivote tolko nemala..vazne nie..doslova mega..som z toho vyorana ako mys :grinning:

@zelovocka vyzera to tak :wink: ale aj keby nie..v tom hlieniku spermose musia prezit tyzden :grinning: v zivote som tolko nemala...a bez akejkolvek podpory :slight_smile:
9. lis 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka po mrche je to vzdy nadejne, co? pre mrchou je to nanic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte kočky, tak ja som to nevydržala a išla som do centra, zobrali mi krv,....ale bolo vidieť na sone aj plodový vačok 4mm....keďže už som dva razy predtým dopadla zle, tak mi pre istotu predpísal utrogestan a budem si pichať do brucha fraxiparín, teda mm mi bude pichať, lebo ja sa ihiel bojím :slight_smile: o dva týždne mám ísť na potvrdenie srdiečka k môjmu gyn., hlavne sa snažím ukľudniť, lebo ja sa strašne stresujem :wink:
9. lis 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@lauritka na dlzke lf mi az tak nezalezi, momentalne bolo pre mna dolezitejsie vediet, ze uz ovu bola... :dizzy_face:

@zelovocka ja praveye nechcem merat cely :sweat_smile:
9. lis 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba vyzerá moja, ale stále môžem zajtra ešte klesnúť :slight_smile: nikdy nevieš :slight_smile: uvidíme ráno.....a ten egg hlien nedorazil, asi si dala zlú adresu.....dnes je taký, ani ho neviem identifikovať......ale kašlem na to :grinning: svet je krásny :slight_smile: však ti vravím, že to tá manželova maca a jej placebo efekt :grinning:
9. lis 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka jáj, tak ty už si kukla môj graf? tak som ti ho dala znovu.....nevadí :slight_smile: no vyzerá, ale uvidíme zajtra, či to tak aj bolo :slight_smile: a hej, akurát som vyššie písala Maťke, že prečo tam máme toľko AM :grinning:
9. lis 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu po takom vyskoku?tazko :slight_smile: nedorazil?ako to?!ale uz ani netreba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba no, neviem, neviem....mne sa to nezdá, tak skoro? však to som nemala rok :confused: no, budúci cyklus začnem to céčko jesť hneď po mrchatej
9. lis 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jasné, pozrela som tvoj graf, linku si pamätám, máš tam nick, to je praktické :wink: no super maratón, 4 dni po sebe :grinning: my sme včera úplne odkväcli od únavy, boli sme večer na návšteve a mm je ešte rozhodený z časového posunu, tak chodíme spávať so sliepkami (t. j. pred 22.30 :grinning: ) a žiadny sex nič :sweat_smile: ráno u nás nehrozí, len cez víkend :wink:
tak som zvedavá, čo zajtra nameriaš :slight_smile:
9. lis 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka aj som si myslela, že z priezviska, lebo mala som kamošku s týmto priezviskom, ale vydala sa a už sa volá inak :wink: potom určite napíš o tom oleji. ja som zase dostala postup na vyvolanie ovulky zábalom z ľanových semiačok, kamoška chodí k bylinkárke, tak mi ho napísala, asi ho skúsim :slight_smile:
9. lis 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby..myslite,ze aj dnesny je pozitiv? @lauritka
9. lis 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka cozeee? je nas viac s tymto prenadhernym priezviskom?? to teda nie" ja osm original :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , ten zabal z lanovych semaicok ma zaujima... posles do IP?
9. lis 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba mne sa zda ze este mini-mikro kusticok chyba :wink:
9. lis 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte...js mám voľáku čudnú ovu, hrozne nízko...http://www.fertilityfriend.com/home/anait beriem ten gynex @lagunasa 2x6, tak neviem, či tl má nejaké vplyv...ale tie nízke teploty sa mi nepáčia
9. lis 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka super :slight_smile: vcerajsi mam na str.6592,ten je bez pochyb pozit.
9. lis 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka :grinning: no neviem, kamoška sa volala Vávrová, tak možno ty sa voláš podobne, ale nie presne rovnako :wink:
poslala som IP, inak ja som to zatiaľ neskúšala. lebo ja ovulku mávam. mňa trápia občas cysty.
9. lis 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no je tiez silny, ale vcerajsi sa mi zda viac :slight_smile:
9. lis 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ahojky, aj minule si stúpala až od 4DPO, mimochodom, to je úplne normálne - progesterón graduje až od druhej tretiny LF :wink:
9. lis 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba včerajší bol pecka, dneska to už trošinku slabne :wink:
9. lis 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek