• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@mata_ba tak je to na istotu, ovu si mala na 6592 :wink:
9. lis 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka vcerajsi je na str.6592..dnes je urcite slabsi..teda ovu mozem byt dnes ked slabne? www.fertilityfriend.com/home/mata_ba

@zelovocka ze?aj ja si myslim :slight_smile:
9. lis 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka mooja, však my chodíme každý deň spať okolo 22:00 až 22:30 :slight_smile: to je náš bežný čas....a ráno stíhame rýchlovku, lebo večer je manžel taký unavený z roboty, že je problém donútiť ho, aby sa aspoň osprchoval a umyl zuby :grinning: ale potom už drahý nestíha raňajky, tak si nosí do práce :slight_smile: ale hlavne, že sme spokojní :slight_smile: aj ja som zvedavá :slight_smile:
9. lis 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba aj ja si myslím, že včera bol silnejší :wink:
9. lis 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba nooo aj ja si myslím. mala som cca rovnaký ako ty včera a bum ovu v ten istý deň, teda podľa teploty :wink:
takže fakt ovu dnes? cítiš sa na to? :slight_smile:
9. lis 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu my chodíme spať neskôr, okolo polnoci, aj po polnoci, ale zato vstávame o dosť neskôr ako vy, a to ešte nie naraz s mm :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže vieš ako, ja ho ráno "nedonútim", keď si môže pospať :wink:
9. lis 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu aj ja si myslim :slight_smile:

@zelovocka vies co...podla hlienu uz 4dni :grinning: ale vcera som krize citila a dnes brusko..takze aj moze byt..aj teplota dnes klesla..uvidime co to povie zajtra :slight_smile: ale rozhodne je to vynimocne bez bolesti,pichania atd..nezvycajny cyklus toto...
9. lis 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka to hej, to by sa ani mne nepodarilo, keby sme nevstávali naraz :slight_smile: ja síce idem do práce o 15 až 30 minút neskôr ako on, ale aby sme boli spolu aj ráno trochu, tak vstávam s ním :slight_smile: a je to teda super posledný týždeň, čo ti poviem :sweat_smile: :wink:
9. lis 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu no, ranná romantika, je to fajn na prebratie namiesto rozcvičky :dizzy_face:
@mata_ba nemusí byť každý cyklus pichanie, bolesť... tak si to uži(te) :wink: :slight_smile:
9. lis 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka tak si to vychutnavam :slight_smile: ziadne silne bolesti,to je parada :slight_smile: a uvidime,co bude :wink:
9. lis 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka to hej :slight_smile: aj celý deň je potom krajší :slight_smile:
@mata_ba ani ty nemáš žiadne pichanie a bolesti? ani ja....no možno ma zo dvakrát tak jemne pichlo kdesi, ale nič hrozné ani dlhé :slight_smile:
9. lis 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba @kikaneu baby, som taká zvedavá na vaše grafy, ako sa to vyvinie :slight_smile: ani ja som tentoraz nemala až také ovu bolesti ako zvyčajne, oveľa väčšia pohodička bola :sunglasses:
9. lis 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka aj ja som zvedavá, ale fakt meriam len kým graf nevyznačí ovulku, potom ten teplomer schovám alebo ho dám schovať manželovi, aby ma nepokúšal :grinning:
9. lis 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jasné, veď taký bol plán :wink: ja meriam, mne je to teraz jedno :sweat_smile:
9. lis 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka aj mne je to jedno, ale ak by zas bol ukážkový graf, tak by ma asi piclo, nechám to tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu pekných grafov som už mala habadej, to ma neoklame :grinning:
9. lis 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu nie moja..vobec nic :slight_smile: teda tiez len jemne stuchnutie...ale minuly cyklus ma az prehybalo..a teraz?paradicka..

@zelovocka no moja..ja meriam len do potvrdenia ovulky :slight_smile: ako aj kika
9. lis 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka aj ja....ale po potrate sú akési ešte krajšie....a tak v kútiku duše dúfam, že si nebudem zas nahovárať kadejaké príznaky ak neuvidím peknú teplotu :wink:
9. lis 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba kiežby nám to tak už ostalo :slight_smile:
@mata_ba a potom už vôbec? ani 12DPO? či koľko máš LF? :slight_smile:
@kikaneu @mata_ba príznaky, resp. "príznaky" budem tentoraz tvrdošijne odmietať a ignorovať, aj tak je to všetko PMS u mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka pridám sa k tebe :wink: ale dúfam, že žiadne ma nebudú otravovať :wink:
9. lis 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu kiezby sme to uz neriesili :slight_smile:

@zelovocka no to ano..ale teraz budem mat prvykrat duphaston...takze pozajtra-popozajtra si ho dam..takze toto bude dlha lutealka :slight_smile: takze zmeram az za 17dni..
9. lis 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba to by bolo skvelé, ale nejdem si robiť nádeje ani dúfať ani nič :slight_smile: bude len tak ako má byť.....
9. lis 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka dobry plan :slight_smile:
9. lis 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu rozhodne..tiez som s tym uz zmierena..a zakrikla som to..citim vajecnik :grinning:
9. lis 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba tak už neriešme :slight_smile: lebo ešte aj mňa začne dačo bolieť a na to teda nemám chuť ani náladu :slight_smile:
9. lis 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jasne jasne :grinning: idem si zobrat papat :slight_smile:
9. lis 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba tak dobrú chuť :slight_smile:
9. lis 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu dakujem :slight_smile:
9. lis 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek