• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@riana12 no ja pozerám, kedy ti tam pribudla tá modrá ovu čiara :wink: na základe čoho si ju tam šupla?
10. lis 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut tak pekne oddychuj (aspoň trochu :wink: ) a v stredu daj určite vedieť, ako si dopadla, či už videl gest. vačok a pod. :slight_smile:
10. lis 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka to som dávala včera večer, že najviac prichádza do úvahy ovu vtedy... ale po dnesnej teplote neviem, je mi zas nanic, ked vidím takú nízku... žeby ms? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka jasné, budem sa snažiť, nechcem nič riskovať :slight_smile: a dám vedieť ako som dopadla
10. lis 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka, @lauritka, @riana12, @mata_ba, @figurka1985, @trish22, @lagunasa, @melisaaa, @ceresnicka10, @michaelamia1902, @vavrenka, @annavi, @typa a ostatné babenky
Takže ako som predpokladala a čo som sa bála: VEĽKÁ NIČOTA :frowning2:
Keby ovu bola podľa FF, tak by som už bola 15DPO a to by už mal ukázať hociaký test :frowning2: Keď bola ovu podľa lauritky, tak som len 7DPO, tak skúsim ešte o 2 dni, ale nedávam tomu veľkú nádej :frowning2:
Ďakujem vám, že ste mi držali palce :slight_smile:

Dnešný graf: http://www.fertilityfriend.com/home/kukku
10. lis 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoj moja..ty co skackas? :slight_smile:
@zelovocka nooo moja..tak nakoniec to vyzera nadejne :wink:
A tu je moj www.fertilityfriend.com/home/mata_ba ...a ovu asi bola vcera...dnes uz boli brusko.a to mavam po ovu...zajtra nemeriam,lebo ideme vecer k svagrinke na hody s asi zostaneme do zajtra :wink:
10. lis 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukku hmmm..tak snad uz o dva dni daco bude..a nie je tam ani mikro dusik??
10. lis 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku och to mi je ľúto....ale tak skus ešte o pár dní. Inak BT máš krásnu :slight_smile:
10. lis 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku skus este testnut, ked budes lauritkinych 10DPO :wink:
10. lis 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@agaven áno sme na tom rovnako, sme rovnaký DC :slight_smile:
10. lis 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak ja som ovu ešte nemala, ale včera som už mala pekné ovutesty.
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1

Dnes ideme na ples. Tak musím bud predtým alebo potom navábiť mm na keksík :sweat_smile: :sweat_smile:
A zajtra neviem ako budem merať ked prídeme ráno domov :confused: asi zajtrajšok vynechám
10. lis 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku hm, tak že by bola ovu predsa len podľa lauritky? :confused: ja tomu tvojmu grafíku šancu dávam stále.
10. lis 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba pekne, pekne, a včera už bol ovu testík negatív?
zabavte sa na hodoch :slight_smile: my sme sa posekali s mm, tak ma nas*al :angry: až do plaču mi je :cry: a to odchádza dnes na 2 týždne a chodí po byte ofučaný, tak ja už neviem :sweat_smile: ani nemám chuť raňajkovať...
10. lis 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 ahoj, zajtra kašli na meranie, a dnes šup na mm :wink: :slight_smile: fotku ovu testov nemáš?
10. lis 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no mne sa tá ovu nezdá, už by sa tento tvoj cyklus mohol nejako "vyjadriť", že čo vlastne chce :sweat_smile: možno MS, keď si klesla.
10. lis 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ale mám. dávam ho sem. nečudujte sa ale tie posledné sú max asi a dnes som ešte netestla. Ak sa Vám bude zdať že nie sú pozit.ale sú. Ja silnejšie pozit nikdy nemám :angry: a pritom grafy mám ukážkové a ovu krásne prebieha
10. lis 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 ty si mi zahada dievca :slight_smile:
@kukku radsej berme, ze si 7 dpo ;) lebo je este stale nadej. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 no ten predposledny sa mi zda cera o jedenastej ako taky naj... mozno nemas uplne vysoku hladinu LH pred ovu, ale na prasknutie folikulu staci.

citlivost je 20 ???
10. lis 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka asi tá ms, co už :frowning2:
10. lis 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no, ze by to bolo uhniezdenie? :slight_smile:
10. lis 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka na 4dpo? :sweat_smile:
10. lis 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka "válečný kúň "si videla ?? chystam sa na to na dalsi tyzden :slight_smile:
10. lis 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka a preco ste sa pohadali?sup-sup udobrit sa..a zvlast,ked ide prec!clovek nikdy nevie...teda nechap ma v zlom...ved sa lubite,tak rychlo si ho chod pomojkat..aj ked ta naserkal :sweat_smile: a testik vcera stale silny,ale slabsi ako predvcerom...kuk str.6597..tusim :grinning:
10. lis 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 no pekne testiky..a ani ja zajtra nemeriam :slight_smile:
10. lis 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aj to moze byt :slight_smile: nikdy nevies :D
10. lis 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri, nevidela som ho, ale veduca ho v robote ospevovala, ze krasny film, aj si poplakala... :slight_smile:
10. lis 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte babulky, môžem medzi vás???? Potrebovala by som poradiť s mojim grafom, lebo som z neho paf. Robila som si ovu test a bol pozitívny 22 DC, potom som mala zase pozitívny 31 DC a včera som mala teda extra pozitívny (a to som skúsila len tak ani som nedodržala 2 hod.nepiť a necikať, myslela som, že som už dávno po ovu...)
Kedy vlastne bola či je? V stredu tento týždeň ma bolelo podbruško a celý deň pichal ľavý vaječník, plodný hlien som nejako nepostrehla....http://www.fertilityfriend.com/home/adulka1981 Ďakujem za vaše názory. :wink:
10. lis 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby @zelovocka @mata_ba bordulka @lauritka @trish22 moj graf dnes som trosku stupla a pekne mi to vyznacilo :slight_smile:
www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/
10. lis 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek