• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@zelovocka moja pekne stupas,len tak dalej... :slight_smile: aj ja som dnes stupla a pekne mi ju vyznacilo :wink:
10. lis 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku ja si myslim ze este nieje nic u teba stratene teplotky mas stale pekne a ked to budeme brat ako lauritka povedala tak este mas cas na meranie... :slight_smile:
10. lis 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ahoj, no už to tak vyzerá :slight_smile: ale je mi to jednoooooo...nech si príde kedy chce :slight_smile: ale skúsila som krčok a je otvorený, tak je možno aj dnes :slight_smile: ktovie :slight_smile: hm, tebe to zaujímavo zmenilo....a už len čakať na výsledok.....takže zas budeš sama? ale aspoň ste stihli ovulku :slight_smile: a keď sa vráti, možno ho už bude čakať prekvapenie :wink:
10. lis 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba tak, aby si nebola sama skackavá :slight_smile: je mi to jedno, fakt som rada, že sa mi podarilo vrátiť do toho štádia :grinning:
10. lis 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. lis 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ci hniezdis ci ides ovulovat..no ak zajtra stupnes tak skor asi hniezdenie podla mna..
10. lis 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Ani dúšok a robila som aj ovu test, vraj môže ukázať tehu aj pred tehu testom, ale tiež len 1 čiarka :frowning2:

@trish22
@vavrenka
@lauritka
@zelovocka
@ceresnicka10
Skúsim ešte pondelok :wink:
10. lis 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zelovocka ty si krasne hore..len sa tam drz..
@huncut hrasne silnie test uzasny..
10. lis 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka ahoooj,a ty si ako na tom nejako som nepostrehla....
10. lis 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no podla mna keby isla ms..tak ides o viac dole...na menzes sa mi to u teba moc nedz..to je len nazor..ale laurika ti hadam povie viac..
@kukku skus neskor test ..ale hore si pekne ..skor o tri dni skus test
10. lis 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka juj, tak to som zvedava.. tiez budem asi revat, ked sa nieco bude diat s tym zvieratom, kone su nadherne, tie mudre oci.. :dizzy_face:
10. lis 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adulka1981 zapis si do grauf testik, podla toho vystupu mohla byt ovulka az teraz :confused:
a len tak nahodou si tehu testik neskusila hmm ? :slight_smile:
10. lis 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven no ja jej tiez nepoviem viac, lebo naozaj netusim :slight_smile: , to su vsetko dohady... treba len pockat, co bude dalej.
10. lis 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 super..tak uz nech sa zazelena...a na stalo :slight_smile:
10. lis 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu fakt?to je dobre..som zvedava dokedy ti to vydrzi :grinning: aj ja som mala vcera otvoreny krcok..dnes neviem..

@kukku nevadi..este nie je nic stratene :slight_smile:
10. lis 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no uvidime....ale potesilo by to....aj u teba to vyzera slubne takze sup sup.... :wink:
10. lis 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 presne ako napísala @lauritka, predposledný je naj. hlavne že teplotky potvrdia ovu, testy sú také... veď vieš. nemusíš vystihnúť vrchol :wink:
10. lis 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 no u mna bola ovu asi vcera :slight_smile: ale vsak sexik bol predvcerom a dnes rano..co ma byt,bude :slight_smile: v pindelok nasadim duphaston a hadam pomoze..
10. lis 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ale... pohádali sme sa, lebo ma obvinil z niečoho, za čo ja nemôžem :unamused: ja ho chápem, je pod veľkým tlakom, vystresovaný z práce, tak si frustráciu vylial na mne, ale to nie je fér :frowning2: aaa už ma vytiahol na kávu :wink: on sa ospravedlní vždy až za pár dní, už ho poznám... keď sa ukludní... potom povie, že mu praskli nervy :sweat_smile: ale ja mám z toho stres, až do plaču mi bolo. a pomojkať sa nedá, keď je zdutý :grinning: môžem sa po ňom vešať, koľko chcem. chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pozerala som tie tvoje testíky, už troška slabne, ale to nevadí. boli robené v rovnaký čas? na testy sa nedá 100 % spoliehať, veď vieš. :wink:
10. lis 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka boli :slight_smile: ale ja som spokojna..myslim,ze sa ovu ukazala ako mala..zrejme bola vcera.takze mi to sedi..a len sa vesaj.chlap to neprizna ani jeden,ale presne to chcu..hnusobky :grinning:
10. lis 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba ano ano pravdepodobne prebehla...som len myslela uz len hore aby si isla... :wink: ja som dnes nasadila dufik :slight_smile: drzim palce nech to skonci zelenou.... :slight_smile:
10. lis 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 super, teším sa, tak už si po ovu :wink: :slight_smile:
10. lis 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 dakujem :slight_smile: ale som chora,takze s tym mocc nepocitam..
10. lis 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka vyzera to tak sa tesim lebo teraz som si nic nedavala ani soju takze prisla sama,pre mna to je vela kedze pol roka som bola bez ovu....tesim sa z toho....
10. lis 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 o to viac sa teším aj ja :dizzy_face: paráda, že sama došla :wink: :slight_smile:
10. lis 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba minimálne do mrchy :grinning:
10. lis 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka dakujem si zlata :slight_smile: tak teraz uz len cakat.... :wink:
10. lis 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prepáčte, že sa Vám sem montujem do Vašej diskusie, ale potrebovala by som poradiť. Vo štvrtok aj v piatok ráno mi vyšiel slabučko pozitívny test, v piatok okolo obeda som si robila ďalší a na tom už bola čiarka krásne viditeľná, aj keď nie taká silná ako kontrolná. No a v piatok večer a ani dnes ráno už žiadna čiarka na teste nebola. Nevie mi niekto poradiť, čo sa mohlo udiať? Som zúfalá. Menštruáciu mám dostať dnes, ale zatiaľ nič...
10. lis 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubka484 ahoj, kým nie je testovacia čiarka rovnaká (aspoň na tých 95 % ako kontrolná :sweat_smile: ), tak test je negat.
možno si mala v ten deň/piatok vrchol LH (teda bol by pozit. ovu test), ale netestovala si v čase najvyššej hladiny hormónu a nezachytila si to testom.
10. lis 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 jasné, a kedy bol sexík, prezradíš? nevidno to v grafe :sweat_smile: :wink:
10. lis 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek