• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@melisaaa pekne pekne, uvidíš ďalšie teplotky :wink: a čítala som, že na Luciu ideš laparkovať? držím moc palce, nech to máš úspešne za sebou :slight_smile:
11. lis 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka jojo, na Luciu :grinning: dakujeeeeeeeeeeeem :slight_smile:
11. lis 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes divné měření (hodně pozdě jsem šla spát a ráno se na měření vzbudila o hodinu později), takže nevím, na čem jsem :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/3efc6c
11. lis 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka :grinning: :grinning: zrovna na toto sa naozajtesit nemusis.. su ine momenty, pre ktore sa oplati mat babatko :dizzy_face:
11. lis 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba u nás dvoch teda poriadny :slight_smile: čo porábaš?
11. lis 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka myslela som to s dávkou irónie :grinning: ale zároveň aj tak, že to nočné ponocovanie a skoré vstávanie bude mať ten najlepší dôvod :wink:
11. lis 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ja viem ako si to myslela :wink: , ono pravdou je, ze pre mna mat dieta, byt matkou je najzmysluplnejsia agenda, aku som kedy vykonavala a nemenila by som-. radsej neprespate noci ako nemat hanusku :wink: :wink: , i ked su naozaj chvile, ked tento vyrok zvazujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. lis 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku ten pokles moze znamenat prichadzajucu ms, ale nemusi. myslim, ze zajtrajsok rozhodne :wink:
11. lis 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte,
ja som dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1
Ako som už písala, dnes som nemerala, lebo sme došli ráno o pol 4tej zo zábavy a nemalo to zmysel.
No včera som mala krásny pozit. ovutest, takže ovulka by mohla byť teoreticky dnes. Tak uvidíme zajtra aká bude BT :slight_smile:
11. lis 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 wow micka, pekne. :slight_smile: Len tak dalej. :wink:
11. lis 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka cicka pekný graf. to klesnutie nevadí. na mrchu je ešte skoro a nie si ani pod čiarou. Takže pohoda :slight_smile:
11. lis 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka najzmysluplnejšia agenda :grinning: ano, presne to očakávam, že jedného dňa pocítim, takéto niečo :dizzy_face: môj minule tak žartoval - vraj: také dieťa sa len pokakáva, pocikáva, stále plače, ktovie aký ty budeš mať pôrod... no oplatí sa to vôbec?! - tak som mu povedala, že OPLATÍ. - ale keď sa ma spýtal, prečo, len som sa zatvárila akože tajomne a hovorím UVIDÍŠ :grinning: a teda uvidím aj ja :slight_smile:
11. lis 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 pohodička, uvidíš, akú teplotu zajtra nameriaš :slight_smile: a máš dnes nejaké ovu bolesti, pocity?
ako bolo na zábave?
11. lis 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no práveže dnes nič necítim. :frowning2: na zábave bolo supeeeer. :slight_smile:
11. lis 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 veď nemusíš nič cítiť, to nie je povinné :wink: ja cítim, len keď ovulujem z pravého. a mám pocit, že drvivá väčšina vajok ide z neho :confused:
11. lis 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 ,,,,,,prajem este jedny taketo scho,dy dohohra a potom uz len krasnu priamku
11. lis 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka inak ja citim tiež vždy iba ten pravý vaječník. Bolel ma pred pár dňami a teraz nič. A včera som mala strašne veľa hlienu a dnes už nič. Tak predpokladám že ovulka bude buď dnes alebo zajtra. Ale to by mi malo BT krásne ukázať.
11. lis 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nie moja nešmala som bolesti..teraz sa citim ako keby mala dojst mrcha...tak som zvedava....hlien mam uz par dni taky husty...tak neviem... :confounded:
11. lis 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka vies, ja som nikdy nebola matersky typ, mna viac bavilo byt tehu ako predstava dietata. no a potom, ako sa hanka narodila, postupne nieco zvlastne vo mne rastlo az ma to zaskocilo svojou intenzitou a ja som zistila, ze zijem tak intenzivne ako nikdy predtym. a co to spravilo s mojim mm ani nehovorim :dizzy_face:
11. lis 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu sme este u svagrinky..akurat som sa natlacila reznom so salatom :sweat_smile:
11. lis 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba jáááj :slight_smile: aj naši dnes majú rezeň a šalát :slight_smile:
11. lis 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak vies..co ine na hody :grinning: aj vasi dobre navarili :grinning: a vy ste co papali?
11. lis 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi no uvidime, aka dlha bude LF
11. lis 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba však hej :slight_smile: my sme mali domáce knedle a maďarský guláš :wink:
11. lis 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu hmm..tiez dobrotka :slight_smile:
11. lis 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka a čo to spravilo s mm? :wink: ani on nebol dovtedy "rodičovský" typ?
11. lis 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka :grinning: ja asi nepoynam vo svojom okoli chlapa, ktory by bol rodicovsky typ, vsetci sa nimi stali po tom, co sa im narodilo dietatko. mm bol pri porode a proste sa do malej zamiloval, vela ju nosil, cicikal, mala spi spolu s nami v posteli a rano ho tak krasne nezne budi.. on jej proste nevie odolat
11. lis 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 ďakujem, drž palce nech je všetko v poriadku
11. lis 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adulka1981 ďakujem za oboch :slight_smile: držím palce nech sú z vás tehulky :slight_smile: a držte aj vy mne nech je vštko ok
11. lis 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka ja tiez dufam, ze aj moj drahy sa pri dietati zmeni, dospeje. teraz je on este stale velke dieta co by sa chcelo len zabavat ( aj ked teda je zodpovedny ). na toto sa tiez spolieham.
11. lis 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek