• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kristinka9 ahoj, ano, posnažte sa :wink:
12. lis 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 jasné, snažte sa. a najlepšie každý druhý deň. tak držím palce.
12. lis 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 @melisaaa @agaven @ceresnicka10
dobre ranko baby. tak ja zase od dnes meriam. cakala som ze bude teplota troska vyssia ale tak nevadi. uz ale 2-3 dni pri sadani si citim, ako keby som si sadala na mocovy mechur., ako keby bol nejak nizko a ja si do neho pri sadani narazim. take pocity mavam len ked ho mam plny a musim na wecko, ale teraz to mam stale, aj ked prave vyjdem z wecka. neviem to identifikovat. @lauritka @mattuliatko30 @katka116
@zelovocka nemyslela som to tak ze ho citim akoze je plny ale skor tak ze na neho narazim ked si sadam a vtedy ho citim.
@elebe my ideme do car v stredu. a inac, v gyn-fiv v cennik ( a aj baby mi to hovorili ) ze IUI stoji tusim len 55eur a nie 100 ako si napisala. a tie priefuky to je SIS? alebo je to ine?
inac moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
12. lis 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristinka9 zatial je to ok, nic viac sa neda povedat... len sa pekne snazte a na BT sa neupinaj... ona ti len ukaze, kedy bola ovulacia, nic viac... dolezite je aj tak, aby ste mali sexik :wink:
12. lis 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa to ja tiez citim mechur v lutealke...
12. lis 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka Zatiaľ nič necítim, ale podľa teploty jej dávam max. 2 dni :angry: Rozmýšľam, že by som kúpila tú "zázračnú" macu :slight_smile: A možno sa to podarí tak, že moje deťúrence budú oslavovať narodeniny naraz :grinning:
12. lis 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku ja klasika, nic, ani ovu ani ms, ta moja mala je asi velka pricucka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý, asi mám ducha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Co myslíte, taky ho vidíte? Jsem dnes 11 DPO, teplotu mám takovou normální, ale možná to fakt vyšlo :slight_smile:
12. lis 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@vavrenka A koľko má malá?
12. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzziik Ja to tam vidííííím :wink:
12. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzuzziik super vidím, prajem, aby čiaročka silnela :dizzy_face:
12. lis 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. lis 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku 17m, to uz by som mohla fungovat, ale aby som sa zapojila do diania, pridam svoj skvostny graf

http://www.fertilityfriend.com/home/3f8dd0
12. lis 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@annavi tak bodaj by si vyskocila este pekne hore a tam ostala. ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
12. lis 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzziik je viditelny, takze to fakt vyslo :wink: , tak nech ciarka pekne silnie, si ma potesila na zaciatok tohto dna :slight_smile:
12. lis 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak to som rada. asi sa mi vdaka tomu gynexu dava telo hormonalne doporiadku. predtym ma ani prsia neboleli, ani krize ani nic a teraz sa to pomaly ozyva tak snad sa hormony upravuju. a este teraz aj ten mechur.
12. lis 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa v minulom cykle si mala max. BT v LF 36,70, no a minule 10DPO rovnakú teplotu ako teraz 8DPO, takže u teba je to zrejme normálna teplota.
hm a s tým mechúrom neviem, máš ho nejaký podráždený :confused:
@lagunasa moze to byt kvoli plnejsej maternici, ako dorasta sliznica :slight_smile:
@zelovocka hej hej, teplota je relativne normalna. ale bolo by fajn ak by bola vyssia, nie/ :slight_smile:
@riana12 asi hej, preto hovorim, ze mozno to uz zacina fungovat ako ma.
12. lis 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzuzziik vidím ho :dizzy_face: držím palce, nech silnie. aký je to test?
12. lis 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka A dokedy plánuješ kojiť? Ja som kojila 3,5 roka :grinning: Ale je pravda, že druhé sme ešte vtedy neplánovali :slight_smile:
12. lis 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku vau, 3,5 roka? :slight_smile: a odkedy si pridala aj tuhú stravu, prosím ťa? myslím k tomu kojeniu.
12. lis 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Zatiaľ to vyzerá dobre, len aby si nešla nižšie :slight_smile: Držím palčeky :wink:
12. lis 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa si divne ale isto si sa odkopala a mas 36,7 zatial skor davam ze si hore..zajra sa riadne zababus a potom meraj..nie vykopana hehe..
12. lis 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa a kolko uz gynex uzivas?
12. lis 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku a kedy sa ti nastartoval cyklus?
ja by som rada kojila do tych 3 rokov, alebo do prir. odstavenia, len vek ma tlaci do ruheho babatka o 15 dni mam 40rokov..
12. lis 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka To je dobrá otázka, bolo to už dosť dávno :grinning: Ale ako 1 ročný už papal skoro všetko :wink: Keď mal asi 8 mesiacov, mal strašne rád polievky a postupne som mu pridávala aj ostatné. Ja som to nerobila podľa nejakých tabuliek, ale ako som to cítila :wink:
12. lis 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ano ano mas pravdu tak hadam sme to dost poistili no uvidi sa ake teplotky budu dalej.len skoda ze mi to nedalo plnu ciaru...Ale tak uvidime...
12. lis 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa moja dobre dobre sa drzis...no ja som ako na hojdacke..raz hore raz dole...co uz...tak ale po laparke som co mohla cakat..tak snad sa hormony tentokrat vyblaznia a na dalsi cyklus uz bude vsetko ukazkove... :wink:
12. lis 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka Presne o rok po pôrode som dostala MS, ale bez tých obrovských bolestí, ktoré som mala pred tehu :slight_smile: A odvtedy som mala vždy pravidelné cykly. Keby si bola tehu, prestala by si kojiť?
12. lis 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek