• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@kukku super, takže malý je polievkový typ? :slight_smile: ani sa nepýtam kvôli tabuľkovým údajom, ale ma zaujíma, ako sa to robí v praxi, čo tam po tabuľkách :wink:
@vavrenka jej, že 40?? mrkla som fotky s dcérkou a veru pravdu ti poviem - nevyzeráš na to :sunglasses: ja budem najskôr rodiť v 34 r. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 presne tak, uvidíš...možno ti ju ešte preznačí na plnú, ale ani to nie je podstatné :wink:
12. lis 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka Je polievkový, zostalo mu to doteraz :wink: A stále je veľký jedák :grinning: Sesternica má ročnú dcérku, tiež kojí a majú problém, že malá nechce jedlo rozžuť, len to necháva v ústach a keď sa to samé nerozpustí, tak to vypľuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možno, keby jej začala dávať skôr tuhú stravu, nemali by taký problém :confused:
12. lis 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku neprestala :wink: , ale uvidim, som trombofilicka, tak ako sa to cele bude vyvijat
12. lis 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ja som rodila, ked som mala skoro presne 38 a pol :wink:
12. lis 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vavrenka darmo, deti sú elixírom mladosti :grinning:
12. lis 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka Moc děkuj! :slight_smile: Doufám, že ve středu nezmizí, už se vidím, že nebudu moct dospat. Dám sem pak info, jak to dopadlo. Mám radost, že jsi měla pravdu :slight_smile:
12. lis 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka a to mam este jeden bonus, mm je o 8 rokov mladsi :grinning:
12. lis 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zelovocka díky! Kéž by všechno bylo v pořádku, moc si to přeju :slight_smile: Test to je galmed gold, takový bílo žlutý s kytičkama, 2 testy v balení, na krabičce je ještě uvedeno hCG 25 mlU/ml, tak nevím, nevyznám se v nich :frowning2: V lékárně mi ho prodali místo mamatestu, který zrovna neměli. Myslíš, že je dobrý a není jen falešně pozitivní?
12. lis 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka úžasné, ja som za mladších, tiež mám mladšieho :grinning:
12. lis 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zzuzziik jejdaa, no ty máš tú menšiu citlivosť, a už takú čiarku :slight_smile: keby si mala ten Mamatest 10, tak je to tam už určite vidno lepšie :dizzy_face: prosím ťa, potom hoď aj foto ďalšieho testíku :wink: a ako sa cítiš?
12. lis 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ďakujem pekne moja :slight_smile: ano určite mi na ďalšiu mrchu budú robiť HP,som sa pýtala kamošky a aj jej to tak robili :slight_smile:
12. lis 2012 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 no tak to by bol gól :astonished: :astonished: ale tomu moc neverím,ja si asi budem musieť počkať na IUI :slight_smile:
12. lis 2012 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzziik jeejda, ty mas testik s mensou citlivostou! tak to na teste s 10 budes mat regulernu ciarkuuu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no ja som tiež pozerala cenník a tam bolo od 55 do 100€ neviem podľa čoho potom vyvodzujú cenu :confused: a to čo je že SIS :confused:
12. lis 2012 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe juj, teším sa s tebou, že sa to pohne smerom k // :dizzy_face:
12. lis 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ja pevne verím že do konca tohoto roka mi porobia všetky vyšetrenia a na bud.rok bude už IUI :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2012 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka
@vavrenka
A ja mám o 7 a pol roka staršieho MM :grinning:
12. lis 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka fakt? To jsem ani netušila :confused: Tak to budu hodně zvědavá na středu, doufám, že seženu ten mamatest, poptám se po něj v lékárně. Určitě sem pak další test ukážu, skoro se mi tomu nechce věřit (a bojím se), ale zároveň jsem šťastná a pořád se usmívám :slight_smile: Jinak na sobě nepozoruji vůbec nic, tak bych to nebýt testu podle ničeho nepoznala. Jen jsme se s manželem 9 DPO milovali a potom jsem na WC měla papír trochu růžový a to se mi nikdy ještě nestalo, tak jestli to mohlo být kvůli tomu...
12. lis 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku :grinning: :grinning: :grinning: , to je sqele!!!
12. lis 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzuzziik vyskusaj napr. rapiclear, ked nebudu mamtesty. ak ti tento takto pekne ukazal, tak ti kuaze asi hocijaky 10kovy :wink:
12. lis 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzuzziik no ja by som ti ten mamatest aj poslala, ale do Čiech by ti došiel aj 1. triedou až vo štvrtok-piatok :wink:
hej, videla som, že máš v grafe špinenie, tak to mohlo byť práve uhniezďovanie, to sedí.
určite nájdeš dve krásne // :dizzy_face:
12. lis 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukku moji rodičia majú tiež taký rozdiel a ja si mamu občas doberám, že ako si môže s takým starým chlapom rozumieť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Dobre ranko baby. Zacinam s meranim...Aj ked som si povedala...ze tento mesiac nebudem merat..a sledovat sa... :( Bohuzial na to nemam dost sily.. :slight_smile: Tak uvidime ako dopadne tento cyklus.. :slight_smile:
12. lis 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka No u nás je to tak, že on je môj prvý a zatiaľ to vyzerá tak, že bude aj posledný :grinning: Poznáme sa už 15 rokov a keby to neklapalo, stále ho môžem vymeniť za mladšieho :grinning: :sunglasses:
12. lis 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku aaa len pekne ostaňte spolu :dizzy_face:
12. lis 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka ďalšia teplomerová závisláčka :wink: :slight_smile:
12. lis 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku nie nie ziadna vymena! :sunglasses: v dnesnej dobe je vzacne mat jedineho partnera pocas zivota, tak si uzivaj tento dar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zelovocka
@trish22
@riana12
ďakujem baby, uvidíme, či zajtra vystúpi :wink: Už som konečne pochopila princíp BT :grinning:
12. lis 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojteee :slight_smile: takze takto som.. www.fertilityfriend.com/home/mata_ba ..odkladam teplomer s zacala som s duphikom..
12. lis 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek