• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@mata_ba chvala bohu to už máš za sebou. Pekne ležkaj, oddychuj a antibiot.si podľa mňa kľudne daj. 4DPO ešte nie je uhniezdené vajko, takže sa tomu nič nestane. A ten Novalgin si daj ak to už nevydržíš. Držkaj sa
13. lis 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 áno, bola som min mesiac na laparke. takže ak zajtra s teplotou vyskočím tak cca o dva dni mám začať brať?? teraz som si to tak zhruba v dakych článkoch prečítala že 2x denne - rano a večer??
13. lis 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no uvidis.. mohol by to upravit. :wink:
13. lis 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut aha :slight_smile: tak to uz bude vidiet dutinku :slight_smile:
13. lis 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tak to dúfam, minule ju možno preto nevidel, že ovulku som mala posunutú až 19DC som mala ovu :slight_smile: tak hádam tam už bude pekne uhniezdené
13. lis 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huncut jasne. :wink:
13. lis 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tak zajtra hlásim výsledok :wink:
13. lis 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@slabachvila jj, presne. Uvidiš ako zajtra BT a potom o dva dni si daj Duphaston ráno a večer 10 dní.
13. lis 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba moja, tak už to máš za sebou, chuuuďa :frowning2: ale už sa to hojí, bude lepšie. ATB by som si asi dala, pre istotu, lebo ako hovorí @kukku, ak by sa ti to zapálilo, bolo by to ešte horšie. lekára si sa na toto (možné tehu a ATB) nepýtala?
13. lis 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@trish22 OK skúsim to, dakujem :wink:
13. lis 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku @trish22 @zelovocka ale dam si ich..co ma byt bude :wink: no teraz je uz dobre..lezim na bruchu tak je fajn..ale vraj zajtra to bude boliet este viac :frowning2: uff..hadam to bude ok..a spomenula som mu to,ze teda mam dufik kvoli babu atd...a on ze sa nemam bat..
13. lis 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba
@zelovocka ďakujem vám :slight_smile: no.. tak MS by to snáď byť nemala.. teda aspoň ma nebolia prsia ako pred MS :slight_smile: tak uvidím
13. lis 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@huncut tesim sa na vysledok,ale ved je to jasneeee.
13. lis 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 ďakujem, drž palce :grinning:
13. lis 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@huncut ahoj moja aj ja som si dnes a vcera robila test a nasla som // chcem sa ta opytat ako sa citis,mna trosku pobolieva podbrusko,dnes by som mala dostat mrchu :unamused: prsia ma ako keby vsak od vcera prestavali,bolia ma len tak po bokoch a trochu bradavky.Od vcera to povolilo.Ty mas nejake priznaky?
13. lis 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elinka36 tak blahoželám :wink: no z príznakou, prvé dni som mala dosť veľké bolesti akoby krče v podbrušku, sem tam aj akoby mi mala prísť MS, prsia tež len na bokoch, trošku sa mi zväčšili a stmavli baradvky sa mi zdá a od žalúdka je mi nevoľno, mám kyselinu a návaly raz mi je teplo raz zasa zima...
13. lis 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Matulik no co Ti poviem ja som tento mesiac brala ATB a vcera a dnes som si nasla // doktorka mi vsak povedala,ze to by nemalo az tak vadit tiez sa velmi bojim :unamused: dam ti vediet co mi povedala dalej zajtra jej budem volat mrcha mala prist dnes tak uvidim este.Liec sa a oddychuj prajem skore uzdravenie.
13. lis 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@huncut Dakujem aj ja tebe samozrejme,tie priznaky by aj sedeli,nevolno mi nie je,len tie prsia ma vystrasili a ciarka je este dost slaba :unamused: na 20-tkovom teste nieco slabsia ako na 10-tkovom robenom na obed ta sa mi zda trosku krajsia.bojim bojim dnes som 28DC
13. lis 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte , takže teplota mi rapídne klesla a prišla mrcha, podla BT som ju čakala už od včera :sunglasses: http://www.fertilityfriend.com/home/400245
13. lis 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 ale neboj, urob si o 2 dni a uvidíš že zosilnela, kú si 10tkový test a arob si hned ráno po prebudení, príznaky sú u každej ženy iné, ja som pri 1 tehu nemala žiaden príznak, len zápchu
13. lis 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba prajem Ti skoré uzdravenie :wink: a ten duphaston ti nasadil lekár ? to sa načo užíva ? ja som dneska 1 DC, podla BT som to krásne vedela už od včera , že príde mrška :astonished: , a na 3 DC začínam užívat clostilbegyt, tak uvidím čo to so mnou urobí.... :pensive:
13. lis 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 jeeej to vazne??huraaa..ale gratulovat este nejdem...a brala si ich az po ovulke?lebo ak pred,to nevadi...a dakujem..

@lucka771 mrzi ma ta mrska..a hej..dufik mi dal doktor..ja ho mam na pripadne udrzanie tehu,ale dava sa aj na napravu cyklu...
13. lis 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Ved prave po ovulke mysleli sme,ze tento cyklus sa urcite nezadari a od buduceho mi chcela dat clostil a pregnyl,a ja mam pozit.test som z toho vedla :unamused: dakujem,ale gratulka bude a aj moje oficialne oznamenie tehu Vam vsetkym ked to ozaj bude dobre a v poriadku.Drzkaj sa moje Drzim palce...
13. lis 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@huncut Dakjem moja tak si drzime palce navzajom ja Tebe zajtra u doktorky tiez,nech ti to dobre dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 jaaaj..no kiezby som po tebe opakovala :slight_smile: az do dnes som mala taky dobry pocit...ale tie atb...no neviem :frowning2: dakujem a drzkaj sa aj ty :slight_smile: tesim sa s tebou a velmi :dizzy_face:
13. lis 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Neboj ATB su dobreeeeee ak som ozaj tehotna mne pomohli...nemozu byt az take zle :wink:
13. lis 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 a co si bola chora??no..uvidime..mam dost silne..teda co mi sestra povedala..
13. lis 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka pekne moja :slight_smile: pekne, už 7dpo? to letí :slight_smile: môj čudácky graf si videla? :grinning: nemám na neho už slov
13. lis 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahojky, moja, teraz som ho mrkla - a čudo veru, neviem to odhadnúť :confused: možno je ovu dnes? alebo bola 17DC? ovu testík by bol asi nápomocný, nemáš doma? :slight_smile:
ja 7DPO, ale nič mi nie je :grinning: žiadne príznaky :sunglasses:
13. lis 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ani ja neviem, a tipujem, že ani FF z neho nebude nadšený....ja ju tipujem na včera (včera ma bolelo vpravo dole, dosť intenzívne celý večer) nemám, mám doma jeden tehu, že keby náhodou, ale inak nič :grinning: príznaky nemusíš mať, hlavne aby dve čiarky boli :wink:
13. lis 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek