• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Lauri jasne, my uz sme zodpovedne, ale dnesne mlade dievcata - zas radsej mat trochu dodrbane hormony ako chodit kazdy polrok na interupciu :wink:
22. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi - asi telo reaguje pomalsie?? mne sa zda-ze ja mam casto dva dni po ovuli nizsie tie teploty a az treti stupne tak "podla mojich predstav"....

Lauri HAK je aj bussiness - z toho su predsa provizie..platene vylety na kongresy a pod....
22. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka dík.Si zlatá.Ale vlastne keby to nepotvrdil doki,tak bohvie,kedy by ju označilo.A tak skoro som ju vobec nečakala.Veď je aj vidieť,že tento mesiac žiadny maratón.Nestíhačky.Ani včera sme večer nepoistili,lebo mm bol z garáže unavený a ja som nechcela niečo nasilu.
22. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi :grinning: katka no asi tak. vcera ste pozerali spravy?? hovorili o darkyniach vajicok, ze to stoji u nas este viac ako v zaharnici :rolling_eyes:
22. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som nepozerala, som odkvecla o siestej na gauci, tie kamoskine dvojicky mi vcera dali zabrat, jeden mal kaliku, tak chudatko plakal ze mi az v usiach zalahlo.... Skoro som plakala s nim, hrozna bezmocnost.....
No a samozrejme som sa potom o poldeviatej prebrala a nevedela zaspat :grinning:
22. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib ja som zvedava na tvoj graf dalej - kedy to ukaze - ale hlavne je ze to mas potvrdene

lauri nepozerala som - ale ja som citala - ze darkyna vela penazi nedostane - priamo to pisala zena-co uz vajka darovala - ako toze je to take drahe? obchod???
22. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko ďakujem,že si reagovala.No uvidíme.Je to celé divné,takže asi nič. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib: ja som raz mala opacny pripad. Gynekolog mi povedal, ze mam dozrievajuce vajucko, ze dnes zajtra praskne, ale podla teplot, to malo uz byt vcera. Vtedy som este nechcela byt tehu, tak som sa nepytala, ale teraz si to uz spajam dohromady :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja osobne viac verim teplote ako ultrazvuku :sweat_smile:
22. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka, ty si minule vravela, ze tebe nabyva zle. a bolia ta prsia? mna bolia uz asi tyzden, mozno aj viac, ale dnes akosi prestavaju. moze to byt?
22. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, nie , ale ze tie zeny ktore tuzia po dietati musia platit strasne peniaze. :pensive:
22. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale ja som pozerala na ten monitor,aj keď tam boli aj teraz keď tam neboli.A aj podla krčku a hlienu a ostatných signálov to tak vypadá.Len teplota nesedí.Možno máme v byte zimu. :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarai no teraz ma u len tak skor bradavky.... Od toho 5tt do 10tt ma boleli, ale zas nie tak ze v kuse 24 hod... Niekedy viac, niekedy menej, niekedy vobec :slight_smile: takze pohoda.....
22. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, ja viem, zdielam tvoje pocity...asi sa chapeme, ze? :wink:
22. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, lebo ja iny priznak nemam. Prsia som mala take navrete a pobolievali ma, posledne dni aj bradavky. no dnes ich citim len trochu, ked si ich chytim. tak som sa zacala trochu obavat. trochu som sa zlakla. a ty mas este nejake priznaky?
22. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarai no rastie mi bruch :slight_smile: to je asi tak vsetko......
22. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka, hej? uz ti rastie? odkedy ti zacalo. ze to zacina az tak koncom 4 mesiaca, zaciatko 5.
22. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:

moj graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/296b4f

zacali sa mi kopirovat teploty ako pred ovu... co to? :sweat_smile:
22. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish: pekne teplotky :wink: nezabudni, tento mesiac to vyjde :wink:
22. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: :wink: musi musi, len MM je teraz na sluzobkeeee :frowning2: :frowning2: ovu musi este pockat do utorka. :grinning:
22. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib ovu sa stale udava s presnostou plus minus jeden den, takze zajtra by ti to malo stupnut.

bibi :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish: ejha, neexistuje potrubna posta? Ze by ti spermose poslal? :grinning:
22. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem Lauri.No je možné,že bola v noci alebo ráno a preto tá teplota,alebo ešte že fakt bola kosa.Ale aj tak sme tento mesiac kašlali na to,takže mrcha neprekvapí.A dúfam že s Duphastonom aspoň príde normálne.Prvý krát v živote beriem nejaké lieky do kelu.
22. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krish :slight_smile: tak treba plodit :slight_smile: :slight_smile:

Sarai a to mas odkial prosim ta? :slight_smile: myslim ze u kazdej zeny je to individualne.....
No neviem ja presne kedy zacalo, ale viem isto ze je to len spek :wink:
sarai buď rada, že ti nič nie je :grinning: Aj ja som sa vytešovala (aj bála, či je to ok), že mi nič nie je.. a aha ho.. prišlo to ako blesk z jasného neba a je to každým dňom horšie a horšie... dnes som mala ráno pokec s WC misou už dvakrát :grinning: ale čo narobíme? Aspoň viem, že malá potvorka je tam a robí "bordel" :grinning:
albao: zeby cez sms? :grinning:
22. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib :unamused:
22. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurit pohoda jahoda. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krish nech tá OVU počká teda.A ideš k tomu novému lekárovi?či?
22. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib jasne idem. uz som sa bola odhlasit u teraz tej mojej, no zazerala na mna ako pes a chcela pocut vysvetlenie ze preco a kedze ona je dorastova tak som povedala ze skolu mam uz dokoncenu a pracujem tak nechcem zaberat miesto studentkam. tak povedala ze mam pravdu ale kartu mi nedala, poslala ju priamo k nim postou a 2.11. im mam zavolat ci vsetko dobre prislo a aby som sa objednala. supeeeer. dakujem. :wink:
22. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek