• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@trish22 ako vieš, že si ju mala až o deň neskôr??? A prosím nesmej sa mi :wink: meriam prvý mesiac, tak zbieram info....
14. lis 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 ďakujem, dúfam, že sa podarí :wink:
14. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 aha, tak to je dobre, stale ho mas plodny ;) ano, ked sa natahuje a je ciry tak je.
14. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no to bola teda otrasná skúsenosť :angry: ale vitaj v Bratislave, tak to tu chodí :sweat_smile: vlakom+MHD to bude isto lepšie, odkiaľ prídete?
@lagunasa tak držím palce a nezabudni ma dať do odpovede, keď budeš písať, ako bolo v CAR :wink: :slight_smile:
14. lis 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa a to ideš vlakom z hlavnej stanice?
14. lis 2012 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka my prídeme zo smeru nové zámky,akurát hladám ako sa dostanem z vlakovej stanice do CAR
14. lis 2012 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ahojky, hm, škoda, koľko dní mávaš LF?
a ten Gynex podľa mňa stačí od nového cyklu :wink:
14. lis 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe napíš mi adresu CAR a vyhľadám ti naj spojenie :wink:
14. lis 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby poraďte ako sa dostanem z hlavnej stanice do GYN-FIV? alebo máme radšej vystúpiť na inej vlakovej stanici? ja som jeleň z celej blavy :confounded:
14. lis 2012 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba moja :frowning2: :frowning2: :frowning2: achjaj, nech už je to za tebou. aj zajtra ideš? tvorí sa ti tam tekutina?
14. lis 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku tak mne sa přesně toto isté stalo minulý cyklus ked som klesla moc nízko. tak som si ju vyznacila sama.
@annavi já som Gynex začala brát s mrchou lebo mi to akurat tak vyšlo ale je jedno kedy zacneš. nezabudni že sa to berie 3 tyzdne a potom tyzden pauza.
@trish22 @ceresnicka10 @mata_ba @lauritka @mattuliatko30 @bordulka inac, já mám takýto graf www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
14. lis 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no my príjdeme na hlavnú stanicu a adresa je záhradnícka 42.....alebo mi prosím ťa,ešte kukni či by nebolo vhodnejšie vystúpiť na nejakej inej vlakovej stanici,bola by som rada keby bolpriamy spoj do CAR a nemuseli by sme prestupovať :sweat_smile:
14. lis 2012 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 @lauritka dakujem..uz nech sa to konecne zahoji,lebo katastrofa..ak by som po tomto zostala tehu,tak to by bol iny zazrak..
@trish22 aj ja som dufala..no zial,zase ma vytrapil..ale zase je lekar aj so sestrickou super..dokonca ma hned brali do vmutra,hoci boli ludia predo mnou..a o gulicke som vedela rok..no zapalene 3dni.
14. lis 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka číri je, ale skôr taký vodový, naťahuje sa fakt len trolilinku :unamused: tak myslíš, že je to ono???
14. lis 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba maťka držím palček nech sa ti to čo najskôr zahojí,dúfam že ťa nebudú trápiť :frowning2: myslím na teba
14. lis 2012 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe moja, je to úplne jednoduché: na Hlavnej vlak. stanici sadnete na trolejbus 201, poveziete sa 5 zastávok (8 minút) a vystúpite na zastávke Saleziáni (to je v podstate na Záhradníckej). odtiaľ to máte tak 5 minút peši do Gynfivu :wink:

prípadne si to mrkni na mapy.atlas.sk - dáš adresu Gynfiv a porovnáš si to so saleziánskym kostolom, aká je to vzdialenosť.
14. lis 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no co uz..LF mavam tak 14-16 dnovu..v piatok idem k Dr. kvoli IUI... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lagunasa jaaaj..no dakujem moja..ja by som to brala v kuse... :sweat_smile: :sweat_smile: a po tyzdni opat tri tyznde brat??a kolko kvapiek???
14. lis 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe nie, vlakom na hlavný stanicu a potom trolejbusom 210 na zastávku Krizna a potom po ulici dalej až ku krizovatke so zahradnickou a tam dolava a za chvilku si tam.
14. lis 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa lenze zatial, nie je ziaden hlien. uz vcera ho bolo malo a predvcerom bol riadny taky ako ma byt...
14. lis 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka zajtra nie nastastie..az v piatok..ale dr.ma povzbudil,ze mozno to uz v piatok bude bez bolesti..tak duuufam..no aj vcera,aj dnes mi tam napichal dake liecivo na precistenie...povytlacal to a dal dren...takze mi stale vyteka hnis a krvicka..a ze ak sa mi to zopakuje,rovno operacka a vyrez :zipper_mouth:

@elebe dakujem moja..
14. lis 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka
@lagunasa baby tak teraz ako mám ísť 201 alebo 210...... :confused: :confused: s ktorého bližšie vystúpim :confused:
14. lis 2012 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa @elebe no môžete ísť aj 210, ale tou 201 sa mi to zdá jednoduchšie, ja by som išla tak :wink:
totiž keď vystúpite z 201 pri Saleziánoch, už pôjdete len rovno po ulici ku Gynfiv, nikam nemusíte zahnúť a odbočiť.
ale ako chcete, dá sa ísť dvoma spôsobmi. šak čo príde prvé, na to nastúpte, pohoda.
14. lis 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juranka to nevadí, aj já kavan niekedy ovu až ked hlien skončí. to je normalne.
@mata_ba jejda a co ti robili? pisala si, ze mas zapaleny korienok chlpku, to takto musia cistit? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zelovocka aha ďakujem pekne a to vystúpim pred tým kostolom? a potom kadiaľ mám ísť? :confused: prepáč za stupidné otázky,ale fakt to tam nepoznám :sweat_smile:
14. lis 2012 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka
@elebe
len som si není istá či 201 ide zo stanice. 210 urcite ide.
14. lis 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no ja neviem,ale pozerala som mapu a tam bolo že ide zo stanice....tak ja neviem,som popletená :confounded:
14. lis 2012 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak vystúpiš z troleja a postavíš sa v smere jazdy, ako on bude pokračovať. po ľavej ruke budeš mať taký škaredý moderný kostol (Saleziáni), a po pravej ruke sa vyberieš rovno po ulici asi tak 300 m. a si v Gynfiv.
veď hovorím, kukni si to na mapy.atlas.sk
zadaj Záhradnícka 42 a vyznačí ti šípku pri budove, kde je Gynfiv.
14. lis 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no moja hlavne, ze si hore a fakt ta nebolia? :confused: to by mohol byt dobry signal :wink: inak sa ako citis?
14. lis 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa @elebe baby, kurnik, šak tu bývam, 201 bežne chodím, tak viem. :grinning:
môžete si kuknúť trasy liniek na imhd.sk
14. lis 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek