Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

huncut
14. lis 2012

@vavrenka doktor vravel že niečo vyše 70... ale to mi brali v piatok a bola som 14DPO, ja neviem či je to málo alebo ako, nerozumiem sa do toho

huncut
14. lis 2012

@zelovocka len ja msa bojím, lebo doktor ma stresuje, vieš oni to počítajú všetko od poslednej MS a podľa toho som 38DC, lenže ovulku som mala dosť neskoro, ja som až včerajší tehu test mala úplne sfarbený, proste že koľajnice// tak ja teraz fakt neviem

lagunasa
14. lis 2012

@zelovocka @anait @trish22 @trish22 @elebe @kikaneu @vavrenka @mata_ba @mattuliatko30 @riana12
tak v centre sme nic nevyriesili. troska som ich oklamala, že sa snažíme uz 11 cyklov (a nie 9 ako je skutočnosť ) a aj tak to nestačilo. prostě si musíme počkat do toho roku, že skor to poistovna nepreplaca. vraj mám poziadat svojho gynekologa, aby mi spravil folikulometriu. to zase bude po ňom nieco chcieť.
inac už sa mi spustilo aj spinenie. a doktorka mi povedala, že ked mám tak skoro ovu, tak si mám davat dufik už co najskor po ovu, aj druhý den. vraj by to troska mohlo pomoct.

vavrenka
14. lis 2012

@huncut ie o to, ze na zaciatku tehu sa hcg zvysuje obden dvojnasobne. cize ak si v pi mala 70, v ne by si mala mat cca 140, v ut 280, vo stv 560 priblizne.. dolezite je to zvysovanie 😉

elinka36
14. lis 2012

@huncut Milacik sme na tom rovnako,ja mam 85,50 a som 16DPO....(asi( 😉 neboj budeme to mat v poriadku!!!!!

vavrenka
14. lis 2012

@huncut ja viem, ze je to takzj´ke nestresovat sa, ked ta stresuje doki, oni su uz taki.. ale kolajnice su kolajnice a oni nam aj tak neveria, ked povieme, ze sme mali neskor ovulaciu, ans stale mnohi gyndosi povazuju za hlupe husi, ktore nevedia, ked maju ovu a nevedia nic o svojom tele 😠 , som sa viackrat stretla s takymto postojom.

huncut
14. lis 2012

@vavrenka tak hádam v zajtrajšej krvi už bude hladina dosť vysoká 🙂 uvidíme, ale strach mám veľký

huncut
14. lis 2012

@elinka36 hm a čo ti nato doktor povedal?

huncut
14. lis 2012

@vavrenka veď to, aj minulé tehu som mala trošku posunuté, lebo nemala som pravidelný cyklus takže tie výpočty termínou porodu boli fakt smiešne? mala som termín 12.3 a rodila som 21.3... tak hádam bude všetko ok, ale nemože mi hádam s bábom nič urobiť, že

zelovocka
14. lis 2012

@huncut toto ja nikdy nepochopím, prečo nevyužijú znalosti samotných žien o vlastnom konkrétnom cykle, prečo sa lekár nepozrie na tvoj graf?? a namiesto toho ťa straší, že máš nízke HCG, no jasné, keď nemáš učebnicovú 14DC ovulku, tak prečo asi?! 😠 😠 😠 bože, takto desiť tehule a zbytočne stresovať 😠 mali by sa riadiť DPO.

elinka36
14. lis 2012

@huncut ze nemam stresovat 🙂 a hlavne nesledovat sa a oddychovat (co je taz nesledovat( ja viem,ale verim,ze to bude OK...musi.ja si mam zobrat krv len v pondelok.Vies ja som sestricka tak doktorka vie,ze ja si mozem hocikedy zobrat krv tak mi to vyslovene zakazala 😉

zelovocka
14. lis 2012

@lagunasa fu, no mohli ti aj vopred povedať, že sa musíte snažiť aspoň rok, to je teda prístup 😒 a Duphik teda budeš užívať?

vavrenka
14. lis 2012

@huncut jejda, nie! co by ti mohol urobit? neboj, ja viem, ze je to tazke, ale uz ta od zajtrajska deli menej minut nez pre pol hodinou!!! vydrzis to, nemaj boja ahned daj vediet! kurnik, kolko vystresovanych tehuliek som zazila, presen kvoli tomuto - isli k dokimu na zaciatku tehu, hcg nizke, doki stresoval, ze mimomaterniceove a uz su z nich krasen deticky..

huncut
14. lis 2012

@zelovocka tak tak moja reč, ale už druhýkrát mi toto povedal, takže ma fakt vydesil 😒 vezmem mu v piatok graf a hotovo

zelovocka
14. lis 2012

@elinka36 heh, to je sranda, že "doktorka vie, ze ja si mozem hocikedy zobrat krv, tak mi to vyslovene zakazala" 🙂 😀

huncut
14. lis 2012

@elinka36 no tak vidíš, viem že mi doktor nechce zle ale fakt ma vyľakal 😒 ja zajtra na krv a v piatok bude výsledok, a ešte urobí aj sono

zelovocka
14. lis 2012

@huncut jasné, vezmi mu graf, nech mu sedia výpočty HCG do tabuľky a ty sa hlavne nenervač 😉 🙂

huncut
14. lis 2012

@vavrenka to som rada, vieš bojím sa, že ma pošle na operáciu, budú si myslieť že mimomaternicové a ja budem tehu lne ešte bude malinké, proste už mám paniku z toho... inak ako je to s tou HCG, keby to bolo mimomatenicové tak ako sa zvyšuje?

huncut
14. lis 2012

@zelovocka tak tak, ďakujem, vážne mi pomôže sa trochu vykecať lebo inak by som explodovala asi

elinka36
14. lis 2012

@huncut Neboooj bude to dobre!!!! Velmi myslim na teba,ja sluzim tak idem dalej pracovat 😉 prisla som sa na Teba len mrknut.

kikaneu
14. lis 2012

@lagunasa toto je fakt na hlavu postavený systém....si mala poklamať, že už rok sa snažíte......ale keby to človek dopredu vedel, no nie?

huncut
14. lis 2012

@elinka36 ďakujem, kedže si setsrička mala by si vedieť že ako sa prejavuje to mimomatenicocé a aké sú tam hodnoty HCG? ako sa vlastne odlišuje od normálneho tehu

lagunasa
14. lis 2012

@huncut po mojej dnesnej skusenosti si mala doktora oklamat - odratat si od ovu 14 ejakulat a vtedy povedat že začala mrcha. ja ked budem tehu, tak to asi tak aj spravim
@zelovocka nechcela som brát ale teda mám este 2 krabicky tak budem. vraj viac ako 10 dni nie.
@kikaneu je to systém nafigu. ale tak co už.

huncut
14. lis 2012

@lagunasa hm, lenže ja som mu nechcela klamať, a povedela som, že ovu bola až na 19DC 😒

ceresnicka10
14. lis 2012

@trish22 ahoj mozem sa ta opytat co znama dvojfazovy graf?podla coho sa to vidi?ako to ja zistim na svojom grafe?dakujem...

ceresnicka10
14. lis 2012

@huncut ahoj nestresuj sa ako pisala zelovocka si len v podstate 18DPO.len vklude bud nech fazulka sa vyvija... 🙂

lauritka
14. lis 2012

@anait no trosku si nizko, ale v podstate sa to tvari ovulacne.. 😉

elinka36
14. lis 2012

@huncut mimomaternicove ti z prvej hodnoty nikto neurci neboj oni potrebuju zistit ako rastie HCG a priznaky_ na zaciatku presne ako tehu...a viac ti nenapisem 😉 .nestresuj sa...aj ja sa bojim,ale nemozme mysliet zle...musime mysliet pozitivne.

vavrenka
14. lis 2012

@huncut neboj, na operaciu mimomat. beru, az ked maju uplnu istotu. pri mimomat. su dve moznosti - hcg rastie ako ma, ale v maternici nevidiet plod a zena vacsinou spini, alebo rastie pomaly a zena spini, ale a v oboch pripadoch moze mat klasicke tehu priznaky, takze z toho vyplyva, ze na zaciatku tehu ani srnka netusi, ci je ti mimo alebo klasika tehotenstvo 😉, takze ma ti lekari s..ru, ze strasia tehule bez toho, aby mali aspon jeden dokaz!

huncut
14. lis 2012

@ceresnicka10 ja viem, už som sa ukľudnila trošku, ale isto viete že takéto reči dokážu ženu riadne naplašiť