• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@elebe akoze v pohode, mi pride seriozna. ale tak tie pravidla... no co uz. tak januar. kaslat na to. aj tak to v skutocnosti je len 9. cyklus takze....
15. lis 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa takže v pohode? no super...aj mňa k nej priradili :slight_smile: tak som zvedavá čo nám povie :slight_smile:
15. lis 2012 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe tiez si myslim...a idem zajtra..snad na poslednu...
15. lis 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ozaj a ako dlho trvala konzultácia?
15. lis 2012 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba držím palec :wink:
15. lis 2012 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba to si viem predstaviť a nemala si zvýšenu telesnu teplotu moja
15. lis 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dakujeeem
15. lis 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka No krása :slight_smile: Nechceš skúsiť testnúť? Ja by som bola veeeeľmi zvedavá :wink:
@ceresnicka10, @lagunasa Len tak ďalej baby :slight_smile:
15. lis 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@melisaaa neviem..nemerala som..ale to budenie mam uz 4-krat..a este aj v noci musim pit..co ja ked vecer lahnem,spim ajo zabita...ani drahy nechape..
15. lis 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no mohla si ju mať zvýšenu, dúfam, že už je lepšie a nechceš zajtra zmerať bt, čo vieš :slight_smile: a ktorý dpo si
15. lis 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa pekný graf. Pekne sa držíš, to je dobré znamenie. DRžim palce.Možno ten CAR ani nebudete potrebovať :slight_smile:

@mata_ba :grinning: :grinning: :grinning: no teda také sny....inak možno že to aj niečo znamená.....možno by si už mala aj ty pustiť toho vodníka :grinning: Vieš myslím to tak, že ten vodník si chcel zobrať fifitko ale nepodarilo sa mu to....a fifitko je tehu alebo už porodila, neviem......no a teraz by si mala aj ty poslať toho vodníka do rici......a budeš tehu......... prídem ťa zachrániť pred ním??? :slight_smile:
15. lis 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba Vodník - Uveríš nejakému výmyslu. . a toto som našla na nete :unamused:
15. lis 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem presne tak ako pises hlavne ze bola...a myslis ze to take postupne schodisko je ok?tak drzim palce samozrejme a kedy tak ty mavas ovulku?
15. lis 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 jasne, to nemusi stuput hned ;)

no ja mavam okolo 12-13 dc, ale niekedy ma prekvapila aj skor.. :slight_smile:
15. lis 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:hearts::hearts::hearts: baby, napad na vianocny darcek :wink: :slight_smile: http://www.fotokalendar.sk/ :hearts::hearts::hearts:
15. lis 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@melisaaa ani neviem :sweat_smile: ale este malo...len 6dpo...a aj tak beriem duphaston..odmeriam az za tyzden..

@trish22 fifitko ma uz krasneho matejka :slight_smile: nooo ved mi odovzdala stafetu :grinning: kludne ma potom zachran :grinning: a vsak vodnika som prekabatila ja..preto po mne isiel :grinning: hajzlik...a snare u mna nefunguju :cry:
15. lis 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe trvala asi 20-30 minut. skor tych 20 minut. vsimla som si , ze ten par pred nami to mal tak , ze donutra isli obaja a po asi 10 minutach vysiel chalan von a az po dalsich 10 minutach vysla aj jeho manzelka. my sme to tak nemali, lebo .... ved vies. a inac, este jedna kuriozna vec co sme sa dozvedeli. vraj ak by sme nahodou dospeli k umelemu oplodneniu ci comu to, tak vraj to nemozme podniknut len tak ako slobodny ludia. vraj ked nie sme manzelia tak musime zajst za notarom alebo na matriku a dat si potvrdit vyhlasenie, ze sme druh a druzka co spolu ziju :fearful: no sila! clovek sa tomu vyhyba kadejako a ono babo nas k tomu aj tak donuti :sunglasses:
15. lis 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 no bodaj by ale to spinenie ... no uvidim co s nim bude dnes.
15. lis 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba jeeej, no super...takže to už má za sebou....ved vlastne už pomaly každá novembrovka to bude mať za sebou... :slight_smile:
15. lis 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa aj my sme mjuseli doniest taky papier, ze sme partneri :slight_smile: :sweat_smile: potvrdene , ze to spolu myslite vazne, aj ked bez manzelstva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 tak tak..my budeme augustovky? :grinning:
15. lis 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba aj ja som čítala...že fifitko má už Matejka....bože všetky kočky čo tu začali...už pomaly porodili..ako to rýchlo ubehlo . Maťka už si na rade ty.....tak dúfam,že nás nenecháš dlho čakať....a spustíš vlnu tehuliek :wink:
15. lis 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hej? no tak nie sme samy :slight_smile: no v duchu som sa na tom troska zasmiala. hovorim si, ze jej prinesiem nasu hypoteku, to je nas "sobasny" papier :grinning:
15. lis 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 tak rada by som :slight_smile: ale vies ako...a ako sa mi mas moja?
15. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa to fakt?? :astonished: :astonished: no to je sila....ale však nechápem načo im to je,však ajtak si to platíš :astonished: :astonished: no ja dúfam že umelé nebudeme potrebovať :angry:
15. lis 2012 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba noooo, to by som brala....letné dieťatko :slight_smile:
15. lis 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba ujde to moja....včera som bola na angline..tak zase za čo učiť mám...začala som cvičiť....dnes by som chcela ísť na zumbu.... a snažím sa myslieť na iné veci...nie na tie ktoré sú, alebo nie sú...a nikdy nebudú.. :unamused: musím zmeniť svoj život o 180 stupňov
15. lis 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 veruuu...by babalkalo len v bodynku v kociku :slight_smile: ziadne mega obliekanie...

@mattuliatko30 velmi ti drzim paste..budes este krajsia a mudrejsia :wink:
15. lis 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka tak dúfam, že zajtra už stúpne, mne sa fakt nechce cez víkend kvôli teplote vstávať......ale vďaka :wink:
15. lis 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek