• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
baby mam taku otazku , dostala som antibiotika - zapal mocovych ciest . myslite ze to ovplyvni cyklus velmi ? je mozne oteho aj tak ? inak ovu by mala byt tak za tyzden .
15. lis 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jasné, zmeraj už len zajtra, veď ovu bola, stúpneš neskôr :slight_smile: nech si pospíš cez víkend :dizzy_face: ozaj Kika, a u teba čo s tými krížmi, ešte ťa bolia? cvičila si trochu?
@christie moja, neviem čo to máš za špinenie, a už to od včera prešlo? mrcha to isto nebude, tá ak príde, tak najskôr v utorok, no nie? :confused: mňa už kríže nebolia, to bolo včera našťastie len pár hodín, zato podbruško pobolieva, nedá sa to nevšimnúť.
15. lis 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piiiipiii to sa dá ťažko posúdiť. závisí to od tvojho organizmu, od imunity. ak má telo problém, väčšinou otehu odloží na neskôr, ono samo vie, kedy by zvládlo začiatok tehotenstva, a kedy nie. vylúčené to určite nie je. ale tie ATB isto užívaj, zápal moč. ciest nie je sranda :unamused: a kúp si dobré probiotiká k tomu, lebo ATB kazia ph žens. vecí :wink:
15. lis 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka hej cize najlepsie to nechat na nahodu :slight_smile: ...uz som si kupila aj probiotika dakujem ti za odpoved :slight_smile:
15. lis 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piiiipiii jasné, keď bude chuť a nebude ťa nič bolieť, tak sa môžete pomojkať :wink: :slight_smile: a uvidíš.
ja som mala zápal močákov 3-krát a vždy kruté bolesti, tak si ani neviem predstaviť, že by som mala chuť na snaženie :wink:
držím palce, nech sa dobre preliečiš.
15. lis 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piiiipiii nemalo by to vadit..maximalne sa posunie ovu..
15. lis 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ano preslo, bolo to take len sem tam.. a ten hlien ..cely den bol taky standartne lutealkovy (nejdem opisovat) ale ten v ktorom bola krv bol priesvitny,skoro ako plodny.. :-O a dnes zas nic...
myslis, ze Gynex by mohol pomoct ak by tam teoreticky boli rozhadzane hormony? :frowning2:
baby ziadna nema skusenost z krvavym hlienom (ruzovym) v lutealke?
15. lis 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, hlásím se po delší době. grafik zatim nezajimavy...jen je zvlastni ze mam celem vysoke teploty.36,6 mivam vetsinou az po ovu...no uvidime co z toho bude..
http://www.fertilityfriend.com/home/3d01d7
15. lis 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu staci ti jedna vyssia hodnota, potom uz kasli na to.
15. lis 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@christie12 uvidíš, akú budeš mať LF. ak bude mať štandardnú dĺžku, a ovu si mala, tak neviem, či by som začínala s Gynexom, aby ťa to viac nerozhádzalo.
teba vlastne trápi len to špinenie, na to je dobré užívať B6 hneď od potvrdenej ovu - ale osobne to nemám vyskúšané.
@mata_ba by ti vedela povedať dávkovanie :wink: Maťka a ty si pila ten čaj na žlté teliesko? :confused:
15. lis 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka podla mna LF bude ok.. len to "spinenie"- ked to sa ani neda nazvat spinenim, skor len takym slabunkym ruzovym zakrvacanim... stve ma to,mozno je to dovod preco sa nedari :frowning2:
@mata_ba aky cajik? :-O
15. lis 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka pila minuly cyklus...tento mesiac mam dufik a som uz druhy tyzden doma a cajik mam v praaaci...
@christie12 k tej B6..aby bol ucinny,idealne je brat 60-80mg denne..3-4tabl.
15. lis 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 cajik na zlte teliesko-zmes byliniek...a ak si to mala hned pocas ovulky,krv moze byt z prasknutia foliku alebo ak si v polke lf,moze ist o uhniezdenie :wink:
15. lis 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba vcera 8dPO.. ale bolo to skoro take iste ako ovu krvacanie... a mala som to aj min.mesiac, takze uhniezdenie asi nie :frowning2: skusim tu B6-ku, dakujem baby :slight_smile:
15. lis 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 moze ist o uhniezdenie..akurat,ze sa to neudrzalo...b6 vraj napomaha aj v tomto :wink:
15. lis 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka jeden deň som vtedy cvičila moja, na druhý prišla mrchatá a bolesť zmizla....odvtedy sa neobjavila :grinning: takže asi nejaké predĺžené PMS (hoci kríže ma ako PMS neboleli nikdy, len vtedy keď som bola tehu) tak mi to bolo čudné....dúfam, že už ma nebudú klamať :wink: sa teším na víkendový spánok :slight_smile:
15. lis 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koira ahoj moja. ako sa máš? dávno si tu nebola :frowning2:
15. lis 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby co si myslite kedy bola ovu?
15. lis 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ty si úžasná!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že otras :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja podobne ako ty:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1

Ja by som sa mala teraz držať v tejto hladine, lebo beriem Duphaston. takže takých 10 dní to takto budem mať. :confounded:
Ale necítim sa dobre :confounded: ten Duphaston mi nerobí dobre :unamused: ale neva, ja vydržím všetko :slight_smile:
15. lis 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 BT si nemeriaš?
15. lis 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 a testíky si rob poobede od 14:00, lebo takto ťa to bude mýliť.
15. lis 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba a mozem si to hned kupit?ak to bolo hniezdenie, myslis,ze by to mohlo pomoct? a nevies aku znacku, alebo produkt?
15. lis 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 ahojky zlatko, no cekala jsem na mrchu..trvala dlouhy tyyyden..tak ted zaciname na novo...v pondeli jdu na ultrazvuk a asi na pregnyl..tak uvidime co z toho bude....taky jsem ted dobrala antibiotika pac jsem mela anginu :frowning2: ..takze kdyz se neco sere tak vsechno :wink: .. a co u tebe noveho...nejak to tu nestiham vse procitat :fearful:
15. lis 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira :frowning2: och tak to už máš za sebou a veru dosť toho bolo teraz na teba :frowning2: ale tak snáď už bude dobre :wink:
Ja som klasika, po ovulke a beriem Duphaston. Už druhý cyklus. Ak by nám to teraz nevyšlo tak mám ešte jednu šancu s Duphastonom a potom sa uvidí. Pôjdem potom k dokimu a ten povie ďalší postup.
15. lis 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 a co sa necitis dobre? co ti robi dufik? mne nic.
15. lis 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa v kuse by som iba spala, je mi nevoľno, bolieva ma žalúdok, som nejaká nesvoja. A toto isté som mala aj minulý mesiac. :frowning2: a som zvedavá ešte na PMS, lebo to bolo niečo hroznéééééé....ja nechápem, že môj mm minule neutiekol odo mňa :sweat_smile:
15. lis 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe micka ozvi sa, že ako ste dopadli v CAR :confused:
15. lis 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 ano mozes..a kup si trebars od firmy jamieson
15. lis 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 to su priznaky ako pri tehu :grinning: to je blbe ked to takto mas. mrzi ma to. mne nic nie je.
15. lis 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek