• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@janielik87 ahoj, ja mam tiez pco a beriem metformin od 1.11. a toto je moj graf... http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka
15. lis 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. tak teplota ešte trošku stúpla http://www.fertilityfriend.com/home/3fab4e/ ,ale mám hrozné bolesti ako pri MS, aj keď žiadna nie je, ani prsia ma nebolia, tak neviem, čo to je :confounded:
15. lis 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adeala hm, mne sa to fakt pozdáva ako uhniezdenie :wink: ak budeš ešte zo dva dni hore, sprav si tehu test.
15. lis 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala pekny graf to vyzera nadejneeee...Drzim palce...
15. lis 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ako som sa potichucky tesila ze dnes ziadne spinenie tak uz aj je tu. na nohavickach hnede a este na papieri bolo take do ruzova. no ide ma porazit! nechcem mrchu zajtra, az pozajtra!
15. lis 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trish nemam cas na meranie...pracujem na plny uvazok a proste som tentoesiac chcela vystihnut ovu kedze pracujem 6 poobednych prichadzam o 11 vecer a posledne co chcem je tutu mutu...a este behat okolo drobca...to si vies predstavit...uz som pouzila vsetky testy takze tento mesiac uz nic nebude..buduci;)
15. lis 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka to bude asi omyl, co si mi pisala spravu :slight_smile: drzim palceky dievcence
15. lis 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie ahoj, myslis postu, ci spravu vo fore? achjaj, prepac, asi som si ta pomylila s @christie12 - zabudla som dopisat cislo, ale uz neviem, kedy to bolo a co to bolo, nevadi :slight_smile:
15. lis 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@christie ahaaa christie :wink:
15. lis 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba @zelovocka tak som si kupila B6-ku 20mg, dala som si hned 2, ale kym som prisla domov, tak uz hnedy vytok.. a ked som sa utrela tak aj cerstva ruzova krv :frowning2: :confused: a dost ma picha v bruchu od spodu smerom hore :confused: :rolling_eyes:

takze som totalne mimo..inak mi nic nieje, prsia pobolievaju a to je asi tak vsetko..
asi sa objednam na HP, nech mi povedia, co to sposobuje..
:unamused:
15. lis 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 a kolky si dpo?divne :frowning2:
15. lis 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba teraz 9DPO.. ja to nechapem..mohla by to byt nizka hladina progesteronu?
wuaaa to treba asi za mojou "uuuzasnou" dokinou skocit :frowning2:
15. lis 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 moze byt..ale neviem :frowning2: mrzi ma to..
15. lis 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ale potom z coho ma bolia prsia :grinning: kaslem na to, pockam do ms a potom sa pojdem dat preklepnut...
nevadi moja, nemozes vediet co mi je :wink:
inak ty ako?? este ta to boli? a ktory dpo si?
15. lis 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 neboli..ak mi to doki zajtra zase nedobabre...normalne sa bojim tam ist..aj ked su velmi miliiii,doktor aj so sestrickou...a dpo tusim 6 :grinning:
15. lis 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba moj mm mal nakopnuty kotnik, spravilo sa mu tam nieco podobne, ako mas ty.. obrovska hrca plna krvi a hnisu :zipper_mouth: tiez mu to takto narezal a mackaaal a odsaval, drenaz, znova mackal .. tiez si s tym uzil chudak :grinning:
tak snad to uz budes mat v takom stave, ze ti nebude musiet do toho babrat :wink:
duphostan beries do ktoreho dpo? ci to sa dokonca cyklu,ci jak? :slight_smile:
15. lis 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 nie..berie sa 10dni..ja som zacala 3dpo,takze do 12dpo..a potom do 4dni by mala prist mrcha..aj ked..nemusela by :sweat_smile: apresneee...a este mi to napichaval..sufam,ze zajtra uz len prelepi..bez ostatnych veci...
15. lis 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :slight_smile: som zas o cosi mudrejsia.. no.. tak dufam , ze nepride :wink:
15. lis 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 uvidime..dufam,no nepocitam s tym..teda...trochu..ved v takom hliene,co som mala,aby borci neplavali? :sweat_smile:
15. lis 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no teda...skoro ako ten moj :/ cize nic super...no buduci cyklus uz to dame, ja verim tomu...bude aj u ns ovula ...
http://www.fertilityfriend.com/home/39cd75
15. lis 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba hehe, hej citala som, veeela eggu :grinning: to je dobre, treba verit :wink: teraz ani nemerias koli dufiku,co?
15. lis 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 nie..aj ked rozmyslam,ze zajtra skusim len tak..
15. lis 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 mne prisla ovu minuly cyklus pekne na 14dc :slight_smile: bez liekov po 8rokoch a teraz si na nu budem musiet zase pockat :slight_smile: a ty ju mavas,alebo tiez stale bez ovu?
15. lis 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj zacala si brat tie kvapky gynex?skoda toho grafu.... :unamused:
15. lis 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 ahoj, nezacala, ani som si ich zatial neobjednala... uvidim co urobi ten metformin...u mna je to cakanie na zazrak :slight_smile:
15. lis 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka podla grafov som mavala, j menzes pravidelny...a podla toht grafu nic nebolo a nebude...a podla lekara nikdy nic nebolo...mam vraj pseudocykly
15. lis 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 aj si brala nejake lieky? ja ked som brala duphaston, tak som mala mrchu tiez pravidelne, ale ovu nebola :( snad sa dockame
15. lis 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nebrala praveze...snad sa veru aj my dockame :/
15. lis 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 no tak si musela mat ovu, ked si mala mrchu :slight_smile: ako dlho sa uz snazite?
15. lis 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ty ma vždy tak potešíš, keď už ma chytá panika :grinning: ďakujem :slight_smile:
15. lis 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek