• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@ceresnicka10 ďakujem, ďakujem, ďakujem :slight_smile:
15. lis 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka rok a pol vyse
15. lis 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka
@mata_ba
@zelovocka
@lagunasa
@lauritka
holky, co na říkáte??? ... poslední dny břicho tlačí, jakoby vaječník, jsem z toho šíleně otrávená, nevím, co to je :fearful: :rolling_eyes: :pensive: :confounded: :angry: :frowning2: :unamused:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/jitulinda/grafy?c=-8588510956854775808
15. lis 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @bordulka @piefunko a všetky ostatné babulky
ahojte, pridávam foto @elinka Elinkiných // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@melisaaa mne sa az chlpy postavili,ze su to tvoje :D myslim v dobrom :dizzy_face: dufam,ze tie dalsie uz budu tvoje :slight_smile:
@elinka36 moja,tebe veeeelmi gratulujem, drzim palceky, nech len krasne rastiete az do uspesneho konca :slight_smile:
15. lis 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka som si myslela, že prvá reakcia bude taka, že su moje :grinning: veeeeeeeeeeeeľmi by som chcela aj ja :slight_smile:
Eli ma porosila, aby som to tu dala, sa vytešujem s nou :slight_smile:
15. lis 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulindaj ahoj, grafik sa tvari ako anovulacny, ale mozno sa blizi ovu... alebo mrcha? :( fakt netusim, mas riadnu divocinu :slight_smile:
15. lis 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 no tiez dost... to cakanie je na nevydrzanie... ale co poznam baby, co beru metformin, tak sa im zadarilo do troch mesiacov :slight_smile:
15. lis 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa :grinning: :grinning: :grinning: uz nas poznas,co? :slight_smile: moja, vies, ze ti to prajem, aj elinke... sme tu ako rodinka a kazda si to prajeme a bolo by to krasne, keby sa to kazdej z nas podarilo... ja verim,ze na tu laparku nebudes musiet ist, lebo budes mat aj ty take krasne // :dizzy_face:
15. lis 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa @elinka36 kraaasa....eliii pluj..pluj..pluj... :grinning:
15. lis 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka ach moja, kiežby to tak bolo :slight_smile: nech už sme všetky v tom :grinning:
15. lis 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulindaj no tvari sa to ale uplne anovulacne :unamused: nechces skocit k lekarovi radsej ???
@melisaaa prvy sok, ze ty... :grinning: a tvoje dve //
15. lis 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka presne som to vedela, že budete v šoku :grinning: :grinning: :grinning: ale na moje si budete musieť ešte počkať :grinning:
15. lis 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa a to krajsi sok to bude coooo ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. lis 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 pozri čo som tu narobila s tvojimi // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šokujem tu babenky -D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka a až po tebe ich tu dám, ok ? :slight_smile:
15. lis 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elinka36 ahojcek. gratzlujem k // a prajem hlavne bezproblemove tehulkovanie :slight_smile:
15. lis 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007
@melisaaa
@lauritka
@mata_ba
@bordulka , @piefunko Pfuj Tfuj ci ako "0 tak teda baby pooooooooooooooooooozor TFUj TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJ a veke TFUJ PFUJ na VAAAAAAAAAAAAAAAs a vstky snazilky a tak som Vas dufam dobre zakliala.Smozrejme naozaj uprimne a vsetky @ melisaaa specialne dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: som v nocnej tak som strucna.jaaaaaaaaaaaj a este @zelovocka teba tiež .
15. lis 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@mattuliatko30 a Teba samozrejme moja tieeeeeeeeeež TFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJTFUJ TFUJ
15. lis 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 dakujem. dufam, ze su tie tvoje tfujky riadne nakazlive :D
15. lis 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ale co mi poví MUDr??? Nebo co naordinuje??? Jak se postupuje??
15. lis 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka díky za názor :frowning2: taky nevím co to :frowning2:
15. lis 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 mojaaa, nehoraaazne strašne sa teším s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :grinning: normaalne až slzy mi vyšli :sweat_smile: jaj moja, držím palčeky, nech pekne rastiete. a ďakujem za pľuvančeky, už sa musíme všetky nakaziť :wink:
15. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulindaj ahoj, dosť divoké to máš, veru tipla by som anovulák. toto je prvý graf? a MS mávaš pravidelne? sorry za výsluch, ale sú to dôležité info k tým teplotám :sweat_smile:
15. lis 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala nepanikár a zajtra sem šupni graf, som zvedavá :slight_smile:
15. lis 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj no pzrie sa, co sa tam deje.. ci je to anovulak. ako je narastne sliznic,a pripadne pichne vyvolaacku...
daj si urobit hormonalny profil na dalsi cyklus.
15. lis 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 hm, fakt neviem, čo ti môže byť :unamused: jedine HP povie viac. a uvidíš zajtra teplotu.
15. lis 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 dakujeeeemm a chytaaaaaaaaaam
15. lis 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka jojooo první měření a právě, že od srpna (biotěhu) jsem normální MS neměla :cry:
15. lis 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aaaha....no za týden se chystám na týden za moře, tak to nechám potom asi...
15. lis 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek