• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lagunasa :confused: drahe... no ale ovulacia sa nepotvrdi len jednym odberom na zaciatku, ved vtedy nie je stupnuty progesteron.. to tiez nemozu len tak dedukovat,.. nechapem.. :confused:

mne robil HP v Car trikrat. zrejem aby vedel potom presne napasovat hormony na mieru pred IVF.
17. lis 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa aha,mňa to vôbec nenapadlo....ale tak myslíš že preto aj špiním? :confused:
17. lis 2012 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe cysta sa moze chovat aj hormonalne, cize mohlo to byt aj z toho...
17. lis 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa pekne poznas svoje telo :wink:
17. lis 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lebo dokina mi hovorila že ona nevidí odkiaľ ide špinenie,to sa nedá vidieť že to ide z tej cysty že?
17. lis 2012 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe preco by nemohla, ved cysta by ti nemala nejak vadit pri otehu. ved aj teploty sa ti zvysila, cize by mala byt prebehnuta ovulacia. a tym padom mohlo dojst k otehotneniu vo vajcovodoch..
17. lis 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hmm tak to neviem, ci by ma niekto az taky detailny usg, ze vidi kde presne to spinenie zacina.. ale ze ju to nepadlo hmmm.. v suvislosti s tym, ze si jej povedala, ze ovu uz bola...
17. lis 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka akurát rozmýšlam že ja už som mala aj predtým takéto špinenie,ale to som mala ovu neskôr a myslela som že to preto že prestimulovaná maternica :confused: a to mohlo byť teda aj to že som mala viac folíkov a vytvorila sa mi cysta a potom odišla? :confused:
17. lis 2012 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano,ale ona asi BT nejako neverí,tak ja neviem....lebo ja som jej povedala že som mala ovu 11.11. a že to viem z BT ale nevyjadrila sa nijako :rolling_eyes:
17. lis 2012 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no moze a nemusi :sweat_smile: ja neviem, vtedy si nebola na usg. nie stale sa da spinenie presne posudit..
mohlo to byt aj z prestimulovanej sliznice.. to mozme len spekulovat o tom teraz.. :unamused:
17. lis 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko baby, tak ja až teraz vstávam :wink: len zo srandy som zmerala neskôr ako v bežnom čase, teplota je ešte hore, ale mám pocit, že MS za dverami...už s ňou rátam.
http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
17. lis 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no ani v CAR BT neveria.. to je normalne :angry: lekari neveria nasim telam, ale ich pristrojom. :sweat_smile:
17. lis 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ta len rataj radsej s tehu :slight_smile:
17. lis 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa oj no skoda som cakala inu spravu... :unamused:
17. lis 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no keď som jej povedala o BT tak na mňa len tak kukala,ale nevadí nech neverí,ja verím a viem ako pracuje moje telo :wink:
17. lis 2012 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ahoj no mne to tak nepride sa drzis hore... :wink:
17. lis 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak ja som klesla dnes:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. lis 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka a o koľko neskôr si merala?
17. lis 2012 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 nesmúť však to je IP :wink: :wink: :wink:
17. lis 2012 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa och booože, som si myslela, že to vyšlo :cry: :cry: je mi to ľúto
17. lis 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 veeeľmi pekne sa držíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je uplne supeeer
17. lis 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe podľa mňa mrcha ešte nebude u teba.a to špinenie už nemáš?

@mata_ba super graf :slight_smile: ani ja nemávam vysoké BT kvôli duphastonu
17. lis 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 to ani nie je pokles.. ved si stale hore ;)
17. lis 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe až o dve hodiny neskôr :grinning: mám totiž taký pocit ako pred MS, tak som chcela aspoň približne vedieť, či by ma mohla zaskočiť dnes, lebo ideme s kamošmi mimo mesta, tak či si mám brať "výbavičku" (tampóny) :unamused: ale tak hádam ešte vydrží mrcha sprostá, LF mávam 12 dní, no minule ma zaskočila skôr :frowning2: ja mám teraz dosť nervy, stresy... v rodine aj v práci. a myslím že ty ešte pôjdeš hore :slight_smile:
@trish22 dobré ránko, ešte pôjdeš hore, neboj :slight_smile:
@lauritka fakt rada by som rátala s tehu, moja, ale som realistka. tento cyklus ma hádam prvý raz nebolia prsia, len jeden deň ma boleli :confused:
17. lis 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka len ja sa vždy tak zľaknem ked to trošku klesne, lebo ja mávam veľmi nízke BT vždy.....a neverím, že toto sú tehu teploty :confounded:
17. lis 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 ale mám také slabučké,ale stále mám :frowning2:
@zelovocka no to dúfam aj ja že ešte pôjdem hore :angry: :confounded:
17. lis 2012 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ona povedala, ze sa robi vtedy podla toho co sa chce zistit. len takto mi to vysvetlila a stale omielala, ze je to drahe.
17. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe spinenie to netusim.
17. lis 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka hej :slight_smile: ale aj ked ho poznam tak mi to je na nic. ja si hovorim ze tehu budem ked nebudem pred ms spinit.
17. lis 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 diky. ja som vedela ze to nevyslo. to spinenie uz bolo dlho a iba pribudalo. dufam ze mrcha pride co najskor.
17. lis 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek