• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@6lenka64 skúsim, skúsim :slight_smile: uvidíme :slight_smile:
17. lis 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala Tak tak tiez som to chcela napisat baby ma predbehli ranajsi moc je istejsi :slight_smile: ale grafik prenadherny
17. lis 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Som laik, ale naco je dobry ten dufik?
17. lis 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala som rada, že máš takýto prístup - nezabúdaš vidieť pozitíva :wink: :slight_smile: raz sa nám to podarí :slight_smile:
17. lis 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 ďakujem :slight_smile: musím bežať teraz do obchodu.. došli testy :grinning: a skúsim zajtra, pozajtra ráno.. :slight_smile: ale veď do týždňa už pravdu budem vedieť :slight_smile:
17. lis 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala a teraz si mala aky?skuus..a silnoooo drzim paste...

@zelovocka uz dobre :slight_smile: dnes vecer odlepim a idem na repikove liecenie :slight_smile: konecne mam pokoj :slight_smile: teda..skoro...este sa to musi riadne zavriet...
17. lis 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@6lenka64 dufik=duphaston....dava sa bud na pripadne udrzanie tehu (ako mne,kedze to vyzeralo uz 3x na biochem.tehu) alebo sa dava na napravu cyklu...
17. lis 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba mala som ten z tesca.. pepino?.. čítala som niekde, že je dobrý.. ale idem si kúpiť normálny mamatest :slight_smile: ďakujem moc :slight_smile:
17. lis 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala na neho som pocula chvaly aj ja :slight_smile:
17. lis 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ja verím tomu, že raz to bábo všetky tu mať budeme.. či už skôr alebo neskôr :slight_smile: snažím sa nestrácať nádej :slight_smile:
17. lis 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka Ja som mala jediný príznak, strašne ma boleli prsia :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý sa podaril úplne náhodne a nečakane, tak som vôbec nerátala s tehu a išla som k dr. kvôli tým bolestiam :slight_smile: A prvá rada od dr. bola, aby som na druhý deň spravila test a potom sa vrátila. No veru, boli tam // :astonished: A na druhý deň mi hneď spravili ultrazvuk a prvý krát som videla môjho maličkého :dizzy_face:
To isté si myslím a ja, že keď už budem tehu, budem to cítiť z vnútra, preto som neverila ani teraz, že by sa to podarilo, lebo som vôbec nič necítila :slight_smile:
Držím Ti palce a keď to nevyjde teraz, podarí sa nám to na Vianoce :wink:
17. lis 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba Rozumiem, poznam to ked je zena tehu a ma problemy otehu, ale to som si myslela, ze sa to dava ked si je zena na 100% ista ze je tehu, teraz uz viem
17. lis 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 no samozrejme to davaju aj uz tehulkam,ak nastanu nejake problemy so spinenim,ci krvacanim...na zastavenie hroziaceho potratu..
17. lis 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala este mozno skoro tak ako ti baby pisali skus o 2-3 dni... :slight_smile:
17. lis 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Uf ale 3 biotehu je dost a to si mala v akom rozmedzi casovom?
17. lis 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba sme na tom rovnako :wink: som velmi ale velmi zvedava...a hlavne nedockava...ale aj sa bojim.asi ako kazda...ach nech uz to cakanie prejde rychlooooo
17. lis 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa to naozaj? tak to mi je luto, dufam ze sa karta obrati a pridu omnoho lepsei casy,ake si kedy mala :wink:
17. lis 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 skúsim :slight_smile: kúpila som si 3 testy, tak skúsim ešte zajtra ráno, keď nie tak v utorok a keď ani to nie, tak počkám, či bude vo štvrtok MS.. ak nie, tak v piatok - sobotu testnem :slight_smile: uff.. taký rozpis :grinning:
17. lis 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka dakujem moja!
17. lis 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, prosím o radu, môže sa v mojom prípade jednať o ovuláciu, mám v dolnej časti bruška také šteklenie ako keby mi tam pulzovalo.Máte niekto skúsenosti s týmto? Ked som to mala prvý krát bola som 14DC.len tento mesiac,nikdy som to ešte nemala. od vtedy to prestalo, no dnes som 18DC a zase to mám, poradíte niekto prosím? dakujem
17. lis 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viva13 a nemeriaš si BT alebo nerobiš si ovutesty? lebo takto to je veľmi ťažké povedať či to je ovu alebo nie
17. lis 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte babuľky :slight_smile: tak som si dnes bez merania pospala do pol ôsmej :slight_smile: skvele :slight_smile: a dali mi na FF 5 dní VIP :slight_smile: kúpili sme aj stromček aj ozdoby :slight_smile: nádherné, tak dúfam, že ten náš stromček bude krásny :slight_smile: ako ste sa mali vy?
17. lis 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu my mame umely a ozdoby uz mame z minulych rokov, cerveno-zlaty.
17. lis 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby , tak dnes sa chystame s kamoskami do kina. film sa vola Histeria - http://www.imdb.com/title/tt1435513/ - o vzniku vibratora . no tesim sa!
17. lis 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa aj my sme kúpili umelý :slight_smile: a bude strieborno-zlatý :slight_smile: doteraz sme mali len taký maličký pri TV, čo som si kúpila do svojej detskej keď som mala možno 15 rokov :grinning: a ten bol červeno-zlatý
17. lis 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu aj ja som dnes dostala 5 dni VIP :slight_smile:
stromček sme si kupovali minulý rok nový umelý, lebo to boli naše prvé vianoce vo vlastnom dome.
Ozdoby mám tiež nové a zdobíme na bielo-červeno. Ak nájdem foto tak to sem hodím.

Práve somsi dala vyhladať podobné grafy ako mám ja na FF a normálne som sa ukludnila kolko tehugrafov je okolo BT 36,4 :sweat_smile:
17. lis 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@trish22 ukáž graf :slight_smile:
aj stromčeku sa poteším, ak nájdeš :slight_smile:
17. lis 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš stromček minulý rok :slight_smile:
17. lis 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@trish22 nádherný :slight_smile:
17. lis 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek