• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@kikaneu dakujeem..aj ja tebeee..a trish tusim bude buducu nedelu testovat :slight_smile: moja..keby nam to tak vysloo..
17. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba vďaka :slight_smile: hej, už sme sa dnes bavili, že budúcu nedeľu.....bolo by to skvelé moja, ale nerobím si nádeje :wink:
17. lis 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ani ja..aj ked..bojim sa :frowning2: nechcem sa namotat zase....mojka..idem haji..dobru nockuuu
17. lis 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba dobrú :slight_smile: my pozeráme talent :slight_smile: vidíme sa zajtra :wink:
17. lis 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu @mata_ba @elinka36 @christie12 @lagunasa @kukku @lauritka @trish22 @vavrenka @adeala @elebe @ceresnicka10 @anait a ostatné babuľky, dobré ránko :slight_smile: tak ja som klesla, zajtra je tu mrcha ako na koni:
http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka to mi nevadí, rátala som s tým :wink: z čoho som ale veeeľmi smutná - včera som volala so svokrou a tá mi povedala, že jej volal drahý a vraj musí ostať v zahraničí minimálne o týždeň dlhšie :unamused: čo pre mňa znamená, že sa vráti najskôr 14DC, a ak budem mať "skoršiu" ovu, tak ZASE nestihneme žiadne snaženie :frowning2: :frowning2: :frowning2: baby, ja sa na to môžem vys*ať :cry: veď vidíte v tých mojich grafoch to úžasné "snaženie"... už to pre tento rok radšej vzdávam a neriešim. pridávam sa do klubu "šťastná trinástka" (r. 2013 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a dám sa znovu na jogu, nech nemám z tejto situácie nervy v kýbli :sweat_smile:
tak čakám vaše grafy alebo mi aspoň napíšte, akú máte nedeľu :slight_smile:
18. lis 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky dievčence....tak ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/elebe merala som o pol hodku neskôr :sweat_smile:
18. lis 2012 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zelovocka och mojka to ma mrzí :frowning2:
18. lis 2012 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ty máš pekne zubatý graf :slight_smile:
18. lis 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no nejaký čudný,skáčem jak na dráhe a ešte to špinenie :rolling_eyes: ale je také len strašne slabulinké a bledučko hnedé,ale ajtak :rolling_eyes:
18. lis 2012 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka to je pekne na nic :frowning2: ale clovek nikdy nevie...drzim ti veeelmi paste!
Ja som bola pekne o polpiatej hore..a teraz strasim zase uz od pol8 :-/ co je u mna nezvyk...ale dnes rano posledne atb..huraaaa :slight_smile: uz len dobojovat dufik...
18. lis 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahoj.teda..stavias tatry? :wink: mozno sa zazelenaaa
18. lis 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba aaale prd,tomu neverím,keď špiním :angry: :confounded: ja len dúfam že dojde mrcha načas :angry:
18. lis 2012 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hm...nahoda je blbec :slight_smile: ale tak no...aspon nech ta nenatahuje teda...
18. lis 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba och to by bola aká náhoda,keď sme teraz začali chodiť do CAR :sweat_smile:
18. lis 2012 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe minimálne tá mrcha by mohla dôjsť v termíne :rolling_eyes: a nebolí ťa nič?
@mata_ba no super, tak ATB dobraté :wink: myslíš, že si taká rozhodená z toho Dufíka? a ďakujem moja...
18. lis 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka čo ja viem...bolia ma prsia strašne štípu bradavky a niekedy mám pocit na mrchu...ale nič zaujimavé ani nevšedné myslím :unamused:
18. lis 2012 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Dnes jsem si dělala poslední test a vyšel krásně pozitivní :slight_smile: Přidávám srovnání všech mých třech testů a dnešní graf (jsem 17 DPO).
18. lis 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@zzuzziik super, gratulujem a želám príjemné a bezproblémové tehu :slight_smile:
18. lis 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka je mi luto , ale zobrala si to dobre, uz vypni tento rok.. nabuduci rok je tvoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka aj tvoj by mohol byť, kurník šopa :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
18. lis 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzuzziik ukazkove. :wink:
18. lis 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka tak dufam, ze nebude ten koniec sveta.. lebo sme si este neuzili dost snazilkovaia :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka
@lauritka
Děkuji vám :slight_smile: Musela jsem si ten test udělat, chtěla jsem vidět pořádné dálnice :grinning: Teď už jen čekat na vyjádření dr., kam jdu příští úterý. Jinak se zatím cítím fajn, tak snad to všechno dobře dopadne :slight_smile:
18. lis 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zzuzziik verim, ze to bude v poriadku :dizzy_face:
18. lis 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Lauri, rozosmiala si ma takhle po ránu, za to ti ďakujem :grinning: :grinning: :grinning: tak si budeme užívať naďalej :wink:
18. lis 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka moja a ty stale nic?
18. lis 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Dobre ranko baby...tak ja stale čakam na ovulku.. :slight_smile: snad dorazi..:slight_smile:
18. lis 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri teraz som si kontrolovala krčok a mám ho taký mäkký.....žeby mi prišla mrcha skôr? :astonished: :astonished:
18. lis 2012 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ako dlho sa snazis/snazite?
18. lis 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno... no pozrite na tie moje úbohé teploty...čože sa dá byť s takýmito tehotná?? http://www.fertilityfriend.com/home/anait no nerozumiem tomu... teda ja meriam v ústach, aby nedošlo k nedorozumeniu...
@lauritka čo o tom súdiš? :wink:
18. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek