• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kikaneu Aj ja som bola presne tak tento cyklus ten 10 a 11DPO ked som biele testy hadzala do kosa,bola som nasrata !!! pardon za vyraz :wink: a kedze uz mam viac rokov hrozne som sa bala,ze sa nam o to uz nepodari.Na krv idem zajtra a na sono bud v stredu,ale radsej by som pockala do piatku nech zbytocne nespekulujem.
18. lis 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elinka36 joooj, to tehotenstvo má normálne také levely ako v počítačovej hre: najprv "vybojovať" ovulku, potom dostatočne dlhú LF, tretí level je za dve čiarky, prejdeš do levelu "srdiečko", potom NT screening a tripple testy, ďalej neviem čo, pôrod a začína sa nová hra DIEŤA :grinning:
18. lis 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@zelovocka Presne si to vystihla :wink: Inak podla mna,ja som tiez hniezdila na 9 DPO :wink: preto tak neskor //
18. lis 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 no vidíš....ale ja sa chystám testovať až na 14dpo.....a aj to neviem či mi vyjde, lebo sme dnes s drahým dohodli, že pôjdeme k jeho rodičom a tam teda určite nechcem ocikávať test.....jedine, že by som kúpila nejaký, čo sa nemáča, ale dá do prúdu moču......no veď uvidíme či to u mňa bude vôbec ešte aktuálne.....a tebe silno, presilno držím pršteky, aby si už videla srdiečko a aby bolo všetko ok
18. lis 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 ahoj tehulka, tak ako sa mi máš dnes :slight_smile: ako bolo v noci
18. lis 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa Ahooj meliska,v nocnej celkom dobre rychlo to preslo :wink: zvladla som cely den vylihujem :wink: zajtra mam to HCG tak som zvedava aj bojim :unamused: a ty dnes ako???
18. lis 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu A ja Ti silno presilno drzim palce na // :dizzy_face: dakujem. :wink: Aj ja som testovala na 14DPO :wink: budem ta sledovat :wink:
18. lis 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 ja som dnes nemerala, tak uvidím, aka bude teplota zajtra a na zajtra držím palce a nič sa neboj, všetko bude v poriadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu pridávam sa a držím palce a ak motyka vystrelí, tak aj ja testujem v nedelu :slight_smile:
18. lis 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 ďakujem :wink: si milá :wink:
18. lis 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa tak už sme 3 :slight_smile:
ale fakt baby, budem potrebovať taký test, kde mi netreba pohárik na moč.....poraďte nejaký
18. lis 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu aj mamatest je taky čo ide do prúdu
18. lis 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa a kde ho zoženiem? do mesta sa nechystám a manželovi to nechcem dať na starosť (chcem to urobiť tajne)
ako fajne mi hrabe :grinning: ešte ani neviem či to bude aktuálne a už riešim chobotiny :grinning:
18. lis 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ja som ho mala objednany z netu, ale ved skus taky aky budu mať, myslím, že v každej lekárni maju nejaky do prudu
18. lis 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu a vobec ti nehrabe, to je normálne :grinning: :grinning: :grinning: aj mne hrabe, čiže sme normálne :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@melisaaa ak to teda bude aktuálne, tak to nejak poriešim :grinning: a najlepšie by bolo ostať doma a ísť až ďalší víkend :grinning: no super si to vystihla :slight_smile: sme normálne a hotovo :slight_smile:
18. lis 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak a je to tu. hlasim 1DC http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
zajtra idem doobeda pozriet kamosku do Piestan a kupit si aj dalsi Gynex. tam ho maju v Prirodnej lekarni. rozmyslam, ci si kupim jedno alebo dve flasticky, ale asi dve.
18. lis 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 no neviem, ale ak by prisla tak sa potesim, aj ked snazilkovanie zase nehrozi... muzi asi fakt vycitia, kedy su plodne dni :slight_smile: a preco pochybujes? mne dr tiez hocico povedal a teraz zistujem, ze mi hovoril sprostosti... a ako mozes mat tie pseudocykly, ked mrchu mavas, aj ovu a ten cyklus nie je u teba az taky dlhy, hm? :slight_smile:
18. lis 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ahoj moja, to ma mrzi :( ale mas pocit, ze ti ten gynex nejak pomaha? a kolko ta vyjde v tej lekarni?
18. lis 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu prepac..dosla navsteva,tak sme sedeli hore..uz vypita kava? :grinning:

@zelovocka vsak sa nechcem..povedz to mojmu vnutru :wink: a tiez sa veeeelmi tesim z kazdych // :slight_smile:
18. lis 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa tak moja, "gratulujem" k 1DC, zajtra budeš ty gratulovať mne k tomu istému, som si istá :grinning: joj a dúfam, že ti nie je zle :confused: koľko stoja tie kvapky?
18. lis 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba v pohode...už dávno, ani neviem, že som nejakú pila :wink:
18. lis 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu to mi je jasne..to bola len doplnujuca otazka :wink:
18. lis 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba ale drahý ju pil viac ako hodinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale chúďatko moje, choručký je.....prechladol
18. lis 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak sup tabletku na brusko a spravit z nej prasok :grinning: treba to vypotit... :wink: inak aj moj nejak kucka :frowning2:
18. lis 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba to už bolo ráno :wink: aj včera večer.....a ráno som mu povedala, že skôr ako zajtra si už neprosím :grinning:
18. lis 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no skoda,tak nech rychlo ubehne aby si mohla ist do dalsieho kola... :wink:
18. lis 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu akceptuje?moje zlate nemalo uz tyzden :sweat_smile: len co ked som nemohla kvoli zadku..
18. lis 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba zatiaľ áno, ale neručím za neho :grinning: tak už bude lepšie, no nie? :wink:
18. lis 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu hadam uz ano :wink: moja..letim do sprsky..idem sa s vlasmi natrapi...strasne sa mi zacali motat :angry:
18. lis 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek