• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@zelovocka tststs :grinning: ale čoby :slight_smile: jedno meranie nič neznamená....Ďalšie bude až vo štvrtok alebo piatok :slight_smile: ty si klesla, dobre som pozerala?
19. lis 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ok, tak sa teším na tvoju krásnu piatkovú teplotu :wink: a hej, ja som klesla, to bolo už jasné ako facka. MS zatiaľ nikde :sweat_smile: čo čítaš?
19. lis 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka krásne nízku tipujem :grinning: ale uvidíme, neriešim :slight_smile: tak veď ona príde, len si dáva načas, no nie?
volá sa to Židovka, ale ešte som nezačala :slight_smile:
19. lis 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 moja..dnes som nemerala..mozno zajtra...a zvysok IP
19. lis 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tu knihu som citala. je svieza, lahka a pritom inteligentna. ale , úiznam sa, viac sa mi od tej autorky pacila kniha -mal to byt iny zivot-
19. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka niekedy skúsim :slight_smile: vďaka za tip
19. lis 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
do te´d u mě neprobíhala OVU, samé cysty, posílám svůj grafík protože mám radost, že se po léčbě dává moje tělo do pořádku a jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet:slight_smile: Akorát teda už tři dny mě tak bolí břicho že se opět bojím cysty:-/ ale budu věřit a doufat!
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/JaneS/grafy?c=-8588497960854775808
Přeji Vám všem neskutečně moc štěstíčka:hearts:
19. lis 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
19. lis 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ejhaaa. tak to je pad do tmy. :unamused:
19. lis 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait och, to hádam nieeee. práve dnes som na teba myslela, že ti napíšem ako. je mi to ľúto

@christie12 je mi to moc ľúto :(

Nebojte sa pomaličky ale isto idem za vami :wink:
19. lis 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 och je mi luto,skoda... :unamused: nabucuce bude cyklus lepsi verim vto...
19. lis 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no skoda tak to dobre vyzeralo...drzim palce do dalsieho cyklu a snazenia... :wink:
19. lis 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jane_s ahojda grafik nelze otevrit :sweat_smile:
19. lis 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :slight_smile:)) ach jo a já chtěla znát názor:slight_smile: měřím první cyklus, tak posílám jako fotku:slight_smile:
19. lis 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s podľa mňa to je ovulka. počkaj a meraj si BT ešte pár dní a pekne sa ti to ukáže. ale už teraz si velmi pekne vyskočila. len tak ďalej!
19. lis 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 Děkuju, jsi moc hodná:hearts: mám problémy s cystama, toto je moje první měření, chtěla jsem to vyzkoušet, tak uvidíme jak se to bude dál vyvíjet:slight_smile:
19. lis 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s no krasne teploty :slight_smile: pekny vzostup po ovulacii :dizzy_face:
19. lis 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s tak nech vám to vyjde čím skôr....držím palce.... :wink:
19. lis 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu
@mata_ba
@zelovocka Ahojte babule,asi ste na mna mysleli dobre :wink: ,lebo HCG dnes 1166 :wink: Dakujem Vam za podporu velke cmuk vam posielam a prajem skore tehulkovanie :wink: Nadalej Vas budem citat a mysliet na vas
19. lis 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@lauritka ahoj moja, tak ovu nikde, ale ani sexik nebol... aj ked z toho nic nebude, potesila by ma aj ta ovu :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka
19. lis 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 Moc moc díky kočko a vám samozřejmě to saméééé:wink: Ať už to konečně vyjde:slight_smile:
@lauritka Děkuji, kéž by se konečně zadařilo, už čekáme celkem dost dlouho..Tobě taky moc moc štěstíčka:hearts:
19. lis 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ahoj, tak ovu sa akosi nechce prísť, u mna príde vždy a aj tak je to na prd prdový :unamused:
19. lis 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no nechce sa jej, ale do januara ma cas :slight_smile: zatial to neriesim, oddychnem si od mrchy :D ale pravdupovediac ja si ani neviem predstavit, ze by som mala kazdy mesiac ovu :slight_smile: asi by ma to potom viac trapilo,keby sa nedarilo... ale co ty vies, mozno uz nosis maleho cervicka pod srdieckom :slight_smile: nevzdavajme to :slight_smile:
19. lis 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka to ťažko s takými teplotami :unamused:
obdivujem tvoju vytrvalosť a trpezlivosť, daj návod :grinning:
19. lis 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj Lauri, ako sa mas, ako si na tom , meriaš :slight_smile:
19. lis 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka a co ked zajtra stupnes ? :wink:
19. lis 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ahojki no hej meriam, ale tiez je to dajake zvlastne u mna :confused: uz dva dni cream hlien, teploty nestupla. ovu test uz uplne slaby, nejak som to bud presvihla, alebo historicky nebude ovu :fearful: :confused:

http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka a pripominam moje poovulacne su cca od 36,85 a vyssie.. takze uvidiem zajtra, ci to stupne. :confused:
19. lis 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 dakujem, Elinka, za mile slova. drzime ti vsetky palce, nech sa ti prijemne a bezproblemovo tehulkuje :slight_smile: a urcite sa prid pochvalit neskor, co cakate, ako sa mas a taaak :wink: budes chybat, ale som stastna, ze ides prec, do tehulkovskych tem :dizzy_face:
19. lis 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka tak spolu s @bordulka vam posielam trampolínu a zajtra šup so výšin :grinning:
19. lis 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek