• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@melisaaa 1tak vidis, asi si malicke samo vybralo kedy pride ;)
20. lis 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka tak tak a ak to bude ok, tak dostaneš taky charchel, že sa určite nakazíš :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa to je uzasne..moc ti gratulujem!!
20. lis 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 jáj, moja, uvidíš, možno budeš prekvapená.
20. lis 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba dakujem mojka, ale ešte 3 dni do mrchy, tak sa bojim tešiť a vidíš, moje teploty boli nižšie ako obvykle a možno to vyšlo, tak ani ty to nevzdávaj :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa Pocuj cakali ste 21 mesiacov, tak tomu proste musis verit a zmierit sa s tym ze si na 99% tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mate krasny darcek pod stromec, usetrite!!!!
20. lis 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa hod mi este raz tvoj grafik pls..
20. lis 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 a vieš, že vždy som to takto chcela, tak sa teším na naše spoločne tehu, už som to rozdýchala trošku, ale stále neverím
20. lis 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa mická.....gratulujem moc moc moc.....nech čiaročka len silnie....a aký máš grafík?..aj meriaš?
@6lenka64 gratulujem moc... :slight_smile:) teším sa baby s vami
20. lis 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 dakujem moja, len je skoro sa tešiť a grafík kuk vyššie :slight_smile:
20. lis 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa Ja tiez stale nevravim, chcem to vykricat vsetkym, ale este je priskoro, moze sa mi stat etse vselico :slight_smile: teda nehccem aby sa stalo ale nikdy nevies :slight_smile:
20. lis 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Dakujem, ale este tomu moc neverim, aj ked nadeje su tam prekrasne, uvidime co bude v najblizsich dnoch :slight_smile:
20. lis 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba aj take dni su, hlavne, ked sa nedari, ale faktom je, ze raz budes mat babo, len ten cas kym sa to udeje je "zabijacky".. :angry:
20. lis 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30Mam dost silne bolesti v podbrusku, tak sa bojim, ci to nebude take chvilkove tehu :(
20. lis 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa moja zlatucka meliskaaa, tak ti to prajem, normalne tu placem, jak keby osm si nasla dve palicky ja :dizzy_face: , utekaj a kup si clear blue digital, pozajtra ocikaj a uvidis, ci hcg rastie- kolko ti ukaze tyzdnov, ci to sedi podla ff :sunglasses:
20. lis 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mistrall drahoušku ja si bt merim...prikladam graf... ja jen ze beru clomifen uz skoro pul roku a vzdy byla ovu 14-16 DC. a ted 14 dc to na ovu nevypada..tak me to zaskocilo..navic mi kvuli tomu nasadil metformin.. :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/3d01d7 ..ale diky za rady :wink:
20. lis 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: ako sa dnes máte? čo je nové? nechce sa mi všetko dozadu čítať
@vavrenka neverim uz nicomu :frowning2:
@lagunasa ahojcek moja, nestiham vsetko docitavat, asi si uz pisala, ale kao sa mas? ako sa vyvija teplota?
20. lis 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka drahoušku ja si bt merim...prikladam graf... ja jen ze beru clomifen uz skoro pul roku a vzdy byla ovu 14-16 DC. a ted 14 dc to na ovu nevypada..tak me to zaskocilo..navic mi kvuli tomu nasadil metformin..
http://www.fertilityfriend.com/home/3d01d7 ..ale diky za rady
20. lis 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu mistisaaa a 6lenka64 su tehu
20. lis 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba tak sa dohodneme, ze budem na nejaky cas verit za teba. a az pridu lepsei dni, tak ti odovzdam stafetu :dizzy_face:
takze ja vyhlasujem zastupne za teba- ze viem, ze otehotnies, ze to nebude uz trvat dlho. a myslim si, ze si potrebujes utesit a potesit telo. pre mna by to znamenalo dobra cokolada, palvaren, virivk, masaz a dobry filmik :slight_smile:
20. lis 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@6lenka64 elenka, ty mas pozit. tehu testik? jeeej, supeeerrrrr, akos a citis?
20. lis 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka a presne toto ma caka 7-9.12...idem so svagrinkou a kamoskami do smrdak..uz nech to je..este prekusnut nas termin 5.12. a bude..asi sa opijem ako prasiatko :unamused: a dakujem ti velmi pekne za podporu...ale nebudem ta zatazovat..
20. lis 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa
@6lenka64 heeej, kočky :slight_smile: gratulujem a teším sa s vami :wink: držte sa
20. lis 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba ziadna zataz, vydrzim jak kon :grinning: , no jasne, na alkohol som zabudla. ja ked som potratila prvykrat, prisla som po pn do prace a v ten vecer sme sa s kamoskou tak, ale tak stali ako nikdy v zivote pred tym, ze na druhy den - to som este vladala dojs do prace, ma mm musel brat z prace urgentne domov, lebo som len grcala a nebola som schopna robit. vsetci s ao mna blai, jedina kolegyna vedela, ze som opita jak doga :grinning: :grinning:
20. lis 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@6lenka64
@melisaaa jeeeej, kocky ste ma krasne prekvapili. drzim vam silnooooooo prsteky a ked budete rozdavat tehu bacilky, tak poprosim aj ja :grinning:
20. lis 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka Ahoj, no citim sa zmiesano, nedokazem tomu este uverit, no neverim tomu este na 100%....proste ked tu citam, co vsetko sa stava babam.....aj ked dufam, ze to vsetko bude ok, uz ma prvotny sok presiel, teraz som sa nahodila a utekam do mesta kupovat vianocne darceky od mm som dostala kreditku s limitom neurcenym :grinning: :grinning: :grinning: no a neviem ci neprihodim do kosika aj male topanocky alebo dupacky :slight_smile:
20. lis 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu Dakujem, coskoro sa pridas :slight_smile:
20. lis 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek