• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@adeala no veď to by ťa prešlo, byť mnou, lebo tie letenky sú také drahé, od tisíc eur vyššie :grinning: každé "vykonám potrebné" by ma vyšlo pekne draho :grinning: inak už ma raz aj vzal so sebou, ale tesne pred ovu bol stále v práci a ovulku som "chytila" v lietadle cestou späť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: nehovoriac o tom, že tam, kde on pracuje, sa letí tých 14 hodín, niekedy viac, podľa toho, či s prestupom alebo bez...takže "zoberiem sa a idem" je také sci-fi :grinning:
tak už by ťa tie nepriaznivé diagnózy mohli obchádzať, máš povolenú len jedinú diagnózu, a to // :dizzy_face: :wink:
20. lis 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka 1000 eur, ale pre dobrú vec!! :grinning: Joj, ale to by mal pekné prekvapko :grinning: A tiež nevravím, že každý mesiac.. :grinning: Inak.. v tom lietadle ste to mohli zvládnuť :grinning:
To ja to nemám až taký brutál.. väčšinou to mám do tých 1000km a to sa dá prežiť na otočku :slight_smile: nevedela som, že pracuje až tak ďaleko :slight_smile:
No taká diagnóza by sa mi moc páčila :grinning: Tá nás čaká už čoskoro :slight_smile:
20. lis 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala ty si ale veľká vtipkárka! :grinning: naše dieťatko v žiadnom prípade nechcem plodiť v lietadlovom wecku :grinning: :grinning: :grinning:
počkaj, a tvoj muž je 1 000 km vzdialený od teba?! môj je síce vždy na inom kontinente (momentálne šikmookom), ale tisíc km tiež nie je ktovie čo :unamused:
20. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira podla mna to pride neskor, ved si mala pozit tehu test predtym vsak? ale potom sa hcg znizovalo, cize hormony su poblaznene teraz :slight_smile:
20. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ale pekné story.. :D "Tak vnučka moja, chceš vedieť, ako na svet prišla tvoja maminka? začalo to v jednom lietadle. Dedko sa išiel vycikať a ja som si povedala, že využijem situáciu.. " :grinning:
Teraz je len 600 :slight_smile: Ale je to už len na približne rok , možno menej :slight_smile: To už zvládneme :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adeala no teda, berieš to značne športovo - len 600 km už len na rok :grinning: tak to sa vidíte hlavne cez víkendy, čo?

pekná storka, ale chcela by som niečo viac romantické...akože v zime...roku Pána 2013...boli sme na chate...vieš vnučka moja...a navalilo snehu, až zavialo dvere, okná...nemali sme nič, len košík dreva na kúrenie, fľašu vína a veeeľkúúú posteľ...jaj, neviem, či môžem toto vnučke ďalej rozprávať :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adeala neboj, ukaze to, ale mozno az zajtra.
20. lis 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 paraaaaada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. lis 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa suuuupeeer!!!!!!!!!! to je uuuuzasne!
20. lis 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala skus zajtra, držím palčeky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ty si s ním už nebola dlho, čo? :grinning: Si sa nejak rozbehla :grinning:
No cez víkendy.. a to tiež nie každý :slight_smile: ale niekedy aj dlhšie.. to záleží od situácie.. rozhodne je to lepšie, než sa zdá :slight_smile: aspoň sa na seba stále tešíme a vážime si chvíľky strávené spoločne :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak baby, rozhodla som sa nejak odreagovat od snazenia a tak som sa rozhodla troska pisat. sice len o blbostiach ale tak aspon nieco. tak som sa rozhodla opisat nasu dovolenku. ak chcete, mozte si o tom precitat a potom pripadne ak sa vam to paci tak mozte kliknut na "dobry clanok" a tak mi date dobru karmu. a rovnako dole pod clankom je aj odkaz na pokracovanie, druhu cast. teraz pisem tretiu cast :slight_smile:
http://janabacova.blog.sme.sk/c/313335/Benatky-a-Toskansko-1-Vinice-olivovniky-a-internet.html
20. lis 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lagunasa no dúfam.. :slight_smile: to už by bola fakt škoda, keby z tak pekného grafu nič nebolo
20. lis 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ďakujem krásne :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala super, máš naozaj skvelý prístup :wink: aj my tak... viac si vážime, keď sme spolu :slight_smile:
tak som zvedavá, ako zajtra tvoja BT.
20. lis 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
babuľky moje, tak jasne, že som to nevydržala do rána a spravila som teraz mamatest a tam toto :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/melisaaa
20. lis 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@melisaaa rovnako krasny test ako ten predtym..moc sa tesim..gratulujem..
20. lis 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa náááádhera moja, nádhera :slight_smile: je to jasné :slight_smile:
20. lis 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa gratulujem a teším sa s tebou
20. lis 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba @kikaneu ešte raz dakujem, ale ja tomu stale nemožem uveriť, aj mm normálne plakal, ked som mu to ukázala, zlatý moj :slight_smile:
20. lis 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@michaelamia1902 dakujeeeeeeeeem :slight_smile:
20. lis 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ani sa mu nečudujem :wink: a začni pomaly veriť, krásna čiarka na večernom teste :wink:
20. lis 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa jeeej..aj moj plakal :slight_smile: tak uz len teraz nohy vylozit a bude :slight_smile:
20. lis 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu už tomu začínam veriť, len sa bojím, ale to je asi normálne, že :slight_smile:
20. lis 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba tak to mame pekne uplakaných chlapov :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa jasné, že hej....ja som sa síce nebála, ale to som netušila, čo sa môže stať.....tak držím prsty, aby si mala bezproblémové tehu a zdravé bábo :wink:
20. lis 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no to je uzasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@zelovocka nevies, kde v ba sa daju zohnat mamatesty? u nas v ruzinove nie su :frowning2: a tie ukazuju II
20. lis 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa pisala si, ze ste sa snazili dva roky? dobre som si zapamatala?
20. lis 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu dakujem Kika a vieš, že aj tebe prajem, nech si čoskoro najdeš //, pamätáš sa ako si mi vysvetlovala pred 9 mesiacmi čo a ako, ohladom bt, merania, alchemilky, ked som prišla medzi vás prvosnažilky a to som bola druhosnažilka, dakujem za všetko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka toto bolo 21 kolo :slight_smile:
20. lis 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek