• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@mata_ba och keby si tak mala pravdu :frowning2: tá čokina požtom platí :wink:
22. lis 2012 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe vsak ti hovorim,ze sa na nu uz tesim :slight_smile:
22. lis 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, technický dotaz - nevíte některá JAK vložím do svýho alba graf z př. fertilityfriends nebo z womenzone...? mně to ukládá furt jako .png a ve fotoalbu to chce .jpg ....s největší pravděpodobností to bude úplně trivialní..a připadám si jak tele že nevim jak na to :D děkuji ;)
22. lis 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrall ahojky, no ako si na tom ty? Vystúpila si ešte vyššie? Ja len trolilinku :unamused:
22. lis 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a je to :slight_smile: dnes som sa objednala na folikulometriu.. :slight_smile: zajtra 19DC uvidime či tam folik je alebo bol :slight_smile: podla teplotky este nebol.. :slight_smile: nech viem na čom som :slight_smile:
22. lis 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ďakujem, si milá.....zvládla som to, slzy boli, ale čo už....zas je lepšie.....
@mariankamk čo ja viem? veď som chorá, tak možno preto a možno zajtra klesne.....posledné cykly som mala každý cyklus aspoň jeden deň teplotu 37 :grinning: takže neriešim
22. lis 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 no to už je lepsie gratulujem už bud elen tmavnut pekne testy..
@melisaaa aj tebe gratulujem peknucke tehulkovanie vam prajem..
22. lis 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe pekne su tam tak nadejne dostceresnicka tiez ti gratulujem skor povedane ano si tehotna tak testy tmavnu super..
22. lis 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plastelina ahoj..uloz si to ako png,otvor si ten obrazok potom v skicary,das ulozit ako a vyberies jpg :slight_smile:
22. lis 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu aj mne bude zase lepsie,ked pride cervena...
22. lis 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děěěkujiiii, jdu to zkusit nahrát do alba... Potichounku budu doufat že příště už nebudu nahrávat jen grafy, ale už těhotenské bříško.. :D . ;) Děkuji za radu a hodně zdravíčka. L.
22. lis 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@plastelina za malicko :slight_smile: a drzim paste
22. lis 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
babulky moje moc Vam dakujeeem prisla som akurat od lekarky a je to tam....moc dakujem za Vasu podporu,dufam ze bude vsetko v poriadku....posielam VELKYY VELKYYY pfuj fpuj ...pre stastie :wink: a este som mala takyto testik tak mi to nedalo...az som plakala...
22. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
@trish22 ahoj moja moc dakujem.no ale ved si stale nad ciarov a to este vysoko tak uvidis dalsie dni....drzim palceee
22. lis 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe vidím ducha :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth:
22. lis 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven dakujem :slight_smile:
22. lis 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 Zo srdca Ti gratulujem moja! test je krásny a plačem aj ja. Moc si to zaslúžiš. Prajem Ti len to naj naj, nech všetko dobre dopadne, nech máš pokojné a pekné tehotenstvo a superľahký pôrod :grinning:
Ozaj a videli ste bublinku na sone?
22. lis 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristinka9 ahooj, tak som ta rano kukla ako si sa posunula ale si vyssie ako si bola, cize je tam nadej nie? :slight_smile: ja myslim ze hej :slight_smile: No ja stagnujem ale oznacilo mi ovu, tak som zvedava co z toho bude :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/3f5125
22. lis 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 na sone som nebola to je este skoro len som sla na krv HCG v pondelok idem opat,a robila mi tam test a potvrdila to...tak uvidime.....chcem ist tak o 2-3 tyzdne k zenskemu tu tak uvidime ci nieco tam uvidi....
22. lis 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros napis do IP ;) kolko coho.
22. lis 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 jaj, jasné....to o dva týždne tam už bude veru niečo. Možno aj srdiečko :slight_smile: Booože to bude darček pod stromček. Foto bábätka v brušku :slight_smile: O tom som snívala vždy. :slight_smile:
U mňa je to beznádejné. Dnes som si robila test a je snehobiely. :pensive: Tak u nás nebudú Vianoce ani v 4ke :pensive: ani s fotkou drobčeka v brušku :pensive:
Ale tak snáď raz :pensive:
22. lis 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristinka9 vies co, ak je kremovy.. uz asi nic neprejde cez neho... ale ako sexik nikdy nezaskodi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ked sa ti chce.
22. lis 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mata_ba tak držím prsty, nech ťa nenaťahuje a príde, aby bolo zase lepšie :wink:
22. lis 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj Lauri, nevies nahodou, ci ma kojenie nejaky vplyv na otehotnenie?
22. lis 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj Lauri. som trosku v soku, neviem ci uz ovu bola alebo este nie, co myslis? http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 ja osobne si myslim, ze by mohla byt v nedelu, ale teplota mi to nepotrvdila, vtedy som mala dost intenzivne chvilkove pichanie... odvtedy uz v podstate nic, aby v pondelok ma este asi raz tak slabsie pichlo. teplotu mam vsak stale predovulkovu, mavam sice v spalni dost chladno, ale neviem ci by to mohlo mat taky vplyv na teplotu. na dnes som viac prikurila a teplota uz stupla na hranicnu. rano hned po prebudeni som mala kremovy hlienik a krcok nizko a tvrdy. pred chvilou som mala egg a krcok bol uz o nieco vyssie, ale tiez skor tvrdsi. co myslis? dakujem
22. lis 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka771 ahaa, hm a myslis ze to nerozhadze cyklus a len bude vplyvat na ovulaciu? a aj ta potom kontrolovala sonom ked si dobrala clostil, ze aky je folik?
22. lis 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no podla tvojho minuleho grafu , by si mala ist vyssie.. na druhej strane par dni po ovulke ete moze byt taka hranicna nizsia teplota..
cize len meraj dalej a uvidime ako sa to bude vyvijat.. zatial sa to akoze tvari kvazi po ovu, ze mohla byt teoreticky vcera.. predtym sa mi skor nezda, lebo 36,3 je uz velmi nizka teplota..
teplota mohla zareaogavt neskor na ovulku. ta teplota v izbe by to podla mna az tato neovplynila.. boal si aj zakryta.
22. lis 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu dakujem moja...
22. lis 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka dakujem. no som zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek