Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kristinka9
23. lis 2012

@mistrall bože to ma mrzí 😔 držím palce, nech sa dáš čo najskôr do poriadku. Ja tiež nemám dieťatko zatiaľ. Teraz sa snažíme od leta. Akosi sme sa tak naraz rozhodli a vysadila som HAK, tak uvidím. Verím, že sa nám to čoskoro podarí

zelovocka
23. lis 2012

@nelabela no pekne to máš naplánované, tak držím palce, nech folíky poslušne rastú 😉 🙂 metformin máš prvý cyklus?
a super, že mm má v poriadku spmg, my sme ešte neboli.
@mata_ba Maťka, kašleme na to, snaženie ešte bude a 13 je odteraz pre nás šťastné číslo, tak! 😎

mistrall
23. lis 2012

@kristinka9 dakujem si zlata, radsej na to nemyslim, treba ist dalej , co uz ..mm..Ale dufam ze sa nam zadari, som zvedava 🙂 podla mna to chvilu trva, kym sa da cyklus znova do normalu po HAK, kedze bola blokovana prave ovulacia , niekomu sa to da to normy hned , niekomu neskor, ale ak nabehne ovu to bude aka parada 😀 a ovulacne testy mas?

kristinka9
23. lis 2012

@mistrall no netreba asi na to veľmi myslieť, neviem. Nič také som nezažila, tak sa ani neozvážim k tomu nejako vyjadrovať 😢 No rátala som s tým, že to chvilku potrvá, tak čakám. Len ma hnevajú tie dlhé cykly, to je fakt hrozné. 40 dní, to už je riadne veľa podľa mňa, potom tie mesiace sú nekonečné 😀 Ovulačné testy mám, kupované cez ebay, ale testovala som dva mesiace a ani jeden raz mi ten test nevyšiel pozitívne 😖 aj podľa toho som usúdila, že ovu nie je. Tak som začala merať a potvrdilo sa 😒

mistrall
23. lis 2012

@kristinka9 ja som tiez rozmyslala ze si kupim dalsie testy cez ebay, su lacnejsie, ale vraj to aj baby niektore predavaju na MK tak mozno kupim cez ne 🙂 veru, aj mam mam dlsie cykly, hoci nie az tak, ale to sa nacakame co? :D
Neva, ja myslim, ze sa nam zadari , treba pozitivne mysliet a to meranie je podla mna fajn, nic za to nedame, len zmerame a ideme dalej 🙂

nelabela
23. lis 2012

@zelovocka
no nech rastu, veru, sak aj citim vajecnik lavy a aj maternicu veru... a hlavne tie teploty su uplne mimo... 😀
no metformin prvy cyklus, minuly tyzden som zacala a bolo mi strasne zle.... vobec som nemohla ani chladnicku otvorit, bolo mi stale na vracanie. a rano na zastavke, som si myslela ze ani do roboty nepridem ☹
ale uz som si zvykla ako tak, poobede mi byva este zle, ale rano uz je to ok. ale sak vydrzim...

zelovocka
23. lis 2012

@nelabela fuha, no to ma mrzí, že ti býva zle 😒 hádam sa to časom upraví, keď si telo zvykne.
a aké teploty, veď si ešte len 6DC, zatiaľ ani nemusíš merať 😉

kikaneu
23. lis 2012

@zelovocka vďaka moja....aspoň vidíš aké sme s Maťou nerozlučné dvojičky 😉 a ja som vedela, že dnes bude pokles.....nejak to žena predsa len cíti.....ale zatiaľ mrchatá nikde...takže mi asi splní želanie a čaká na zajtra 🙂
aký máš deň?

kikaneu
23. lis 2012

čaute kočky 🙂 tak už som tu.....aha: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu žiadne testovanie sa nekoná

zelovocka
23. lis 2012

@kikaneu tak keď ste dvojičky, mohli by ste teda otehotnieť naraz 😉 asi by bolo fajn byť s niekým v tehu téme, s kým sa už poznáš 🙂
ja som mala uponáhľané ráno, ale večer už bude fajn, mám rodičov na návšteve, teraz sú v meste a večer pôjdeme niekam na večeru aj so sestrou 🙂 čo ty? už si doma, piješ kávičku? 😉

mata_ba
23. lis 2012

@nelabela duuuuuuuuuuuuuuuuufam...

kikaneu
23. lis 2012

@zelovocka už sa nám to raz podarilo a podarilo sa nám naraz aj o detičky prísť ☹
noo, tak to máš pekné plány 🙂 milé 🙂 už som doma a už som aj vypila kávu, dnes s mamčou, lebo mala voľno 🙂

mata_ba
23. lis 2012

@zelovocka dohodnute!
@kikaneu cau dvojka moja 🙂 ako?ja furt nic!

mata_ba
23. lis 2012

@zelovocka veru,my sme s kikuskou este mali aj rovnaky tehu graf,ze kikus?som jej vzdy predpovedala den do predu aku bude mat teplotu 😀 @kikaneu

nelabela
23. lis 2012

@zelovocka
no ja meram tento cyklus druhy den a vcera som mala 36,7 a dnes 36,9... to je u mna neobvykle, ale asi to robia tie tabletky a clostil...36,9 som mala az tak v polke cyklu 😀

zelovocka
23. lis 2012

@mata_ba @kikaneu tak babule, druhé tehu musíte mať rovnako šťastné a úspešné až do konca, inak sa nedá 😉 🙂 keď ste dvojky 😅

zelovocka
23. lis 2012

@nelabela veď uvidíš, ako sa to bude vyvíjať 😉 hlavne nestresuj, to tomu nepomôže 🙂 po MS bývajú teploty ešte rozhodené, aj ja to tak mávam.

nelabela
23. lis 2012

@zelovocka
vies co, nejak zatial nestresujem, len mi je to divne, hlavne som zvedava... to je moj aktualny pocit 😀 😀 😀
som zvedava ci zabere clostil a buduci tyzden uvidime...juhuuu, bude ovulka 😀 😀 😀
ja uz idem domov, tak pekny vikend 😝

mata_ba
23. lis 2012

@zelovocka nebolo by nic lepsieho...a vsak mozes sa k nam pridat 🙂

zelovocka
23. lis 2012

@nelabela pápá, krásny víkend aj tebe 🙂
@mata_ba možno sa k vám pridám, ale som trochu popredu, "už" 4DC 😀 a tento cyklus bude asi nesnaživý...

bordulka
23. lis 2012

@lauritka ahoj moja, tak ja nie a nie ist hore 😝 http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka

kikaneu
23. lis 2012

@mata_ba ahoj 🙂 už dobre, už som domka 🙂 a tiež ešte nič.....
@zelovocka tak, tak moja, Maťka má pravdu 🙂 a vždy moja teplota plnila jej predpovede 🙂 pridaj sa, budeme rady 🙂 nevadí 🙂 buď nás počkáš alebo ťa dobehneme 🙂 to dúfam, že už teda budeme niekdy 😉

janielik87
23. lis 2012

@bordulka tebe to tusim ten metformin len rozhasil...:/ No snad buduci cyklus bude vyzerat ako minuly cyklus!!!! Ja mam graf stale peknucky, ale co je pravda...ja uz neviem...

mata_ba
23. lis 2012

@zelovocka no boooze..5-6 dni prezijeme 😀 a aj ja mam tento cyklus nesnazivy..respektive nijaky...

@kikaneu kavicky vypita?ja ju pijem od rana 😀

bordulka
23. lis 2012

@janielik87 moja, nerozhasil, ja mavam taketo cykly 🙂 raz som mala vyse 70dnovy a to som isla potom na vyvolavacku, keby nejdem, tak mrchu nemam aj rok 🙂 a ustalil mi nejak teploty 🙂 a ak by bola ovu teraz aj to by bol zazrak 🙂 mozno ked zacnem uzivat tu vyssiu davku,tak to zaucinkuje viac... a ty ides pekne hore, takze ovu bola... a ak bol v tom case aj sexik, budes testovat? 🙂

kikaneu
23. lis 2012

@mata_ba ja budem mať tento cyklus posledný meraný....potom ten tepomer schovám do šuflíka a mám všetko a všetkých na háku......fakt už na to nemám nervy....a nech zas skúsi prísť nejaký príznak, tam ma asi drbne......síce som teraz na všetky príznaky mala logické zdôvodnenie (ale aj tak v podvedomí človek dúfa) a dnešná teplota mi pokazila celý deň 😠 od rána som bez nálady :(
hej, hej, už dávno vypitá, teraz sa nalievam vodou, vkuse som smädná

janielik87
23. lis 2012

@bordulka ja som si sexik neznacila a tento mesiac bol poslabsi...:D :D lebo som nemala naladu na nic...nakolko som to uz vzdala a psychicky sa pripravila na IVF... Ja som mala tiez vselijake cykly...okolo 40 - 50dni pred aprilom..ale odvtedy vzdy 30-31 -- ) pravidelne jak hodinky na 23. den v mesiaci...cize dnes..ale mrcha zatim nikde...cize asi pride pondelok - utorok.

mata_ba
23. lis 2012

@kikaneu no ja v dcembri merat nebudem..bude tam dost volnych dni a urcite nebudem vstavat na meranie...alebo takto..kym pojdem do roboty zmeram a vikendy + sviatky prdim na to...alebo nemeram..ci ano? 😀 😀 😀 aaa uvidim...a presne pre toto uz chcem na to kaslat...priznaky vsetky a co z toho??minuly december/ januar som bola tehu,ale po 5 dnoch meskania mrcha dosla..a to bolo super..nic som nemerala,nic som si neuvedomila...az bola ciarka na teste(pekny duch),ktorej som vobec neverila a doki mi kazal dojst o dva tyzdne...lenze mrcha dosla,tak som neriesila..ziadne stresy,ziadne vsimania,niiiiic...a po mrche mi drahy povedal,ze som sa za brucho chytala a strasne vela som pila...ze oci mi nenormalne ziarili...az PO som si uvedomila,ze jejda ozaj..grcala som a myslela som si,ze viroza...chcem spat tu nevsimavost...

bordulka
23. lis 2012

@janielik87 moja, aj z poslabsieho sexiku moze byt silne babo :D ak nepride mrcha v pondelok, tak testuj, nie ze budes mat depku, ze je to kvoli PCO, jasne?? to znamena, ze si tehu 🙂

zelovocka
23. lis 2012

@kikaneu ach, Kika, to ma mrzí, že nafigu nálada, no viem si predstaviť 😔 a srdce nezastavíš... to dúfa stále... že čo ak je to predsa len príznak, dobré znamenie, čo ak... ☹
ja budem merať naďalej, keď mám rôzne dĺžky cyklu, tak nechcem, aby ma mrcha prekvapila, predtým som bola vždy v strese a s vložkou nachystaná zbytočne aj týždeň 😉
@mata_ba a Mati, inak ako darčeky?? ja nemám nič pre nikoho 😅 😝 neviem sa rozhýbať...