• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
ahojte :wink:
kukulik ty si ina nosnica :grinning: :grinning: :grinning: ze 26 vajok no supeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to uz si ozaj riadna "ikernatka" :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuku držím aj ja strašne palce.Ahojte :grinning:
4. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Kukulík, držím moc palečky, ať se krásně vyvíjí a ať to skončí úspěchem!!!
4. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka super krásny graf silno držím palce
4. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikto nikde :astonished:
4. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooooooo...kde sa vsetky flakate????
4. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria sa plazi po ovu :grinning:
cukru ako sa citite? kedy budu tt v pase? :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj neli... citim sa fajn..az mi je to cudne...len ked som hladna mi je tak zvlastne... a tt si dam az ked budem mat potvrdene srdiecko...idem v utorok tak dufam ze uz bude
4. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite bude :dizzy_face: to bude krasny pohlad na monitor :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli....ani nie...lebo monitor ma len lekar :angry: ale zakazdym vytlaca obrazok...povedal mi.... a mam uz prvy...mam v albume
4. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nel, to hej :grinning: Uz by som ju prijala aj dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: (aby priatel buduci tyzden nemusel stresovat, ak by sa mu chcelo "hrajkat" :grinning: )
4. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik, siiilno drzim palce :wink:

cukruska tebe dodatocne blahozelaaam k fazulke ale zatial len potichucku :slight_smile: :wink:
4. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha...dakujem...veru potichucky :confounded:
4. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba mysliet pozitivne, aj ked je to dost tazke :sweat_smile:
4. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím vas dnes som boal na sone a dr povedal , ež mam v pravom vaječníku folikuly čiže vajíčka a endometrium 8 mm, kedy podľa vas mam teda čakať ovu? ovu bolesti mam
4. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, lucinka a povedal, že máš dominantný folikul? možno sa nedal ešte určiť, inak zvyknú povedať aj veĺkosť a keď má okolo 18 - 20 mm tak dochádza k ovu - u niekoho môže byť aj väčší, endometrium som mala 8 mm 10DC a ovulujem asi tak 16 DC
4. čer 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
práveže nepovedal nič, iba že to bude moja prvá opvu nemal čas.... :unamused:
4. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kedy ideš znovu?
4. čer 2009 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tambola kôli špineniu nie kôli ovu vieš to lwen tak mimi povedal a aj som mu nemohal poevadť že to je to čo am najviac zaujíma lebo mne ttam robí mama bola pri vyšetrení a ona je strašne prooti tomu ,aby sme teraz mali mimi :confounded: ale aha čo som našla

Sekrečná fáza: Začína okolo 15. dňa cyklu a končí 26. dňom. Vo vaječníkoch dochádza k uvoľneniu dozretého vajíčka, na čo endometrium reaguje tým, že už okolo 20. dňa má výšku 7 mm. Tým sa sliznica maternice pripravuje na uhniezdenie (nidáciu) oplodneného vajíčka. Dĺžka sekrečnej fázy je konštantná, trvá približne 14 dní. Ak k oplodneniu nedôjde sekrečná fáza prechádza do ďalšej poslednej fázy a to do menštruačnej.
4. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tatulienka sa neozvala? ako dopadla na statniciach? dufam ze to zvladla, a este ked si zajtra rano najde // tak to bude uplne super no nie? tatulienka drzim palce :wink:
4. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá.tak ja hlásim,že sa nám 29.5 narodila Anetka(3900g,51cm)
:slight_smile:
:slight_smile:

Cukruška,moc ti gratlujem,držím palce,aby všetko dobre dopadlo,krááásny testík aj fotku máš:slight_smile:
4. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertiiiiiiiiiiiii, srdecna gratulacia, uz som to niekde pisala skor v grafoch....ale este raz ....velmi sa tesim a zelam zdravicko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Kukulík.

Viktroka akurát teplotuje(38,1..)tak dufam,že to malá neodstane..také malé mimčo s teplotou si veru predstaviť neviem..

inak nejako to tu viazne,nie?
Lauritka sem asi často nechodí,Jerryjanka..a tak..či sa mi zdá?občas nakuknem a bývaju tu skoro vžd len nejaké nové kočky,čo nepoznám
4. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berti...gratulujem... tak si dvojnasobna maminka...super... a krasne rozmery ma malinka :dizzy_face:
4. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môžem saešťe opýtať? akyb bola ovu večra večer cca okolo 23,00 kedy som mala strašné bolesti a uplne otvorený krčok mala by som ráno o 5,45 užzvýšenú teplotu?
Lebo dnes po hliene ani stopy a krčok je uplne tvrdýa zavertý no btmi nestupla ostala ako bola :unamused:
5. čer 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci krcok by sa mal kontrolovat vzdy tu istu dobu nie raz rano a raz vecer
5. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/27174d

ahojte baby... teplota sa drzi... ale to je u mna normalne... takze rozhodujuce to bud fakt v pondelok... opakujem sa.. :grinning:
5. čer 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek