• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka a bola by asi hlupost nasadzovat teraz napr. soju, ze?
28. lis 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk no neviem.. akoze jedne pokus by si urobit mohla. :dizzy_face:
28. lis 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka aaa vedela by si poradit davkovanie ci radsej vbehnem do temy o soji? :sweat_smile:
28. lis 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 :slight_smile: dakujem, som bola zvedava, lebo ja som mala 2,15 /v aug/ to som si sama dala robit, lebo mi po MA nie a nie nabehnut mrcha a bolo tam aj TSH, , ale uvidim, idem este na jeden profil v dec. tak som zvedava :slight_smile: zatial sa ale na stitku neliecim
28. lis 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka771 no aby si este dvojicky nemala :D
28. lis 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 ved toto , aj mne sa zda, hlavne klud, kasli na profil,, moznost tam je, kedze neviem ake hormony boli rozbesnene a teplotu mas hore tak budeme netrpezlivo cakat :slight_smile:
28. lis 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mistrall no ked to mas v norme, tak to asi ani liecit nebudu :slight_smile: ale ako vravim, mne dr povedal, ze ani tie moji hodnoty nie su problem, ale to skor usudil len podla toho, ze mam cca pravidelnu mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mal taky pristup, ze az. by som ho kdesi kopla :angry: :sweat_smile:
28. lis 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk no ja som bralo takto, ak mas v jednej tablete mnozstvo 25mlg. tych isoflavinov.
prve dva dni 150mlg. 6 tabliet, dalsie dva dni o jednu zvysis 7 tabliet, cize 175mlg. a posledny den 200mlg-8 tabliet.
mozes bud naraz, alebo rozdelit a dvakrat. treba vela pit, lebo moze boliet hlava.
28. lis 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrall bože dievčatá, jako mna zasa bolí ten lavý vaječník, ani sediet nemôžem, nic nedá sa, povedal, že mi ich tam po clostile vidí viacej a že som velmi dobre zareagovala na stimulku clostilom :slight_smile: , ale netušila som že to takto bolí, asi preto mám ovu test stále pozitívny.....lebo další praskol a vyklulo sa vajko :slight_smile: , ja by som bola štastná aj za jedno...a ked pán božko dopraje tak nech by boli aj dve :slight_smile: :dizzy_face: :pensive:
28. lis 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrall si zlatko, ďakujem.... veď uvidíme :wink:
28. lis 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte :slight_smile: tak ja začínam merať.. zatiaľ takto o ničom :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/3fab4e/ snáď bude ovu aj tento mesiac :slight_smile: už som bola aj na krvi... o týždeň budú výsledky.. prvý krát si fakt želám, aby niečo, čo normálne je nepríjemné, vyšlo pozitívne a moje PCO bolo spôsobené "len" zvýšeným prolaktínom :slight_smile: tak uvidím :slight_smile:
28. lis 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka a mohla by som napr. davku 4 + 4 + 5 + 5 + 6?
28. lis 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk teoretciky mozes, ale zase aby to malo poriadny ucinok. :grinning:
28. lis 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk no mne sa ten 9DC zdá najsilnejší :confused: ale tak celkovo sú zatiaľ o ničom :frowning2: ale ešte je skoro :wink: 14DC, pche :wink:
28. lis 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala čau, posielam na oplátku môj o ničom graf :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
držím palce, nech sú fajn výsledky :wink:
28. lis 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka take slabe ciarky su mi nanic... ja uz som to zabalila a idem spravit zo sebou pokus... horsie to uz byt nemoze :sweat_smile:
28. lis 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 niekedy je dobre ich nakopat veru :slight_smile:
28. lis 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka lebo ked pozeram, je to len 60 kapsul a pri davkovani, co pises, mi to nevydruzi na 2 cykly... alebo dam 5+5+6+6+7 :sweat_smile:
28. lis 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka771 hej ja som inak citala v letaku, ze moze byt bolestiva ovu, resp. aj bolesti podruška, takze ty to splnas :slight_smile: ale tak hadam pri tej bolesti sa aj 2 vajka vyplavia, drzim palce. Som zvedava ako ja zareagujem na clostil v dec. :wink:
28. lis 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk aha, so sójou, že? to by mohlo zabrať :slight_smile:
28. lis 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrall Ti poviem, bolest fakt velká, pri sedení, nedá sa mi sediet, a na wecku pri utieraní ani nevyprávam....au, čo si žena musí vytrpiet a to ešte nerodím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk a mas tu fytosoju, no to je pravda :slight_smile:.. tak aby to vyslo a dva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ano, chcem skusit soju... reku, ked su take slabe testy a uz je to neskoro, lebo som zvyknuta na ine, tak je jedno, co je za DC...
28. lis 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ak chceš, pošlem ti do IP recept na obklad na činnosť vaječníkov od bylinkárky. ale neskúšala som :sweat_smile: je to vraj na podporu ovu.
@lauritka teraz som si objednala tu fytosoju, co soldi uvadza v teme...
28. lis 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka skus poslat, do buducna sa zide :slight_smile:
@mariankamk jj, tu som mala aj ja.
28. lis 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka jejda, co ta tvoja bt? mrska jedna, nech sa uz umudri.. ja opat zvazujem nemerat :grinning:
28. lis 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka tak ked to mas takto, ze s malou vstavat, to je o nicom :wink: plus dojcis, tiez demotivacny faktor pri kazdodennom merani, vsak :slight_smile:
moja BT je v norme, ved som len 9DC :sunglasses: v podstate mne by len teraz stacilo zacat merat, ale bavi ma to, uz mam par nameranych :grinning:
28. lis 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ďakujem pekne :slight_smile:
no ty aspoň vieš, že tak do týždňa budeš mať ovu.. ja budem čakať tak mesiac ešte :grinning: a aj to to zistím až po ovu :frowning2: ale čo.. "snažiť" sa treba stále! :grinning:
28. lis 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek