• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
Dnes som si natocila budik na meranie a uz sa mi nepodarilo zaspat :frowning2:
Aj vy ste take nedockave kazdy den ako ten graf dopadne? :grinning: www.fertilityfriend.com/home/4061c4
@kristinka9 ty ako?
1. pro 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mimus peknyyy grafiiik, testujes?? :slight_smile: drz sa @kristinka9 ako?? ja si drzim hladinu :D inak naozaj je to napinave :D
1. pro 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimus Stále sa držíš, len tak ďalej :slight_smile:
@lagunasa, @zelovocka - a môže sa po ovu takto znížiť teplota? Teraz som vyznačila hlien a FF to zmenil na plnú čiaru :slight_smile: Len ma stále znervózňuje tá dnešná teplota :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/kukku
1. pro 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin no stale s moze objavit, len trpezlivost.. :slight_smile:

@kukku uvidime, co zajtrajsia teplota a dalsie dni..
@anait veru krasny vyskok, tiez sa mi nezda, ze ta tak zaklincoval s diagnozou :fearful:
1. pro 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka áno, ten kvíz som myslela :slight_smile: nevidím to tam nikde :frowning2: nevadí, kašlem na to :grinning:
1. pro 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby... :slight_smile: myslite ze vcera bola ovulka?

http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
1. pro 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pechlinka zatial to tak vyzera, ale mas este poznaceny hlien aj dnes, tak este sa tvarte, ze nebola :wink:
1. pro 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dakujem... :slight_smile: jasne...este to dnes poistime...istili sme vcera rano...tak zase dnes poobede...MM nie je doma...ale hned ako pride na neho skocim.. :slight_smile:
1. pro 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pechlinka vyzerá to na ovu. noooo treba ešte poistiť :slight_smile:
1. pro 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimus a kedy budeš testovať?
1. pro 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 poistime.. :slight_smile:
1. pro 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait som nevedela ze za folikulometriu sa plati...
1. pro 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku kludne moze klesnut. ked si stale nad ciarou. aj mne sa obcas stane ze klesnem. neboj, zajtra pojdes zase hore.
1. pro 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Ahoj Lauritka. Takže dnes 10 DPO a BT nestúpla. Je taká istá ako včera 36,6 takže asi príde ms :-/
1. pro 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@penelope111 hmm.. no myslela som, ze stupne :unamused:
1. pro 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Aj ja som dúfala :slight_smile:
1. pro 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu tak to je super, že ti je takto lepšie, to som rada :wink: :slight_smile: ak budeš merať, budem špehovať tvoj graf :grinning:
@anait vaaau, no ovulka krásna, ako vyšitá :dizzy_face: :slight_smile: uvidíš, ako ďalšie teploty, ale muž by ti mal radšej veriť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka rozmýšľam nad tou mojou akože diagnózou... môže to byť tak, že keĎ som 13dc bola na folikulometrii a mala som folík 11 mm, že vtedy už bolo po ovu a že som mala nejaký väčší folík, ktorý už predtým praskol a tento krpec sa potom iba vstrebal? ale šak zas to by tam bol videl, nie? lebo tak pozerám, že mávam ovu 11-12 dc ...
1. pro 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait pockaj ale ako ti to sedelo s teplotou???, po ovulke by mal vidiet zlte teliesko. ano vstrebat sa samozrejem mohol ze nedozel..
1. pro 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka joj vtedy som ja o merani nemala ani potuchy, to az potom som sem prisla a @piefunko ma nahovorila na meranue...:slight_smile:
1. pro 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait aha :slight_smile: no takze to uz ani nezistime..
1. pro 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj moja, tak mne uz ff zrusil ovulku :slight_smile: len nechapem tolko vela creamy hlienu :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka
1. pro 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka noo.. :( neviem moja asi hormony.. ale je jasne, ze je to anovulacny cyklus..
ty si uz skusala tu soju ,, nepamatam...
1. pro 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no skusala som ju, graf mam v albume, foto č. 6 :grinning: :grinning: inak myslis, ze keby som si dala clostil v strede cyklu, ze by to malo nejaky zmysel?
1. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mne raz dal v strede cyklu a mala som z neho cystu.. :unamused:
1. pro 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak vidis, zo soje si mala ovu.. radsej si znova nasad, ako tu chemiu :fearful:
1. pro 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak to teda nejdem riskovat... ak ma prestane bavit dlhy cyklus, dam si dufik, nech aspon mrcha pride..
1. pro 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka :unamused: tak to verim, to je na nervy.
1. pro 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ked ja neviem ci bola skutocna ovu... akurat vtedy som zacala uzivat dufik, tak neviem ci mrcha prisla kvoli ovu, alebo tabletkam :unamused:
1. pro 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek