• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@mimus :cry: a neskocis este k lekarovi, nech ta pozrie..
6. pro 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ja už neviem, teraz ani snazilkovat nemozeme, lebo mm je chory :frowning2:
6. pro 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 hmmm.. no neviem a grafik ???
6. pro 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku no dnes uz nemusis, ak si po ovulke, ale to by si musela zajtra stupnut a byt hore.. ak nestupnes, tak naozaj nebola.
6. pro 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
baby ako si vytvorim nový graf na ff? neviem to nikde nájsť... :confounded: dakujem
6. pro 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka grafik som nedavala, ked som nevedela ktoru teplotu dat :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 ale po spravnosti asi tu prvu, nie? to bolo hned po zobudeni, bez vstavania a v normalnom case. myslela som, ze dnes sa uz normalne mrcha spusti,ale tak to este moze :stuck_out_tongue_closed_eyes: len je divne, ze mi aj vcera rano a aj teraz mi je uplne na grc, ale 13 DPO bol test biely :unamused:
6. pro 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :slight_smile: ako sa máte? Mikuláš vám niečo priniesol, poslúchali ste? :slight_smile: ja som včera začala merať, som pevne rozhodnutá, že od nového roku končím s meraním......nemá to nejaký extra veľký zmysel, lebo ovulku mávam, LF tiež celkom pekná, tak načo? ......takže toto je rozlúčkový cyklus s teplomerom :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu
občas vás tu prídem prečítať, že ako sa máte :wink:
6. pro 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa veeelmi dobre. len tak dalej.....držím palce :slight_smile:
6. pro 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimus :cry: :cry: je mi to ľúto, ale asi to fakt nevyzerá dobre :frowning2: :frowning2: no aj keď ešte nádej stále je....treba veriť až do konca. Poznám to aký to je hrozný pocit. Strašne moc ti držím palce aby to nakoniec dopadlo dobre :wink:
6. pro 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu veľmi dobre.... :slight_smile: :slight_smile: ja na tom budem podobne.....ved ovu mám, LF mám tiež dosť dlhú a tiež to je posledný môj cyklus aj s meraním aj s dufíkom. Keď sme sa začali snažilkovať asi tak pred rokom, tiež som nemerala a nesledovala.....jednoducho to prišlo....len to skončilo zle.... :cry: jediné čo si nechám a to je femibion a hotovo.

http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1
6. pro 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 podla mna by uz testik nieco ukazal...ale ta teplota je nejaka haluzna, ber tak, ze si mala aktivitu a napriek tomu si ju potom mala 36,7.. z toho mi vyplyva len to, ze uz zacinas klesat pred mrskou , aj ked ja viem, ze clovek si to nechce pripustit a je na to nastvany.. :unamused: ja mam nervy na teplomer, ked ukazuje, ze zase nic..
6. pro 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ja praveze ratam s mrchou uz od vcera, lebo som vcera spinila. a tiez som myslela, ze zapisem tu druhu teplotu, ale keby som merala len v ten povodny cas, tak ani neviem ze by klesla....... este ma napadlo, ze mozno bola ovu neskor a mrcha pride az o par dni, ale to by som zas nejak dlho spinila :unamused: no neviem, kazdopadne uz merat nebudem, lebo ma to len rozculuje :angry: :grinning:
6. pro 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimus viem ako sa citis :frowning2: asi treba vyckat na najblizsie dni, budes mudrejsia, ak sa dostavi MS nebodaj, alebo mozno spinenie prejde.. A nejaky obvodak by ti nemohol skontorlovat HCG obden? ci to asi nerobia ..
6. pro 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 asi ked si hodis do grafu ze si dostala mrchu, tak ti zacne ratat novy cyklus :wink:
6. pro 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no ja by som este zajtra zmerala a budes aspon vidiet, ci sa potvrdi, ze klesas..
6. pro 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 tak, tak....ja som vtedy merala, ale bola som rozhodnutá s tým seknúť.....a dobre robíš tiež, kašleme na teplomery :wink: ja dojem ten femibion čo mám doma a potom si kúpim už len obyčajnú listovku, idem šetriť :slight_smile:
6. pro 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu máš pravdu....ved z toho femibionu som už zjedla aj ja dosť za ten čas .... :unamused: možno aj mne bude stačiť obyčajná listovka :wink:
6. pro 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 takže od nového roku nový život :wink: držím prsty :wink:
6. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu @trish22 baby skuste aj vit E (pripadne aj C) ako vitaminy na plodnost a antioxidanty, ja som si to objednala z netu velke balenie, take tobolky, jedol to aj priatel, len taky fukot :wink: podla mna to zabera :wink:
6. pro 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kikaneu ahoj, takže posledný graf :wink: no, dobre robíš, aj ja by som sa na to vykašľala, len mňa rozčuľuje práve to, keď neviem, na čom som. lebo hlien a ovu bolesť u mňa je posunutá až za ovulku :sweat_smile: tak sa nemôžem na nič spoliehať, iba na teplotu. síce robím ovu testy, ale nikdy nevydržím 2 h nepiť, mám problémy s migrénou a mňa hneď bolí hlava, keď som dehydrovaná :rolling_eyes: dneska ešte testnem, mám v práci ovu test :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
6. pro 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mistrall práve sa mi dostala do rúk taká "štúdia", resp. report z nej pre laikov, o vit. C ako antioxidante, ale ideálne je ho aplikovať injekčne. lebo perorálne, teda v konečnom dôsledku cez črevo, sa C dokáže vstrebať len do určitej hladiny v krvi a ten účinok proti oxidačnému stresu sa ráta od nejakej hladiny vit. v krvi, vraj :wink: ja síce tlačím 1000 mg, ale ktovie aký to má účinok. pozriem to E, na čo je dobré.
6. pro 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, držím ti palce
@mimus aj tebe držím palce nech to neni to ...
6. pro 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mistrall ja už nič iné nejdem skúšať....a tú listovku len preventívne, že keby náhodou to vyšlo....tak nech mám dobrý pocit.....vďaka za tip, ale už som niekoľko cyklov jedla E aj Bkomplex a nič, takže ja už na to kašlem :wink:
6. pro 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka aj mňa bolí hlava keď som dehydrovaná, preto som za celé tie dva roky urobila len 5 ovu testov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mám oproti tebe výhodu, že mňa teda viac rozčuľuje, keď meriam a teplota nejde tak ako by som ja chcela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže fakt končím :slight_smile: a tebe držím palce, graf pekný a aj keby ovu už bola, tak nemaj strach....ak to má vyjsť, tak to vyjde aj bez poistky :wink:
6. pro 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka hej ja som podobne citala, ze denne by sa malo jest 1OOOmg Cečka, kdesi pisu ze menej, ta ktovie, podla mna v zime a obdovi chripky atd je lepsie 1gr C preroze aj tak sa cast vyluci von z organizmu, kedze je to v peroralnej forme :wink: Ja mam tiez 1000mgC
6. pro 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Známa mi odporučila femigard. Máš s ním skúsenosti? Ďakujem :slight_smile:
6. pro 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu jaaj :grinning: neva, ja som sa minule kolegov opytala ze na co je vit. E a vsetci mi nezavisle povedali ako prvu moznost ze : potencia :D tak ja som to tlacila do muzika :wink:
6. pro 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa
jej, super, kedy testujes :grinning:
6. pro 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka

Ahoj :slight_smile: vies mi prosim ta povedat preco mi FF nenaznacil ovulku?... myslis ze fakt bola?..Folik mal 23.11. - 12 mm :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
6. pro 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela ahoj, no super :slight_smile: a kedy ste sa snažili?
6. pro 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek