• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@katarinka_brnka tak to je fajn :slight_smile: už si bola na krv, či aký máš plán?
7. pro 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no toto som tu už niekde čítala, že lekári ho radi predpisujú na čokoľvek :unamused: Tak ale dúfam, že vie, čo robí a že sa mi to upraví. Snažím sa jej veriť, lebo inú možnosť aj tak nemám :grinning:
7. pro 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimus jj verím tomu :wink: :slight_smile:
7. pro 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 ale určite budeš môcť otehotnieť :slight_smile: len to možno potrvá dlhšie. tak sa hoď čo najviac do psychickej pohody :wink: a čo tam po tom, ako si vyzerala... kto by vyzeral dobre pri oznámení takých výsledkov :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne že ťa idú liečiť :wink:
7. pro 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ahoj. no ja som uz jasna. zmenila som aj vcerajsiu teplotu, nech to tak blbo nevyzera :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 :unamused: no nevadi, ideme dalej........ ty este nezufaj. drzim ti silno palce. nevyzera to zle :wink:
7. pro 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka veru tak, to si aj ja hovorím. Zatiaľ som celkom v pohode. Graf vyšiel veľmi pekne tento mesiac, dokonca myslím, že som napriek všetkému mala aj ovuláciu. Takže verím, že to časom vyjde. Teraz idú Vianoce, budem oddychovať a budúci rok bude isto iste víťazný :slight_smile:
7. pro 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 jaj moja, to mi je ľúto :frowning2: tak si ozaj užijete to vianočné snažilkovanie pri stromčeku :wink: :dizzy_face:
7. pro 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka no co uz, nevadi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pozerala som, ze ty uz po ovu :slight_smile: teraz uz len cakat, ci vam Jezisko donesie krasny darcek :slight_smile: dufam, ze ano. drzim palce :slight_smile:
7. pro 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ďakujem, si zlatá :slight_smile:
7. pro 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait ako vysoko si... :slight_smile:
7. pro 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 to má mrzí! moooc!
já cakam na spinenie.
7. pro 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk drzkaj sa, neboj, bude lepsie :wink: , musi byt :sunglasses:
7. pro 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahojcek :dizzy_face: , pozrlea som tvoj graf - nejako to skace :confused: , mavas to bezne? ak davam blbe otazky, prepac, stale som novacik v merani :wink:
7. pro 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka, @lagunasa, @lauritka
Myslíte, že ešte mám šancu na ovulku tento cyklus?
Dnes ráno som sa zobudila na to, že sa naše psy pobili, tak som rýchlo vyskočila z postele a bosá som utekala na dvor :angry: Potom som išla naspäť do postele a bola som si istá, že teraz budem mať rekordne vysokú teplotu a hľa ... nič :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/kukku
@lagunasa - ešte stále si vysoko :wink:
@zelovocka - no krása :wink:
7. pro 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ahojte baby.
@lagunasa pokles o 0,1 nemusi este nic znamenat, uvidis zajtra :wink:

ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3fa681/
7. pro 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku ovu testiky uz nemas ?? to by mozno pomohlo.. no a keby si nevstala, mohla byt este nizsiaaa :fearful:
a co hlien ??
7. pro 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka máš ešte jeden a hlien neviem presne určiť, lebo sme včera mali keksík :sweat_smile: Ale keby som mala egg hlien, to by som asi spoznala aj tak :unamused:
7. pro 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka to sa neboj, že by som prestala merať. ja som si istá, že to ešte klesne a ovu bude až dakedy o 2-3 týždne :grinning: tomuto neverím
7. pro 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka chcela som napísať "mám ešte jeden" :grinning:
7. pro 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ja teda aj tak cakam na tvoju zajtrajsiu teplotu :wink:
7. pro 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku som vysoko ale ...
@nelabela nic sice neznamená ale ...
uvidim hlavně podla toho či sa spustí spinenie dnes. a ráno má aj tak pobolievalo podbrusko ako na mrchu, ale to zatial prestalo.
7. pro 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. pro 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka k dokymu som objednana na 19teho :slight_smile:
7. pro 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku no a nemas ziadn hlien ???
7. pro 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka opíšem: je tam málo hlienu, ktorý sa dá roztiahnuť medzi prstami cca na 2-3 cm, ale dosť rýchlo na prstoch uschne. Podľa Teba je to aký hlien? Ale krémový nie je určite, skôr taký číry.
7. pro 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ahoj :slight_smile: brrrrr! ráno bosá na dvor?! :sweat_smile: to nerob, prechladneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ovu ešte môže byť, možno aj dnes, ale teda tá teplota nemá výpovednú hodnotu, keď si bola predtým vonku. hlienik nič??
7. pro 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hehe, to isté sa @kukku pýtam :grinning: chúďa, moríme ju tu otázkami o hliene :grinning:
7. pro 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka no vieš adrenalín - zimu som si vôbec neuvedomila, oni sa totiž vedia pobiť až do krvi a to som nechcela dopustiť, a sranda je, že ako som sa vrátila, už zvonil budík :grinning:
Hlien som popísala vyššie :slight_smile:
7. pro 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku môže to byť egg, ktorý "končí", to zn. už vysychá. ja som mala taký včera.
7. pro 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ja by som vám rada ten hlien popísala, keby som sa v tom aspoň troška vyznala :sweat_smile: :grinning:
7. pro 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek