• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@zelovocka ale ty máš aspoň peknú teplotu, nie ako ja :angry:
7. pro 2012 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukku no podla mna to kludne moze byt egg pred ovu... :slight_smile:
7. pro 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka skúsim dnes ten posledný test?
7. pro 2012 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukku hej vlastne môže byť aj pred ovu, každá to máme inak... ja mám ten egg pred ovu taký redší a "dlhší" :sweat_smile: a keď začne vysychať, je cca 1DPO. kľudne testni.
ja som nemala ani jeden ovu test pozitív, ale som si istá, že ovu bola :slight_smile: uvidíme, čo však z toho...
som zvedavá na teba.
7. pro 2012 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kukku jasne, skus
7. pro 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka tak to už absolútne netusim, prečo pozitív a nič z toho :cry:
7. pro 2012 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariankamk to je už zrejme oriešok pre inteligentného gynekológa :unamused:
7. pro 2012 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka nebudem to s gyn riešiť... :zipper_mouth:
7. pro 2012 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariankamk myslíš ten test, či celkovo cyklus? ideš na to svojpomocne?
7. pro 2012 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelabela pekne si vyskočila :slight_smile: nech to tak ostane dlllhooo :wink:
@katarinka_brnka tak už to len vydržať, ja by som bola netrpezlivá :sweat_smile:
7. pro 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka myslela som cyklus... budem len čakať, čo sa stane...
asi by bola skôr chyba nejak sa este do cyklu montovat...
7. pro 2012 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa dakujem. no co uz, uz nech pride a zas odide :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dufam, ze u teba sa spinenie neobjavi a mrcha ti da zbohom :wink:
7. pro 2012 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariankamk no a pokiaľ by sa opakovali anovuláky, tak čo s tým? naordinuješ si sóju?

@lagunasa no ako, špinenie sa spustilo, či nie??
7. pro 2012 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka ved aj ja som netrpezlivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
7. pro 2012 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinka_brnka viem si predstaviť :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2012 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka tak daleko som ešte nezasla v rozmyslani... mne ide len o tento cyklus...
7. pro 2012 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariankamk jaj vidíš, hlavne že ja ťa tu "riešim" už dopredu :sweat_smile:
7. pro 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka ale celkom fajn to ide :slight_smile: beriem to tak ze uz iba par dni :P
7. pro 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vavrenka no ved aj mne sa zda, ze mam teraz divny graf :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak chces v albume mam vsetky svoje grafy, tak mozes aj tam kuknut. a vobec sa nepytas blbo :slight_smile: :wink:
7. pro 2012 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 tak som si pozrela a neda mi sa neopytat - ty si nikdy nemala ani biochem tehu? niektore tie grafy su ukazkove tehu, este aj s IP :confused:
7. pro 2012 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@vavrenka no test mi nikdy neukazal druhu ciarku, ale zo 2, 3 razy som mala pocit, ze to naozaj vyslo :unamused: a tiez som nad tym uvazovala. neviem ci moze psychika tak posobit na mna, ze si dokazem vyvolat aj ranne nevolnosti, ale aj tieto posledne 3 dni mi je doobeda straasne zle od zaludka, letim na wecko, lebo ma napina, ale nezvraciam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom to z nicoho nic prejde. no neviem ci bio tehu sa prejavuje aj tehu priznakmi :grinning: :grinning:

no ale tie grafy niektore sui fakt ukazkove :grinning:
7. pro 2012 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimus tak toto som si vcera vytrpela ja dr ma poslal na emergency presedela som tam 4 hodiny potom mi povedali, ze mi sone neurobia, ze je to velmi skoro len ze mi vezmu krv a v sobotu znova. Ale dnes som klesla s teplotou prsia prestali boliet ale teraz neviem lebo mi dnes volali z nemocnice ze HCG mam 105 a mam prist zajtra na dalsi odber ale pokial by som mala bolesti tak hned. Idem si ja kupit test nech viem na com som.
7. pro 2012 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@vavrenka fakt sama neviem co si mam o tom mysliet ale myslim, ze sa to rozhodne v nedelu ked mi budu volat ake vysledky su so sobotnajsiej krvy ci hcg klesa alebo stupa
7. pro 2012 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky neviete ci HCG 105 je vela alebpo malo. Dnes mi volali z nemocnice ze mam hcg 105 a zajtra mam prist opät. Ale ja som dnes zacala este viac krvacat ako doteraz. Povedali mi ze iba ak budem mat bolesti tak hned mam prist.
7. pro 2012 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 jojo, jedine, co je ine - vraj bt musi byt aspon 18 dni zvysena na potvrdenie tehu - teda, to som si nastudovala. nuz, monika -buduci rok je nas :wink: :wink: :wink: :wink:
7. pro 2012 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vavrenka urcite to vyjde :slight_smile: mala som ist teraz k zenskemu, chce poslat muza na vysetrenie, lebo vraj u mna problem nevidi, ale rozhodla som sa, ze to necham az na dalsi rok :slight_smile:
7. pro 2012 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
7. pro 2012 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@denka01 a kolko DPO si? ja ked osm bola 14DPO s hankou tak sommala 139, ale ono ide skor o to ako a ci hcg stupa.. to krvacanie nie je dobre :unamused: , sama som to 2x zazila raz v 7tt - to sma vzali do nemocky, ab yosm potratila pod dozorom, lebo uz som zacala spinit -tak osm sa modlila, nech je to uz za mnou , ale nastastie nemusiela som ist na kyret a potom v 5tt, ten druhy krat to bol des, lebo, ked uz sa mi normalne spustila akoze "ms" ja osm mala stale tehu priznaky :frowning2: , aj ked mi krvacanie skoncilo.. a tak osm si spravila test a tam dve tlste kolajnice, no proste des - tak som zase musela naklusat do nemocky - moje telo stale reagovalo akoby som bola tehu, hoci so potratila.. a do tretice sa podarilo a hnusk aje krasna, vonava, hebunka a tka ako cerstvy bochnik chlebika :dizzy_face: , aj teba to caka, hoci teraz prechadzas tazkym obdobim..
7. pro 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
11DPO. Dnešní duch je o trochu silnější než včera, HCG mám něco kolem 45.
7. pro 2012 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí (9)
@janinkafo to je akurat :dizzy_face:
7. pro 2012 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek