• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@vavrenka
dakujem veľmi pekne :slight_smile:
9. pro 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sherny tu druhu cast som precitala az teraz. takze je to fakt na lauritke. v liekoch sa vobec nevyznam :zipper_mouth:
9. pro 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka

poradila mi vavrenka, žeby si sa mohla kuknúť na môj graf, ak by si mala čas.
dakujem :slight_smile:
9. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sherny uz som ti odpisala v IP ;)
9. pro 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre raaanko babyy,ako sa mate? moj nudny graf http://www.fertilityfriend.com/m/home.php/christie12
v ba je kalamita snehova, uz som na ceste do prace, ale predpokladam,ze budem riadne meskat :angry: hlavne ze vcera som piskala,ze bude snezit :grinning:
@zelovocka @lauritka @lagunasa @nelabela
10. pro 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobre ranko baby...tak ja zacinam pomalicky klesat...aj s bolestami bruska... :( Takze vidim to tak streda-stvrtok na mrchu.. :(

http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
10. pro 2012 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Moja to je mi luto.... :(
10. pro 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka ani nevrav, ja to iste :confounded: sice som neklesla, ale zato krcok bol vecer nizsie, hlien ziadny a brusko citim, aj prsia...no nanic,co ti poviem...
10. pro 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait Ja ani neviem..sledovat krcok...hlien...nemam ziadny...len to brucho zacina pobolievat.. :(
10. pro 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka
@christie12
@lagunasa
@lauritka
no baby, je to v .... dnes som klesla, este skor ako skoro...a to mam mrchu dostat az v nedelu :cry: :cry: :cry: :cry:
moja nadej je fuc

http://www.fertilityfriend.com/home/3fa681/
10. pro 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait
a ako je to stym krckom? niekto vravi ze v tehu ma byt dole a tvrdy a niekto ze hore????
10. pro 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 dobré ránko, akurát som na teba myslela, že musím ti napísať :wink: no pozerám, že ťaháš hadíka :slight_smile:
uf a šťastnú cestu, je to na cestách asi o hubu, ako tak pozerám z okna :sweat_smile:
@nelabela moooja, ešte pôjdeš hore, toto nie je žiadny definitívny pokles :wink:
@lagunasa hm, tak dnes asi mrcha... je mi to ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@pechlinka ešte môžeš stúpnuť, to je malý pokles :unamused:

babuľky, ja som dnes konečne stúpla, 5DPO: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
utekám do práce. prajem vám krásny a úspešný týždeň a tie, ktoré budú tento týždeň testovať, nech si nájdu len a len // - všetka beloba je totiž vonku na uliciach v tom snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
10. pro 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@zelovocka
no...pekne si stupla....drzim palceky.
aj tebe pekny dnik :slight_smile:

no neviem ci stupnem, som veru sklamana
10. pro 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela ja ziadny pokles nevidim?? :confused: :confused: :confused: :fearful:
ten prvy graf -horny je aktualny, nie?
10. pro 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka a uz len hor´sa k vysinam, teda ak chces IP, tak jeden pokles povoleny, len nie na konci :sunglasses: :wink:
10. pro 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka Ale ty si krasne stupla...drzim paste.. :slight_smile:
10. pro 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka
@zelovocka
dakujem baby. ja som to vedela ze take stastie mat nemozem. som sa rozhodla ze hned ako pride mrcha tak zvazujem navstivit doktora nech zacne nieco riesit. aspon folikulometriu a trebars stitku aj ked to mam asi v poriadku. a po novom roku do Gyn-fivu.
10. pro 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa Juj, tak zase nič :frowning2: Čo už, ide sa ďalej :wink:
@zelovocka Krásny grafík, držím Ti palce, moja, nech máš krásny vianočný darček :wink:
10. pro 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
10. pro 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa moja...do Gyn-fivu chodim aj ja.. :( zajtra idem na konzultaciu k 1.IVF...tak snad buduci rok to u mna vyjde.. :slight_smile:
10. pro 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vavrenka
neviem ako sa tam dostala ta 37,2....toto je ono
http://www.fertilityfriend.com/home/3fa681/
10. pro 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka Mas krasny graf, podla mna uz na ten pohovor nebude treba ist, kedy chces testnut?
10. pro 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela este chvilku udrz hlavu mimo smutok si len 7DPO , mozes stupnut, teda pokila by si nemala netradicne veelmi kratucku LF :wink:
10. pro 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nelabela ved to nie je taky hrozivy pokles, na mrchu mas cas, stale si v poovulacnej urovni. :wink:
10. pro 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
10. pro 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku a citis sa na ms, ci ovu moze este dojst?
10. pro 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka
@lauritka dakujem baby bodaj by ste mali pravdu...pockam na zajtra. Berem dufik, takze viem presne kedy ma prist mrcha, v nedelu, ale dufam ze az o 9 mesiacov
:grinning:
10. pro 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte. baby viete mi poradit co s mojim grafom? prvy mesiac meria a neviem ci teda bola, ci bude, ci nebude? podla testu bola, ale nemala by som ist uz hore? mam este pockat? http://www.fertilityfriend.com/home/ooo cyklus mam 28dni :confused: nejaka som zmatena
10dc som nemerala, lebo som spala as3 hodiny, 11dc som mala 37,1 ale to bolo asi kvoli dnu predtym (choroba) a 16dc sme mali oslavu a co to sa popilo, tak som nemerala.
10. pro 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po proveře - MS dorazila po 10 dnech po dobrání. k doktorovi objednána na 27.12. a asi bude objednán hormonální profil a návštěva CAR
10. pro 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek