• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@zelovocka
@kukku
baby,viete si predstavit, ze by ste prestali merat?
10. pro 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@vavrenka áno, hneď ako sa mi v grafe objaví zelené plusko, resp. B+, prestávam :grinning: :grinning: :grinning:

ale vážne... zatiaľ ma to baví, no nevylučujem, že sa dostanem do štádia ako mnohé kočky tu, a to že ma to bude viac stresovať, ako mi prospievať. prečo sa pýtaš? :confused:
10. pro 2012 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@vavrenka Ja by som chcela prestať na budúci cyklus, ale predstaviť si to neviem :grinning: Už teraz mi chýba tá rutina, na ktorú som si zvykla. Viem, že aj bez budíka budem vstávať každé ráno o 5:45 :grinning: Uvidíme, kto vyhraje: ja alebo teplomer :grinning:
10. pro 2012 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@denka01 :frowning2: :frowning2: :frowning2: niektoré to proste nemôžu mať jednoduché...
10. pro 2012 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukku mňa to vždy tak preberie - jednak samotný úkon, a jednak výsledok merania, či už v dobrom, alebo v zlom (pokles pred ms) hneď sa mi ľahšie vstáva a nezaspím :grinning:
10. pro 2012 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka je to trosku ako droga, je tazke prestat merat. vecer si lahnem a tesim saa, ze rano snad bude dobra teplota, trosku taky statisky adrenalin.. ako dopadne dalsie meranie? zle? horsie? uzasne? kvapka napatia, kvapka risku, kvapka nadeje :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2012 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@vavrenka teda, ty scenáristka :grinning: :wink: ale máš pravdu :slight_smile: sme závisláčky, no uveril by tomuto niekto?! :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2012 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@vavrenka pracovala.. no preco hihihi.. :sweat_smile: to bolo este davno a chcela som zit tu, mala som nieco nastrene atdm este tu nebola taka katostrafolna situacia vtedy.... no ale clovek meni a pna boh mieni.. :wink: vela veci sa potom ukazalo inak.. :slight_smile:
10. pro 2012 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka spomenula som si, ze si spominala, ze si tam nejaky cas zila, tak ma to zrovna dnes zaujalo :wink: , hej, na slovensku je v niecom velmi tazko a ludia kedysi dufali, ze sa to zmeni.. ale ja napriek tomu tuto krajinu milujem, i ked som roztrpcena, rozhorcena, atd... a kopec dalsieho.. radsej sa nenecham uniest naporom vasne, co v sebe teraz citim,lebo by ma zmazali, ze -neurazaj, neprovokuj- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, no a aby to nebolo uplne OT: moja bt je na ho..no. takze tak.
10. pro 2012 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka ale zas, co sa mi na tom celom paci je, ze sa ucime spoznavat svoje telo a zit s nim v harmonii. mnohe z nas, aj keby nemerali, tak by vedeli podla inych priznakov dost rpesne urcit, kedy asi prichadza ovulacia a to sa mi zda byt uzasne..
10. pro 2012 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka neviem, či skoro.. meriam 6:30 (ako musím povedať, že pre mňa je to niekedy ako polnoc :grinning: ). Asi som chladnokrvná :grinning:
10. pro 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@adeala to je uplne ok, som skoro odpadla, ked som videla niektore tehu grafy, ze predovu teplota do 35,6 a poovu max 36,4!!!!
10. pro 2012 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vavrenka to musí byť zaujímavé.. pre chlapa :grinning:
10. pro 2012 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
10. pro 2012 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@adeala oprava - nie poovu, ale tehu teploty do 36,4
10. pro 2012 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
baby.. ja som teraz dostala VIP na 5 dní zdarma :slight_smile: prosím vás, čo znamenajú tie čísla na konci? :astonished: jak to tam odpočítava 5,4,3..
10. pro 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@adeala to ti tusim odpocitava dni do ocikania testu :slight_smile:
10. pro 2012 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@christie12 jej :slight_smile: to je aké milé :slight_smile: ďakujem :slight_smile:
10. pro 2012 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@adeala 5 4 3 2 1 buuum // ...:grinning: :grinning:
10. pro 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@adeala aj mna to mrzi ale nejak to neberiem tak tragicky ako minuly cyklus. to som si aj poplakala. teraz som s tym bola zmierena, ze vianocny darcek proste nebude, lebo JA A ZAKON SCHVALNOSTI. takze som to cakala. aj ja som sa vytesovala z toho mojho pekneho hadika ako isiel hore... to uz ako som isla dole nebolo take zabavne. ale tebe drzim palce!!!!!!!!!!
@kukku niekde som citala, ze je dobre ked obcas zena "papa" spermie. myslim ked to chlapovi robi pusou a nevypluje to. vraj je to dobre, ze si potom telo skor na tie spermie a vsetko okolo toho lepsie zvykne a nezabija ich tolko. ale neviem co je na tom pravdy.

ja konci s meranim. mozno este ked mi KONECNE gynekolog sam od seba navrhne folikulometriu tak vtedy troska zmeriam aby som vedela, ci su teploty s ovu alebo som uplne mimo. ale inac nie. kaslem na to. viem ze kedy asi ovu je a to mi staci. ani sem uz nebudem tak casto chodit. mozno si vas pridem obcas precitat ale uz nebudem mat cim prispiet :wink: Drzte sa babulky. este sa ozvem mozno tak o 9-10 dni cez ovulku a potom asi az na vianoce.
papacek a pekny vecer!
10. pro 2012 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@lagunasa ako dlho sa vlastne snažíte? :slight_smile: keď tak na to pozerám, tak by ti ovu mohla vyjsť na Vianoce.. to by bolo krásne :slight_smile: držím moc palce :slight_smile: a hlavne.. počas sviatkov budeš myslieť na iné veci a možno zrovna to pomôže! :slight_smile:
10. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@denka01 takze aj tebe nakoniec dorazila mrcha mrchovita :angry:
Neboj ako baby tu pisu rok 2013 to isti :wink: aj pre nas :grinning:
Baby nestiham sem pisat, kedze mala nam ochorela a stiham len behat okolo nej, ale poctivo vas tu sledujem :grinning:
Co sa tyka merania... Ja zatial neprestavam. Tento cyklus som este nezacala, kedze mrcha akoby sa nechcela zastavit a este stale dost spinim. Verim, ze aj na nas sa usmeje stastie :dizzy_face: a Miska sa docka sestricky (aj bracek by bodol :grinning: ako ona vravi)
10. pro 2012 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
dobre ranko babule www.fertilityfriend.com/home/christie12 posledny vykrik pred mrchou....
@zelovocka @lauritka @lagunasa @nelabela
11. pro 2012 v 06:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
11. pro 2012 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko baby...tak ja stale takto...FF mi ukazuje mrchu na stvrtok.... :( Bolesti bruska sa stupnuju... :(
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
11. pro 2012 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@christie12 Ahoj...mavas take kratke cykly?.. :(
11. pro 2012 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa prepáč až teraz som si prečítala...mrzí ma, že si nakoniec klesla, no verím, že to nabudúce vyjde :wink:
11. pro 2012 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pechlinka 28 dnove..ff mi ukazuje mrchu na piatok...vidis?ale to je len 25dni.. takze plati povodne, ze mrcha okolo 16-17steho...
mozno to rata na zaklade lutealky- tu mavam 12 dni... nechapem.. :grinning: :confused:
11. pro 2012 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@christie12 U mna to je zase ine....mam to uplne rozhadzane.. :( lutealky mavam v priemere 9-15 dni...takze sa riadim..FF..ze mi mrcha dorazi vo stvrtok.. :( uz ma aj brusko zacina pobolievat..ako vzdy... :( par dni pred mrchou... :(
11. pro 2012 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@christie12
@vavrenka
@lauritka
@zelovocka
ahojte baby, no ja dnes takto...neviem preco mi ta teplotka nechce stupnut... :cry: z toho tehu veru nebude
http://www.fertilityfriend.com/home/3fa681/
11. pro 2012 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek