• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
sima ano mohlo, ale je to vo hviezdach :wink: :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laury no to ja vim. Zitra bych to dle predchozi delky cyklu mela dostat to jest 26DC ale teploty tomu moc neodpovidaji jako ze neklesam vis. A nebo me to ceka na muj zatim nejdelsi cyklus 28Dc coz je co by dup. Testovat se tento cyklus nechci abych to nezakrikla tak uvidime.
25. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima tak drzim palce nech neklesnes zajtra. len ta ovulka sa ti mozno trosku posunula, chybaju tam teplotky akurat v tom case, lebo po pozitivnom teste mohla prebehnut aj na 17 alebo 18 DC...
25. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri to ja vim a nemam tam 1 den ale kdyz me ten den vysel pozitivni a i me bolel bok jak hrom a dalsi dny uz nic a navic jsem byla 3 dny pred OVU u Dr. na folikulometrii a ten to odhadoval na ctvrtek patek ze to prasne mel folik uz 1,9 tak rikal sam ze jsem se pekne trefila s kontrolou. Tak cekam cekam co z toho bude.
25. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim atak hadma to skonci dvoma // :wink: take hadiky maju v sebe nadej :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to myslis hadiky? jako ty dve//? no ja doufam ze to dopadne dobre ale jsem skeptik a moc tomu neverim i kdyz bych chtela. Uvidime tak za 3 dny pak vam se napisu jak to dopadlo.
25. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sima: hadiky = vyrovnane grafy / teploty/ -usecky :sweat_smile:
25. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaaaaaa :grinning: no tento cyklus to mam takove pekne :wink: predchozi cyklus jsem to mela zas nahoru dolu nahoru dolu maximalne 2 dny stejnou teplotu jak na houpacce :sunglasses:
25. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute po obednajsom spanku :slight_smile:

Lauri v praci? :wink:
25. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano vavi :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri aka je sichta? Nedelu so ok?
25. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tesite sa na superstar ? :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi v podstate nuda :slight_smile: ano tesim sa na superstar :dizzy_face: dufam, ze dnes vypadne istvancova.... :rolling_eyes:
25. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aj ja, ved ten jej otec snad nemoze mat tolko penazi-aby pokazde zaplatil tolko sms,nie? :fearful: :zipper_mouth:
25. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je cisty magor teda :sweat_smile: ze vraj predal auto... ale potom je to velmi neobjektivne nie ?? mali by si urcit limit na sms z jedneho cisla :angry: si predstav, ze by vyhrala superstar, ved to by bol skandal :grinning:
25. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ištvancová je nechutná, pozerali ste topky.sk? článok, ako ju otec už od decka pchal do televízie s tým trápnym klipom Mňa nezbalíš? Fuuuuuuuuuuuuuuj
25. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, to by sa musel stať zázrak, aby preskočila Chodúra. A zázraky sa predsa nedejú.
25. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi no ja neviem, uz som na pochybach :stuck_out_tongue_closed_eyes:

salute ak tu budes, snivalo sa mi, ze som videla nevestu v bielom, to asi nie je nic dobre ze ? ale bola vesela :sweat_smile:
25. říj 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja síce nie som hudobne vzdelaná, všetci spievajú dobre, ale už od začiatku mi bol maximálne nesympatický ten japonec Lacko a potom tá krátkovlasá Češka Adriane Craft (to je meno, že?). No a teraz už Ištvancová pôjde, už jej nepomôže nik.
25. říj 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauruš, ja som čítala, že to znamená smrť, ked vidíš nevestu...panebože, dúfam, že nie (teraz to čítam v snári).
25. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi no ved prave, aj ja tak viem: zuby a nevesta nevestia nic dobre :rolling_eyes:

ale na snar.sk som zase citala, ze vesela nevesta znamena stastie... tak si vyber :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aká bola nevesta v tvojom sne?
25. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby to vazne???? mne sa vcera snivalo o neveste :astonished: nebola v bielych ale bezovych satach :confounded: ja som to neriesila nejako... ta moja bola vesela-ale mna hnevalo-ze sa vydavala :frowning2:
25. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v tu noc sa mi snival este jeden sen - a v nom boli dve mrtvoly :unamused: (to som pripisala detektivke-co som videla v telke)
25. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/2664a0

Sa mi zda ze ta teplota az velmi stupa....
Kto sa v tom vyzna,...... poradte :unamused: :unamused: :unamused:
25. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi bola vesela :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michaela pekny grafik :slight_smile: nevadi ze stupla....jednodnove vykyvy su ok :wink: a mozno to je naznak pozitivnej spravy :wink:
25. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak keby to vyslo tak by som mala krasny darcek k nasmu 9.vyrociu svadby 11.11. pre mm
:grinning:
Este musim aspon tyzden vydrzat do testovania....vo stvrok bude kriticky den...
25. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri-aj si bola sa sobasi-ked si videla tu nevesttu? lebo to znamena- prirastok v rodine :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
laritka, tak potom ťa čaká šťastie! Wau.....

Minule ma na ulici zastavila počerná ženská hovoriaca po česky s otázkou: Kolik je hodín. Tak som sa pozrela na mobil a povedala. Lenže ona to využila len na nadviazanie rozhovoru a začala mi veštiť...že aké mám úprimné oči ako som šťastná žena a podobné blá blá blá. A na záver...vraj porodím čoskoro zdravé "miminko"....juj, keby mala pravdu, tak jej vysypem aj obsah celej peňaženky. :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek